Fórum o dovolenkách • - Vlastnym autom do BG

Vlastnym autom do BG

Všeobecné informácie , cestujeme do Bulharska, doprava, mena, nakupovanie, reštaurácie, peniaze, počasie, zvyky a praktické rady

Moderátor: mandarinka

Re: Vlastnym autom do BG

Odoslaťod dedotn 20 Júl 2018, 05:22

pre Vito Po tak už mám hotovo, tam všetko ok len pri Turde ako schádzaš z dialnice som zabaranil bolo akosi divne označené asi 1 km ináč všetko v pohode nazad na Devu, Arad všetko super nabudúce skúsim na Kalafat. Vito neviem kedy odchádzaš, ale po 28 júli tam hlásia 38 stupňov, ináč všetko super voda 26, neskutočne čistá, tak sa drž a príjjemnú cestu a aj dovolenku . Všetkým.
dedotn
Dovolenkár

Založený: 18 Jún 2011, 13:41

Odoslaťod VitoPO 26 Júl 2018, 17:49

@dedotn: clovece to teda nejako zbehlo. Alebo len mne? Ako uz tradicne posledne tyzdne pred dovolenkou masaker v praci :) Vyrazam v sobotu podvecer a celkom som zvedavy co vsetko sa pomenilo. Budem od teba pozdravovat Cierne more. :) Inak pri tej Turde pobaranilo kopa ludi, sam som zvedavy co tam sudruhovia rumunski vymysleli. :)
VitoPO
Cestovateľ

Založený: 08 Jún 2012, 09:53

Odoslaťod kokisp 02 Aug 2018, 09:47

Ahojte, pozerám, že nejak to tu nežije. Každý deň tu pozriem, či sa niekto nepodelí o nejaké nové zážitky a skúsenosti z dovoleniek v Bulharsku, ale asi už málo ľudí rieši cestu autom a väčšina sa dala na lietanie. Ja odchádzam v pondelok 06.08.2018 autom smer Primorsko, tak dúfam, že cesta, počasie a všetko okolo toho vyjde a dovolenka sa vydarí. Kto cestuje tiež, tak prajem všetko najlepšie, príjemnú cestu a peknú dovolenku. :)
kokisp
Nováčik

Založený: 12 Júl 2016, 18:00

Odoslaťod qwtre 02 Aug 2018, 20:40

kokisp napísal:Ahojte, pozerám, že nejak to tu nežije. Každý deň tu pozriem, či sa niekto nepodelí o nejaké nové zážitky a skúsenosti z dovoleniek v Bulharsku, ale asi už málo ľudí rieši cestu autom a väčšina sa dala na lietanie. Ja odchádzam v pondelok 06.08.2018 autom smer Primorsko, tak dúfam, že cesta, počasie a všetko okolo toho vyjde a dovolenka sa vydarí. Kto cestuje tiež, tak prajem všetko najlepšie, príjemnú cestu a peknú dovolenku. :)

Cesta autom sa samozrejme stale zivo riesi. Vobec si nemyslim, ze sa ludia dali na lietanie a prestali jazdit. Mat auto na dovolenke je super bonus nezavislosti. Nezije to tu len preto, lebo vsetci pisu sem: https://www.najih.cz/5_159_15.html

Mne sa akurat konci 3-tyzdnovy pobyt v BG a zajtra vyrazam na cestu domov. Skoda, este tyzden by som tu dal bez problemov...
BULHARSKO AUTOM:
2005 Carevo, 2008 Primorsko, 2009 Pomorie, 2010 Nessebar, 2011 Nessebar, 2012 Sozopol, 2013 Sozopol, 2014 Sozopol, 2015 Sozopol, 2016 Sveti Vlas, 2017 Sveti Vlas, 2018 Sveti Vlas
Obrázok používateľa
qwtre
Dovolenkár

Založený: 23 Júl 2010, 06:52

Odoslaťod VitoPO 04 Aug 2018, 12:14

Kokisp: co by ta tak ohladom cesty zaujimalo? Pribudol jeden cca 30 km usek dialnice od Turdy po Aiud. Otvorili ho 30.7., Madari na hraniciach Schengenu robia svoju pracu celkom dokladne, takze sa obcas aj caka. Kupodivu z RO do BG absolutne hladko, dokonca ani pri platbe za most nikto nic na mna neskusal, zaplatil som 3 €, chlapik mrkol vignetu, podal doklad o platbe a trada.
VitoPO
Cestovateľ

Odoslaťod qwtre 04 Aug 2018, 17:56

ten novy usek ma prijemne prekvapil... cestou tam som siel po starej a naspat uz po novej...
BULHARSKO AUTOM:
2005 Carevo, 2008 Primorsko, 2009 Pomorie, 2010 Nessebar, 2011 Nessebar, 2012 Sozopol, 2013 Sozopol, 2014 Sozopol, 2015 Sozopol, 2016 Sveti Vlas, 2017 Sveti Vlas, 2018 Sveti Vlas
Obrázok používateľa
qwtre
Dovolenkár

Odoslaťod VitoPO 04 Aug 2018, 20:00

@qwrte:No mna to celkom nastvalo, lebo som cakal ze ho otvoria ovela skor a k moru pojdem uz po nom. Otvorili ho ale 2 dni po mojom prejazde, takze si ho vyskusam az cestou spat. Inak prezrad ako si vydrzal na Vlase tak dlho. Ja som tu tyzden a som celkom rad ze zajtra taham na sever do Varny.
VitoPO
Cestovateľ

Odoslaťod qwtre 04 Aug 2018, 20:39

@VITOPO: 3 tyzdne na Vlase uplne bez problemov... prvy tyzden aj tak vzdy "detoxikujem" z prace, takze si ani neuvedomujem ze som uz na dovolenke... potom pravidelny rezim... rano vstat na hotelove ranajky kym je este jedalen prazdna (rusi aj anglicania asi este vyspavaju nocne flamovanie), potom dopoludnia na bazene (aby som vychytil dobre lehatka a slnecniky) a popoludni na plazi... vecer do restiky na veceru (najcastejsie Vintage, Bistro 42 alebo Vodopadi)... potom prechadzka so zmrzlinou alebo palacinkou... vecer vinko alebo pivko/radler... obcas autobusom na Slnecne alebo do Nessebaru...

Inak, ten prostredny tyzden sme mali trocha dazdivy (vzdy okolo obeda alebo popoludni sprchlo - myslim ze to uz pisal niekto z Primorska na tom druhom fore), takze na izbe popoludnajsi spanok alebo kava+kniha na balkone.
BULHARSKO AUTOM:
Obrázok používateľa
qwtre
Dovolenkár

Odoslaťod VitoPO 06 Aug 2018, 06:12

@qwrte: no my sme mali program velmi podobny,akurat bazen a more v opacnom poradi. Inak v tej Vintage naozaj vyborne varia, tam sme si vzdy pochutili. Akurat tie moje dve "motorove mysi" potom ked uz pobehali vsetky atrakcie a ihriska pre deti, sa zrazu zacali same pytat do Varny. A je fakt ze tych moznosti tu maju daleko viac, aj ked prostredie samotne je rusnejsie.
VitoPO
Cestovateľ

Kúpiť cestovný pas, +1 (415) 7379649) vodičské preukazy, pov

Odoslaťod besstdoc 09 Aug 2018, 22:10

Ponúkame iba originálny pas, vodičský preukaz, preukazy totožnosti, víza, pečiatky a ďalšie doklady pre tieto krajiny: Austrália, Belgicko, Brazília, Fínsko, Francúzsko, Veľká Británia, Írsko, Španielsko, Veľká Británia, USA a niekoľko ďalších.
Ponúkame Vám jednu z najlepších služieb na svete. Väčšina zákazníkov zažila našu skutočnú a vynikajúcu službu.
 Upozorňujeme, že skutočný doklad je zaregistrovaný v databáze krajiny, aby ste mohli cestovať v krajine podľa vášho výberu alebo krajiny.

Ak chcete objednať, pošlite nám svoje otázky na náš e-mail alebo na aký príp

Kontaktné e-maily ......... besstdoc24@gmail.com

Všeobecná podpora ....... besstdoc24@gmail.com

Čo-aplikácie ------------ ((+1 (415) 7379649))

Kontaktujte nás pre dokumenty z nasledujúcich krajín
USA (VŠETKY KRAJINY), NEMECKO, Veľká Británia, Kanada, Holandsko, Európa, Ázia, Afrika a ďalšie.

Tiež predávame FAKE BANK POZNÁMKY,
FAKE EUROS
FAKE USD
FAKE UK POUNDS, ETC

Real USA (USA) Passy,
Real austrálske pasy,
Skutočné belgické pasy,
Real brazílske (brazílske) pasy,
Real Canadian (Canada) prechádza,
Originálne fínske (fínske) pasy,
Skutočné francúzske (Francúzsko) pasy,
Skutočné nemecké (Nemecko) cestovné pasy,
Real Holandsko (Holandsko / Holandsko) Pasy,
Pasy v reálnom Izraeli,
Real UK (United Kingdom) Pasy,
Real Spanish (Spain) Pasy,
Skutočné mexické (mexické) pasy,
Predám pravý juhoafrický pas.
Kúpiť skutočné austrálske vodičské preukazy,
Kúpiť skutočné kanadské vodičské licencie,
Predám skutočné francúzske (Francúzsko) vodičské preukazy,
Holandské a holandské vodičské preukazy,
Nehnuteľnosti Nemčina (Nemecko) Vodičské preukazy,
Predaj Real UK (United Kingdom) Vodičské preukazy,
Nákup pravých diplomatických pasov,
Predať Real USA (Spojené štáty) Passports,

Všeobecná podpora ....... besstdoc24@gmail.com

Čo-aplikácie ------------ ((+1 (415) 7379649))

Predám pravé austrálske pasy,
Kúpiť nehnuteľnosti Belgicko Passes,
Predám skutočné brazílske (brazílske) pasy,
Predaj Real Kanadský (Kanada) pasy,
Kúpiť skutočné fínske (fínske) pasy,
Predám pravé francúzske (Francúzsko)
Predám skutočné pasy v Nemecku (Nemecko)
Predaj Real holandský (Holandsko / Holandsko) Pasy,
Predaj Real Izrael pasy,
Predaj Real UK (United Kingdom) Pasy,
Predaj Real UK (United Kingdom) Vodičské preukazy,
Nákup pravých diplomatických pasov,
Real austrálske pasy v predaji,
Pasy skutočného Belgicka na predaj,
Brazílsky (Brazília) pasy na predaj,
Kanadské kanadské pasy na predaj,
Real Finsko (Fínsko) Pasy na predaj,
Peniaze v reálnom Francúzsku (Francúzsko) na predaj,
Real Deutsch (Deutschland) Pasy na predaj,
Real Holandsko (Holandsko / Holandsko) Prechádza na predaj,
Skutočné izraelské pasy

Predám skutočný a originálny pas, identifikačnú kartu.Spoločnosť Online, kanadská, britská, nová
LICENCIE SPRAVODLIVOSTI Moje kontakty sú súkromné ​​detektívi, prisťahovalecké úrady, konzuli, diplomati, personálni úradníci a skúsení odborníci. Mám silný záväzok k rastu zamestnancov vo všetkých oblastiach cestovného ruchu, cestovných pasov a iných dokumentov. Všetci zákazníci, ktorí potrebujú doklad o národnom občianstve zo všetkých krajín, sú 100% poistení a zaručujú skutočnú databázu registrovaných dokumentov s vysokokvalitným LICENCIOU LICENCIE, NARODENIE, VIDEA PASSPORTS A MNOHO ĎALŠÍCH DOKUMENTOV.

Všeobecná podpora ......... besstdoc24@gmail.com

Whatsapp --------------- ((+1 (415) 7379649))
besstdoc
Nováčik

Založený: 09 Aug 2018, 22:07

Odoslaťod VitoPO 12 Aug 2018, 19:57

Tááákže, skončili nám sladké dni ničnerobenia. :D Včera poobede o 13 nášho času sme vyrazili z Varny smerom do Prešova. V Ruse pri platení mýta za most zdržanie cca 15-20 minút, ale fakt tých áut bolo dosť. Na druhej strane na colnici vybavení do 5 minút. Vzhľadom k času sme sa Bukurešti vyhli veľký oblúkom a pokračovali svižne cez Ghimpati do Vanatorii Mici a Pitesti. Zhruba v polovici cesty do Ramnicu Valcea súvislá kolóna zrazu zastavila a nehýbali sme sa dobrých 20 minút. Potom to chvíľami išlo, chvíľami stálo, strata cca 45 min až 1 hodina. Od Ramnicu do Sibiu premávka síce hustá, ale občas sa dalo aj predbiehať a vcelku svižne napredovať. Po Sebes po diaľnici pohoda a potešil aj novootvorený úsek od Aiud po Turdu. Po hranice Urziceni - Vallaj svižne a plynulo. Na hranici 5 auto v rade, čakanie zase 20 minút. Cesta domov už potom bez ničoho čo by stálo za zmienku, príchod o 5,30. Všetkým čo ich dovolenka ešte len čaká, želám bezpečnú cestu a pohodový pobyt. Nástrah cestou aj na mieste veľa.
VitoPO
Cestovateľ

Predchádzajúca

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.