Otazka pre "FANUŠIKOV" Bg

Všeobecné informácie , cestujeme do Bulharska, doprava, mena, nakupovanie, reštaurácie, peniaze, počasie, zvyky a praktické rady

Moderátor: mandarinka

Otazka pre "FANUŠIKOV" Bg

Odoslaťod mandarinka 13 Apr 2008, 16:55

Chcem sa spytat uzivatelov tohto fora- hlavne tych co casto navstevuju temu "BULHARSKO"co by chceli vediet este, co ich zaujima...
Snazím sa sem davat informacie o Bg rôznehoho charakteru, ale urcite je este mnoho tém,veci, o ktorích sa tu da pisat..

Dakujem..
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod cestovatelka 06 Máj 2008, 17:13

ahoj mandarinka.mne tu chyba iba jedina vec a to viacej fotiek!!!!!!!!!!!!!ked si mozes o tej danej destinaci precitat je to super, ale tiez super je ked vidis aj nejake to foto z tej danej destinacie...a tiez ta chcem poprosit aj ked to v tvojej pravomoci asi nie je, ci by sa nedalo nejako zariadit aby sa sem mohli davat fotky ovel alahsie...este stale som totizto neprisla na to ako ich sem dat...
cestovatelka
Cestovateľ

Založený: 24 Júl 2007, 13:22

Odoslaťod mandarinka 06 Máj 2008, 20:30

mas pravdu,nie je to v mojej pravomoci.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod poly 06 Máj 2008, 20:42

cestovatelka napísal:ahoj mandarinka.mne tu chyba iba jedina vec a to viacej fotiek!!!!!!!!!!!!!ked si mozes o tej danej destinaci precitat je to super, ale tiez super je ked vidis aj nejake to foto z tej danej destinacie...a tiez ta chcem poprosit aj ked to v tvojej pravomoci asi nie je, ci by sa nedalo nejako zariadit aby sa sem mohli davat fotky ovel alahsie...este stale som totizto neprisla na to ako ich sem dat...

fotky sa sem davaju jednoducho 8)
ked ides pisat novy prispevok, v zahlavi mas ikonu v ramceku Img
predtym ako sem chces fotku vlozit, musis ju skopirovat niekam na web (kde sa daju ukladat fotky) a sem skopirovat len jej url adresu (das to tak ak kliknes pravou mysou na fotku, dole "vlastnosti")
no a vkladanie obrazka ukoncis opat kliknutim na Img

cize klik na Img, skopirovanie url adresy obrazka a klik opat na Img
urcite to pojde :wink:

(plati aj pre foto kopirovane z webu, t.j. nie vlastne ktore si musis najprv niekam ulozit)
tak napriklad Bulharsko - Golden Sands:
Obrázok
Obrázok používateľa
poly
Dovolenkár

Založený: 26 Júl 2007, 18:08

Odoslaťod cestovatelka 08 Máj 2008, 16:36

ahoj.dakujem za odpoved al ekd esa daju kopirovat fotky?musis mi udat presny priklad pretoze na toto so mfakt neni dobrA...´dakujem vopred
cestovatelka
Cestovateľ

Odoslaťod mandarinka 08 Máj 2008, 18:40

PRAVIDLÁ PRE PRIDÁVANIE FOTOGRAFIÍ
Používateľ sa zaväzuje, že bude pridávať na server len fotografie, ku ktorým má autorské práva (vlastne fotografie)resp. súhlas autora.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod poly 08 Máj 2008, 19:16

cestovatelka napísal:ahoj.dakujem za odpoved al ekd esa daju kopirovat fotky?musis mi udat presny priklad pretoze na toto so mfakt neni dobrA...´dakujem vopred

ahoj, no tak vzhladom k tomu co sem napisala mandarinka (pravidla vkladania fotiek) je to uz pasé, pretoze podla toho si sem mozes vlozit len vlastne foto (tie nepotrebujes ako som pochopila, to je logicke :wink: ), jedine teda ak by bol niekto z dovolenkarov ochotny ti sem nejake svoje fotky vlozit, z destinacie o ktoru sa zaujimas 8) tvoju vyzvu si tu precitaju a tak snad ti sem nejake vlozia. ja keby som mala, dam ti ich ci poslem ale nemam.
ak si budes chciet vlozit tie vlastne, potom sa mi ozvi, poradim ti ako 8)
Obrázok používateľa
poly
Dovolenkár

Odoslaťod cestovatelka 09 Máj 2008, 16:20

ahoj poly.tak ja ta teda prosim aby si mi vysvetlila ako sa sem tie fotky davaju, lebo ja to fakt neviem a to uz som skusala hocico.ja som sem aj chcel adat len svoje vlastne foto z roznych destinacii v bg..inak dakujem za radu..
cestovatelka
Cestovateľ

Odoslaťod mandarinka 10 Máj 2008, 15:08

Mozes sem vkladat aj fotky z NETU,(z urcitych stranok)pokial si registrovanym clenom na ich stranke,a zaviazes sa,ze tieto fotky nepouzijes na komercne ucely,ale na rozvoj CR.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

odpoved pre katy2

Odoslaťod cestovatelka 10 Máj 2008, 16:56

skusila avyhodila mi to nejake okienko v ktorom bolo pisane anglicky nemam paru co..
cestovatelka
Cestovateľ

Odoslaťod poly 10 Máj 2008, 18:24

cestovatelka - ak nemas vlastny web (co predpokladam ze asi nemas 8) ) tak tak najjednoduchsie je ukladat si fotky na
www.imageshack.us
kde sa musis najprv zaregistrovat (vpravo hore SignUp), ale je to v anglictine 8) (to som nevedela ze bude problem 8) )
pri vkladani foto z inych stranok , kde mas suhlas zverejnenia, staci skopirovat tu http adresu a vlozit medzi [img].....[/img] ako som pisala vyssie 8)
Obrázok používateľa
poly
Dovolenkár

Odoslaťod mandarinka 10 Máj 2008, 18:53

EXISTUJE ESTE AJ NIECO INE -(OKREM PROBLEMU VKLADANIA FOTIEK CESTOVATELKE),NA CO SOM SA PYTALA V UVODNOM PRISPEVKU?
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod poly 10 Máj 2008, 19:03

mandarinka napísal:EXISTUJE ESTE AJ NIECO INE -(OKREM PROBLEMU VKLADANIA FOTIEK CESTOVATELKE),NA CO SOM SA PYTALA V UVODNOM PRISPEVKU?

to je otazka na mna? 8) ak to vadi ze som jej tu poradila ako vkladat fotky, tak to zmaz
ak by tu bola taka tema ako offtopic, napisem to tam :wink:
Obrázok používateľa
poly
Dovolenkár

Odoslaťod mandarinka 10 Máj 2008, 19:07

Vobec to nie je proti Tebe POLY,Nie nevadi,v pohode! Len by som naozaj chcela vediet,co tu citatelom FORA O BG naozaj chyba!
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

odpoved pre poly

Odoslaťod cestovatelka 11 Máj 2008, 19:11

dakujem ale ja som z anglictiny pako takze to mam zbytocne... :cry: myslela som, ze vkladanie fotiek sem bude jednoduchsie, ale je to sakra narocne. :lol: ale aj tak ti dakujem..
cestovatelka
Cestovateľ

Ďalšia

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.