Fórum o dovolenkách • - Pomozte s vyberom pre 2dosp a 8 a 2r deti

Pomozte s vyberom pre 2dosp a 8 a 2r deti

Všeobecné informácie , cestujeme do Bulharska, doprava, mena, nakupovanie, reštaurácie, peniaze, počasie, zvyky a praktické rady

Moderátor: mandarinka

Pomozte s vyberom pre 2dosp a 8 a 2r deti

Odoslaťod loki12 27 Feb 2011, 19:19

Ahoj poradite prosim s vyberom?

Kandidati:
Grand Hotel Primorsko - AllIncl
Hotel Perla Sun Park - s AllIncl
Hotel Belitsa - len ranajky

Vyber je primarne zamerany na deti.
Severna alebo Juzna plaz? (velke vlny pre toho 2 rocneho?)
AllIncl alebo len ranajky? (minuly rok sme boli v Turecku a AllIncl bolo hlavne kvoli napojom a ze ked bol hlad tak som mal vsetko po ruke, aj na plazi, tu to ale nie je. Rozdiel cca 400Eur :-( )

Dakujem za akekolvek rady.
Od Mandarinky som precital uz asi vsetko :D

Loki
loki12
Nováčik

Založený: 27 Feb 2011, 18:57

Re: Pomozte s vyberom pre 2dosp a 8 a 2r deti

Odoslaťod mysuliatko7 28 Feb 2011, 12:20

Ahoj , ja som bola v Tunise aj v Egypte s ALLinc. a nemenila by som ..pretoze to bolo perfektne , vsetko po ruke.. Lenze v BG - konkretne primorsko som bola bez stravy.. Vsetko strasne lacne , takze by sa mi to vobec neoplatilo platit si ALLinc..videla som kopec restik , kde mna a mojho priatela kt.je velky jedak , vecera stala max.12eur .. A napoje sme si kupovali v obchodoch,taktiez vyborne ceny... Moj nazor je , ze do Primorska sa neoplati ist so stravou.. Pretoze za tu cenu co zaplatis za ALLinc sa najes 3krat viac meste a este si aj vyberiíes co len chces ... Tak prajem stastnu volbu .. Ahoj :-)
mysuliatko7
Nováčik

Založený: 24 Jan 2011, 20:05

Re: Pomozte s vyberom pre 2dosp a 8 a 2r deti

Odoslaťod tonysp 28 Feb 2011, 19:31

Súhlasím s predchádzajúcim príspevkom. V Primorsku je veľké množstvo obchodov a ešte väčšie množstvo reštaurácií, kde si vyberiete čo budete sami chcieť (väčšina jedálnych lístkov je aj v nám zrozumiteľnom jazyku :D ) a stáť to bude menej ako u nás. Takže Primorsko jedine bez stravy.
Obrázok používateľa
tonysp
Cestovateľ

Založený: 02 Apr 2008, 10:45

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.