ostrov skiathos

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

ostrov skiathos

Odoslaťod sakal 11 Mar 2011, 15:31

ahojte ideme do grecka autobusom na olympic beach a chceli by sme ist na vylet lodou ostrov skiathos vie mi niekto povedat aky je to vylet?ci je zaujimavy a kolko stoji asi taky vylet ak ho niekto uz absolvoval dakujem
sakal
Cestovateľ

Založený: 08 Jan 2011, 10:56

Re: ostrov skiathos

Odoslaťod Marián 11 Mar 2011, 17:55

Ahoj bol som tam v roku 2005 v Paralii tuším že výlet stál 120€ pre dve osoby mimochodom 1€-44sk. Ráno odchádzal autobus o 5,00 takže vybavenie skorých raňajok (aj večere o tom neskôr) mi sme boli prvý potom cesta cez ostatné letoviská asi tri hodiny do prístavu kde sme sa nalodili. Ďaľšie čakanie asi hodinu na ostatných číže osem autobusov na troch lodiach. Vyplávali sme 9,00 asi 12,30 sme boli na Skiathose dve hodiny na prehliadku mestečka potom krátka plavba na nejakú pláž a zase dve hodiny na kúpanie a to isté cestou nazad ale v opačnom poradí.Príchod na hotel asi 22,00 spomínaná neskorá večera. Ešte k lodi celkom v pohode tri paluby bola zábava hrala hudba, tancovalo sa animácie komentár išli tri lode oblievali sa predbiehali atd. Keby som mal tieto info tak bi som na ten ostrov nešiel bolo to dosť úmorné odvtedy hodím zásadne len na pirátske plavby z najbližšieho prístavu od môjho hotela.Ak ideš s deťmi prosím ťa nechoď tam !!!

Ináč bol som aj na "Meteorách" pekný výlet tam choď
Marián
Dovolenkár

Založený: 26 Jún 2009, 08:17

Re: ostrov skiathos

Odoslaťod sakal 11 Mar 2011, 21:42

ahoj marian dakujem ti za odpoved nie ja nemam deti to ideme s kamoskou som chcela nejaky taky vylet kde sa ide lodou kde nas aj visadia vykupeme a tak ja moc na pamiatky niesom ale ked vravis toto budeme asi uvazovat co a ako bohuzial ina takato plavba lodou ako piracka v ponuke nieje 60e ba osobu je dost za takyto vylet a bez jedla mozno sa rozhodneme az na mieste co a ako aka bude ponuka ideme totiz koalou do apartmanou a autobusom :D takze mi zvladneme vela no a koala ma napisane ze ake vylety ponuka tak este raz dakujem
sakal
Cestovateľ

Založený: 08 Jan 2011, 10:56

Naspäť na Výlety, atrakcie a zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.