Určite ne albánske Shengjin

Otázky, pripomienky a návrhy na fórum nadovolenke.sk

Určite ne albánske Shengjin

Odoslaťod gumurin 05 Aug 2015, 08:31

Dovolenka v albánskom Shengjine je podvod:
+ Interiér izieb na web stránke Seneca Tour sa niekomu asi prisnil. Nemá nič s realitou.
+ vrcholom je tu „povinný príplatok za výhľad na more“ v budove, kde ani jedna izba nemá priamy výhľad na more! Katalóg opäť klame!
+ v katalógu uvedené služby v skutočnosti neexistujú: „zábavné a športové hry“, „animačný program pre dospelých počas dňa i večer“, „zapožičiavanie rôznych športových potrieb“, „zapožičiavanie kníh rôznych žánrov v slovenskom jazyku pre deti i dospelých“, „zábavné súťaže“, „športové zápolenia“, „loptové hry“ – to všetko boli len plané sľuby, doslova výsmech pre naivných a dôverčivých hlupákov!
+ Katalóg zámerne zavádza fotografiami osamelého rezortu, v skutočnosti sú všade okolo stavby, alebo rozostavené stavby!
+ „rezort so štyrmi hviezdičkami“ je ilúzia – nie je to rezort a ani hotel, je to ubytovňa na „turistickom sídlisku“
+ „hotelový bazén“ naši turisti nemali šancu použiť. Keďže toto nie je uzavretý rezort, tak ležadlá pri tomto široko-ďaleko jedinom bazéne v celom „turistickom sídlisku“ obsadzujú iní už od šiestej ráno!
+ denné výpadky prúdu znamenajú aj výpadky výťahu (môžete byť radi, keď nie ste v ňom, nemá klimatizáciu)
+ neexistuje automatické upratovanie izieb, iba na výzvu (to je "vylepšenie", pred tým existoval len jeden kľúč, aby chyžné nemohli ísť bez vedomia klienta do izby a kradnúť)
+ V tomto hoteli s údajnými štyrmi hviezdičkami chýbali aj úplné samozrejmosti – už po pár dňoch nalievali krabicové víno do plastových pohárov
+ Namiesto reštaurácie jedáleň, namiesto bohatého výberu jedál biedna internátna strava, kde dominujú také „špeciality“ ako hranolky, nedopečené kuracie stehná, či nezožuteľné kusy hovädzieho mäsa.
+ „ľahký popoludňajší snack“ bol odbitý napríklad zopár amatérsky zmajstrovanými jednohubkami. Kto nestihol, nemal. Kto stihol, nepotešil sa.
+ všetci účastníci boli "all inclusive", ale na albsánky spôosob!
+ bar na pláži tam nie je (hoci pracovníčka cestovky sa zaprisahávala, že áno), najmä mladé rodiny si tak museli nápoje pre deti nosiť stovky metrov z „rezortu“. A aj to im dovolili až po protestoch.
+ Osušky na pláž tak isto neboli.
+ Na pláži boli na izbu k dispozícii 2 ležadlá a 1 slnečník len v prvé dni. Len čo zodpovedný zriadenec zistil, že niektorí našinci ich v ten deň neobsadili, tak vaše ležadlá predával domácim!
+ v rámci "all inclusive" nepodávali žiadny tvrdý alkohol, hoci ho mali na sklade
+ nápoje končili o 22:00, v Tunise aj do 23:00, či 24:00
+ zákusky boli oproti napr. Tunisu, kde boli skutočne výstavné, úbohé, ak boli
+ káva pod úroveň
+ To najdôležitejšie: More je plytké tak, že do sto metrov je vám maximálne po pás. Preto je aj špinavé od blízkeho prístavu s olejovými škvrnami na hladine a plávajúcimi jednorazovými detskými plienkami ako vylepšením.
+ A neriešiteľný problém: Prevažnou klientelou sú tu Kosovskí Albánci, ktorých sa boja aj miestni. Vyznačujú sa agresivitou a aroganciou. A nenávidia Slovákov. Shengjin je pre nich najbližšie morské letovisko. Na „našej resortnej“ pláži teda máte niekoho, kto tam nemá byť a keď tam je, tak prinajmenšom ruší hlukom a špinou, čo po sebe zanechávajú a nikto to neuprace. A ešte môžete byť radi, že na vás len potupne pokrikujú (v čase našej dovolenky vo vlaku z Viedne do Mníchova Kosovskí Albánci fyzicky napadli vysokého akademického funkcionára, keď povedal, že je zo Slovenska). Posledné dni naši turisti doslova bojovali o ležadlá svoje i susedov.
gumurin
Nováčik
 
Príspevky: 2
Založený: 03 Aug 2015, 18:27

Naspäť na Fórum

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron