Krapets

Turisticky atraktívne miesta, Národné parky, Historické mestá,
Architektúra, Kúpelné mestá, Pamiatky

Moderátor: mandarinka

Krapets

Odoslaťod martinko 05 Júl 2012, 19:32

Ahojte cestovatelia!!! V Bulharsku som už po 10. krát a stále mám čo spoznávať. Južné pobrežie je mi veľmi dobre známe a tento rok sme s rodičmi na dovolenke v dedinke Krapets. Pláž je jedinečná niekoľko kilometrov dlhá, a niekoľko desiatok metrov široká. Voda je priezračná. Dnes nás bolo na pláži asi 30 ľudí. Na pláži je malý bufet,ktorý je veľmi dobre zásobený. Asi 40 metrov od brehu je často vidieť delfíny.
Sme ubytovaní na súkromí, je tu čisto, majitelia sú veľmi príjemní, ústretoví. V blízkosti sú 3 malé predajne potravín a sú tu aj menšie reštaurácie. Pridávam Vám kontakt na ubytovanie vilibriz@gmail.com
Ubytovacie zariadenie sa volá Vilky BREEZE 2
Vhodná poloha ubytovania slúži na výlety na atraktívny Mys Kaliakra, do Balčíku

Cestovateľom prajem šťastnú cestu, Martin
Obrázok používateľa
martinko
Dovolenkár

Založený: 02 Feb 2010, 20:26

Re: Krapets

Odoslaťod mandarinka 05 Júl 2012, 20:23

Martinko, ak dovolenkujes tam kde pises,v dedinke KRAPETS, tak dovolenkujes na severnom pobrezi, nie na juznom..
Ale aj tak si to tam uži...
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod martinko 06 Júl 2012, 05:55

Práve preto, že preľudnené južné pobrežie už poznáme, rozhodli sme sa pre severné pobrežie s nedotknutými plážami.
Obrázok používateľa
martinko
Dovolenkár

Založený: 02 Feb 2010, 20:26

Odoslaťod mandarinka 06 Júl 2012, 07:54

Martinko,viem ze su prazdniny,mas oddych zo skoly(podla struktury viet vidim, ze este si skolak), ale neda mi to- trochu slovenciny.
Potom vetu:Južné pobrežie je mi veľmi dobre známe a tento rok sme s rodičmi na dovolenke v dedinke Krapets...
Je uplne zle stylizovana, a v celkovom kontexte vyznie, ako keby si dovolenkoval v dedinke Krapets a zaroven pisal ze si na juznom...
Sorry.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Naspäť na Oblasti v Bulharsku, kultúra a história

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.