AQUAPARK NESEBAR

Nočný život v Bulharsku, discotéky, kaviarne, bary, kasína, zábavné parky a iné

Moderátor: mandarinka

AQUAPARK NESEBAR

Odoslaťod mandarinka 22 Mar 2008, 16:52

http://www.aquaparadise-bg.com/

na tejto stranke najdete vsetky informacie o nom, video,fotogaleriu...
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod mandarinka 26 Máj 2008, 17:15

Aqua Paradise Nesebar

Kúsok za mestom vyrástol v roku 2006 moderný aqvapark.Dominantou areálu je hrad s niekoľkými druhmi šmykľaviek, ktoré v r 2007 doplnili aj o atraktívnu mokrú U-rampu. Na svoje si však prídu aj oveľa menšie deti. Vy si môžete pre zmenu posedieť v štýlovom bare na stoličkách trčiacich priamo z bazéna. Park ponúka celkovo 20 atrakcií . Po vstupe už neplatíte za žiadnu atrakciu, iba ak sa vyberiete do niektorej z reštaurácií.
Ceny sú však veľmi podobné podnikom v hotelových areáloch.
Za jedlo aj s nápojom dáte zhruba 200 korún.

Vstupné do aqaparku
(ceny platne v r.2007)

Nad 130 cm: 28 leva, popoludní 20 leva
Od 90 do 130 cm: 16 leva, popoludní 10 leva
Pod 90 cm: zadarmo

Voda od 0,5 litra: 0,6 leva
Káva: od 1,5 leva
Víno: 0,7 litra od 7 leva
Zmrzlina: od 0,8 leva
Šopský šalát: od 2 leva
Pizza: od 4 leva
Slnečník na pláži: od 7 leva/deň
Ležadlo: od 6 leva/deň
Mestský autobus: 0,7 leva
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Re: AQUAPARK NESEBAR

Odoslaťod Vladimíra Hrdá 27 Aug 2008, 10:01

Chcela by som trochu doplniť informácie o tomto aquaparku, keďže som sa včera vrátila z Bulharska a boli sme aj v aquaparku. Ceny sa zdvyhli o 2 leva, čiže na celý deň 30 leva od 15.00 h 22 leva. Odporúčam ísť radšej od rána, lebo poobede sa dlhšie čaká na atrakcie, lebo je tam už veľa ľudí. Ja som bola s aquaparkom veľmi spokojná. Išli sme tam minibusom, ktorý Vás tam zadarmo odvezie chodí zo Slnečného pobrežia, z Nesebaru aj z Ravdy každých 30 min. Báli sme sa tom zobrať veľa peňazí, ale boli sme milo prekvapení, aký systém tam majú na Vašu hotovosť. Vôbec ju v aquaparku nemusíte mať zo sebou, pri vstupe Vám dajú čipové náramky, ktoré si môžete "nabiť" kreditom, čiže v okienku dáte všetku hotovosť, čo máte, priložíte náramok a tam sa vám to uloží. Potom keď si chcete niečo kúpiť, tak tiež len priložíte náramok a cena sa vám odráta, pri odchode si hotovosť, ktorá vám zostala zas vyberiete. Tak sa nemusíte báť, že vám niečo ukradnú. Stačí si tam zobrať naozaj len uterák a krém na opaľovanie. Cennosti napr. foťák si za poplatok môžete uložiť do sejfu.
V aquaparku je 12 tobogánov z toho na 5 sa dá ísť na nafukovacom kolese (majú aj dvojité, tak môžete ísť naraz dvaja). Zo všetkých tobogánov by som chcela vyzdvinúť jeden a to "tsunami" je tá spomínaná U-rampa z predchádzajúceho príspevku. Idete na kolese strmo, naozaj strmo :? dole a vyhodí vás to na druhú stranu a tak vás to unáša z jednej strany na druhú, pokým nevojdete do bazéna. Priznám sa, že som sa dosť bála, ale nakoniec som na ňom bola ešte 3-krát a keby tam potom neboli veľké rady, tak idem aj viackrát. :) Druhý zaujimavý tobogán je "aladinova lampa" je to taký lievik, kde vojdete cez krátky uzavretý tobogán a v lieviku sa krútite pokým nevypadnete otvorom do bazéna. Môjmu priateľovi sa to moc páčilo, ale mne ani nie, lebo najprv neviete, kde idete, potom sa krútite, že ani neviete, kde máte nohy a ruky a potom ani neviete ako a padnete do vody, kde ja ťažko sa hneď zorientovať, lebo tam padá z tobobánu voda.
Je tam aj veľký bazén, kde v strede je bar a je tam aj pódium, kde robia rôzne predstavenia. Ďalej je tam bazén s protiprúdom a nejaké atrakcie pre menšie deti. Výhodou tohto parku je aj to, že všetky vstupy do tobogánov sú prístupné z jedného miesta. Takže ak sa rozhodnete pre jeden tobogán, pri ktorom až hore zistíte, že čaká veľa ľudí, tak si jednoducho vyberieť iný, kde je menšia rada. Sú samozrejme výškovo rôzne, ale dá sa prejsť po schodoch. Schodú sú vo vnútri "hradu", takže na vás nepáli slnko.
Pri tobogánoch striehnu fotografi, ktorí fotia vaše ustráchané ksichtíky, keď sa rútíte dole napr. Tsunami (tam bol fotograf stále, lebo tie fotky fakt stoja za to :lol: ) Pri vchode sú počítače, kde si môžete pohľadať svoje fotky a kúpiť si ich ( jedna tuším za 8 leva, takže skôr sú tam len na tom, aby sa ľudia na sebe poriadne nasmiali, keď vidia ako im oči vyliezaju z jamôk od strachu :shock: )
Čo sa týka cien v bufetoch a reštauráciach, tak v porovnaní s cenami v Ravde, kde sme bývali to bol horor. Jedna pollitrová minerálka (čo bola samozrejme čistá voda bez bubliniek) sme dali vyše 30 Sk. Jedlo sme si radšej ani nekupovali :( .
Celkový dojem z aquaparku bol jednoducho super. 8) 8) 8)
Prílohy
IMG_3243.jpg
IMG_32444.jpg
tobogány Tsunami, Aladin
Vladimíra Hrdá
Cestovateľ

Založený: 14 Apr 2008, 09:48

Odoslaťod Vladimíra Hrdá 25 Júl 2009, 12:13

V tomto roku pribudlo v aquaparku 20 nových atrakcií, medzi ktorými sú aj dva brutálne kolmé tobogány a "raftovacia" rieka. Čo je super, vstup zostal nezmenený, čiže na celý deň 30 lv 8)
Vladimíra Hrdá
Cestovateľ

Založený: 14 Apr 2008, 09:48

Odoslaťod jarko6 25 Júl 2009, 14:37

Nazdar..To vazne?? az tolko? chodime na Slnecne aj tam to rastie stale viac. Az tolko som necakal mam chrobaka...
jarko6
Mega Cestovateľ

Odoslaťod mandarinka 26 Júl 2009, 10:44

aktualne ceny su na ich stranke:

http://www.aquaparadise-bg.com/info.html
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Peter_S 11 Aug 2009, 11:00

Doplnim fotku zo spominaneho Tsunami. Je z 5.8.2009 [img]D:\PeterS\foto\20090808_Bulharsko\lun_2665a.jpg[/img]
Peter_S
Mega Cestovateľ

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.