Nesebar

Nočný život v Bulharsku, discotéky, kaviarne, bary, kasína, zábavné parky a iné

Moderátor: mandarinka

Nesebar

Odoslaťod Marsl2589 05 Aug 2009, 09:26

Zdravim Vas..
O cca mesiac ideme na 12 dnovu dovolenku do Nesebaru, preto sa chcem opytat ako je to s atrakciami v Nesebera? Co sa opalti vidiet resp. zazit? Cital som nieco o Aqua parku to si urcite pojdeme pozriet.. Su tam nieake diskoteky resp. nocny zivot..?? Dik za napady... A este jedna vec.. Oplati sa menit peniaze na SK alebo v Bg? Aktulany kurz podla VUB je 1€ = 1,8873
Marsl2589
Mega Cestovateľ

Re: Nesebar

Odoslaťod vlkodlak 05 Aug 2009, 11:59

Diskoteky v Nesebare
Kurzovy listok bulharskej DSK banky - realne sa pohybuje kurz v BG 1,9-1,93
mimochodom Unicredit Bank ma asi lepsi kurz na levy ako Vub-ka :idea:
Chalga-dzijec v siedmom nebi.
Obrázok používateľa
vlkodlak
Dovolenkár

Založený: 04 Júl 2009, 11:20

Odoslaťod Marsl2589 05 Aug 2009, 14:54

Dik za typ.. takze je v podstate jedno kde zmenim €?
Marsl2589
Mega Cestovateľ

Odoslaťod marcceliss 09 Aug 2009, 08:31

peniaze sa oplati zamenit priamo tam v zmenarnach alebo v banke kurz je 100eur=193 lev co sa tyka atrakcii oplati sa ist do aquaparku paradise do stareho nesebaru, ma tam vystupenia balkansky cirkus........
marcceliss
Mega Cestovateľ

Odoslaťod vlkodlak 12 Aug 2009, 13:44

marcceliss napísal:peniaze sa oplati zamenit priamo tam v zmenarnach alebo v banke

Zmenarne sa neodporucaju, nakolko v nich je vacsie riziko na oklamanie. Napriklad von pred zmenarnou je super kurz, turista vojde do zmenarne a dnu si nevsimne nenapadny papier s horsim kurzom, ktorym zmenia realne peniaze. Turista to sice zisti, no casto krat az neskoro a ani policia nepomoze.
Odporuca sa preto menit peniaze v bankach, kde to je aj s potvrdenim a vacsinou aj s usmevom peknej bulharky :D
Chalga-dzijec v siedmom nebi.
Obrázok používateľa
vlkodlak
Dovolenkár

Založený: 04 Júl 2009, 11:20

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.