Dovolenka na Slnečnom pobreží

Informácie, skúsenosti a popisy výletov v Bulharsku

Moderátor: mandarinka

Dovolenka na Slnečnom pobreží

Odoslaťod kmecka 31 Jan 2009, 11:57

Tento rok sa prvý krát chystáme s priateľom do Bulharska, zrejme na Slnečné pobrežie. Chcela by som vedieť či je tam pekné more, aký je tam nočný ižvot, možnosť na výlety, pláže a atrakcie, prípadne či je tam aqupark a pod.? Ak už niekto bol na dovolenku na Slnečnom pobreží aký hotel by ste doporučili? dik za každý príspevok
kmecka
Nováčik

Založený: 31 Jan 2009, 11:49

Re: Dovolenka na Slnečnom pobreží

Odoslaťod mandarinka 31 Jan 2009, 12:11

KMECKA,KED SI TROCHU PREJDEš TO CO JE TU O BULHARSAKU PISANE, NAJDEš VšETKY ODPOVEDE NA TVOJE OTAZKY- NAPR. ZABAVNY PARK JE TU:
viewtopic.php?f=14&t=1891

VYLETY- AJ TIE,KTORE SA ROBIA ZO SLNEC.POBREZIA NAJDEš TU:
viewtopic.php?f=143&t=1890

CO SA TYKA HOTELA DAJ SVOJU OTAZKU DO bULHARSKO , SLNECNE POBREZIE, HOTELY, NIE SEM DO VYLETOV.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Re: Dovolenka na Slnečnom pobreží

Odoslaťod pagacovci 05 Feb 2009, 00:42

AHOJ JA TI MOZEM NIECO O SLNECNOM POBREZI POVEDAT A SU TO SAME CHVALY.DOVOLENKU TAM ODPORUCAM AJ KED SOM TAM PRIAMO NEBYVALA ALE CHODILI SME TAM VECER ZA NOCNYM ZIVOTOM .TOTO LETOVISKO PATRI SICE MEDZI DRAHSIE,ALE JE PEKNE A PLATI PRAVIDLO-CIM DALEJ OD PLAZE TYM LACNEJSIE ALE ZAS CIM BLIZSIE K PLAZI TYM ZAUJIMAVEJSIE.DISKOTEK A ATRAKCII JE TAM NEUREKOM NEBUDETE VEDIET KAM POZERAT NUDA URCITE NEBUDE AQUAPARK TAM JE DOBRY,ZIAL NEMAM FOTKY,LEBO SOM VTEDY NEMALA DIG.FOTOAPARAT,ALE O ROK SOM BOLA V AQUAPARKU V NESEBARE TO JE KUSOK OD SLNECNEHO POBREZIA A ODTIAL PAR FOTIEK PRIKLADAM TEN JE TIEZ NADHERNY ALE ZE VRAJ MENEJ ADRENALINOVY AKO NA SLNECNOM.BULHARI MAJU AQUAPARKY NADHERNE A AK BY NESTACILI TIETO DVA VIEM ESTE O JEDNOM NA ZLATYCH PIESKOCH-TIEZ ZAZITOK.POZOR NA JEDLO!ZIADNE SI NEBERTE TO VAM ZHABAJU HNED PRI VSTUPE DO AQUPARKU,ALE TO JE JEDINE NEGATIVUM NA .KTORE SI SPOMINAM TAKZE VYBRALI STE SI DOBRE BUDE SA VAM URCITE PACIT AJ KOLI TOMU ,ZE SLOVAK TAM NEMUSI HLADIET LEN DO VYKLADOV,ALE SI AJ NIECO DOVOLI AKO NAPR.SA AJ NAJEST V RESTAURACII TREBARS AJ KAZDY DEN :D :D
PRAJEM PRIJEMNU DOVOLENKU
Kopie - PIC_0260.JPG
PIC_0255.JPG

PIC_0254.JPG
pagacovci
Dovolenkár

Založený: 21 Sep 2008, 14:36

Naspäť na Výlety a atrakcie

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.