Santa Susanna Hotel Caprici

Informácie, otázky a skúsenosti s ubytovaním v Španielsku (hotely, apartmány, chaty, penzióny)

Moderátori: AJKA, Silvia

Santa Susanna Hotel Caprici

Odoslaťod JanaTom 08 Apr 2007, 12:16

Ahojte,
toto leto (júl 07) sa chystám s rodinkou (manžel a 6 roč. syn) do Španielska oblasť Santa Susanna hotel Caprici. Bol tam niekto z Vás? Zaujíma ma názor na hotel, pláž, stravu, zaujímavosti v okolí... Ďakujem Vám
JanaTom
Nováčik

Založený: 08 Apr 2007, 12:11

Hotel Caprici

Odoslaťod Zuzka1981 04 Máj 2007, 20:01

Ahoj, aj my sa chystáme do Hotela Caprici, ale ešte som nžiadne recenzie nenašla o hoteli.
Cez ktorú CK idete? My sme si ešte nevybrali ale asi cez Globtour.
Zuzka1981
Nováčik

Založený: 04 Máj 2007, 19:57

recenzie na hotel

Odoslaťod Danuska 05 Máj 2007, 07:52

Obrázok používateľa
Danuska
Cestovateľ

Založený: 26 Apr 2007, 17:13

Hotel Caprici

Odoslaťod JanaTom 05 Máj 2007, 20:52

Danuska, ďakujem za tip na www stránky, pozrela som si to a celkom sa už teším. Mňa v katalógu zaujala hlavne poloha hotela priamo na pláži. Vyzerá celkom dobre a ostatné je aj tak na nás, akú si tú dovolenku spravíme. Takže dúfam, že počasie nám bude priať a tento môj mini cestovateľský sen (Španielsko) sa naplní k mojej spokojnosti. So 6 ročným synom :P síce toho veľa nenaspoznávam, no aspoň to najbližšie okolie, asi pôjdeme vlastným autom.

Zuzka pôjdeme so Saturom (už 4x) zatiaľ nás nesklamali. :wink:
JanaTom
Nováčik

Založený: 08 Apr 2007, 12:11

Re: Hotel Caprici

Odoslaťod melonik 08 Aug 2007, 13:59

má niekto aktuálne info z tohto hotela? zaujíma ma hlavne vybavenie hotela, strava, možnosť zábavy v centre a aká je ponuka fakultatívnych výletov. Ďakujem.
melonik
Nováčik

Založený: 08 Aug 2007, 11:46

Odoslaťod silvib 12 Aug 2007, 11:09

Nebola som priamo v ňom,ale boli sme sa tade prejsť.Tento hotel je priamo na pláži,je pekný a aj bazén je pekný. Len je uplne na konci letoviska,čiže je tam určite klud a človek si oddýchne.Vedie pri ňom krásna promenáda s palmami. Čo sa nám nepozdávalo,bolo akési mrtvé rameno/stoka/ hneď vedla hotela a akosi divne páchla.Hneď za hotelom je stanica vlaku,ktorý ide do Barcelony.Bez delegáta je to omnoho lacnejšie. Neodporúčam fakultatívne výlety,sú predražené a sami si tiež zabezpečíte to isté,za menej.
silvib
Nováčik

Založený: 23 Júl 2007, 12:34

Naspäť na Ubytovanie - Španielsko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.