Fórum o dovolenkách • - hotel Riviera - Santa Susanna

hotel Riviera - Santa Susanna

Informácie, otázky a skúsenosti s ubytovaním v Španielsku (hotely, apartmány, chaty, penzióny)

Moderátori: AJKA, Silvia

hotel Riviera - Santa Susanna

Odoslaťod Miso NR 11 Aug 2006, 08:09

Vložené: 2006-01-16 10:38:32
Caute ludia, chystame sa na dovolenku do Santa Susanny, mame zaujem o hotel Riviera. Kto tam bol, prosim nech poskytne nejake blizsie info, mozte aj na burso@stonline.sk. Dik moc.
Miso NR
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Marcel 11 Aug 2006, 08:10

Ahoj, ubytovanie primerane , dvojpostelove izby s balkonom, vlastnou kupelnou s vanou, cistota vynikajuca. Polovica hotela je otocena na tesne susedny hotel, druha do priestoru s dvoma diskotekami. Plaz je pesi asi 200 m cez cestu, podchodom. Hotelovy bazen je otvoreny do 21.00. Kazdy vecer zabava do 01.00, Rusny diskotekovy zivot. Nic pre tych co chcu mat klud:) Strava formou svedskych stolov, ranajky orientovane na nemcov, same vajicka , salamy a slanina. Jedalen v suterene. V hoteli su dva bary. Za cenu aku sa predava je to super:)
Marcel
Mega Cestovateľ

Odoslaťod marcel 11 Aug 2006, 08:10

marcel
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Mania NR 11 Aug 2006, 08:11

Caf, aj ja sa tam chystam, mozno sa stretneme.. :)
Mania NR
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Miso NR 11 Aug 2006, 08:12

Sewa, v ktorom termine ides? my ideme 26.08.06-09.09.06 so Senecou.
Miso NR
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Peter 11 Aug 2006, 08:13

Boli sme tam uz 3x je tam velmi a velmi super
Peter
Mega Cestovateľ

Odoslaťod vetonika 11 Aug 2006, 08:13

aj ja 2x...je tam perfis...tento rok si tam uz bol...ja prve dva tyzdne julove
vetonika
Mega Cestovateľ

Odoslaťod svetluska 11 Aug 2006, 08:13

a vstup do mora je tam aky? POzvolny alebo hned je hlboke more?
svetluska
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Miso NR 11 Aug 2006, 08:14

Svetluska, chces suchnut do uska? :))) bol len for, vstup by tam mal byt pozvolny, plaz je tam v podstate rovnaka ako ma malgrat a callela, kde som uz bol.
Miso NR
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Silvia 13 Aug 2006, 18:26

Marcel napísal:Ahoj, ubytovanie primerane , dvojpostelove izby s balkonom, vlastnou kupelnou s vanou, cistota vynikajuca. Polovica hotela je otocena na tesne susedny hotel, druha do priestoru s dvoma diskotekami. Plaz je pesi asi 200 m cez cestu, podchodom. Hotelovy bazen je otvoreny do 21.00. Kazdy vecer zabava do 01.00, Rusny diskotekovy zivot. Nic pre tych co chcu mat klud:) Strava formou svedskych stolov, ranajky orientovane na nemcov, same vajicka , salamy a slanina. Jedalen v suterene. V hoteli su dva bary. Za cenu aku sa predava je to super:)

Este pridam par postrehov:) izby su otocene tak, ako pisal Marcel akurat to trosku doplnim. jedna cast hotela je situovana na susedny hotel, no druha cast ma krasny vyhlad na "dvor", kde su vysvietene bazeny, hra klubovy program.
diskoteky v noci vobec nie je pocut! tie zacinaju zit az o jednej v noci a su dobre zvukovo izolovane. pri hoteli, hned na skok je jedna, ostatne su dalej na promenade. vstupne si zaplatite na cely tyzden a platite uz len drinky.
plaz je casovo od hotela asi 3minuty, fakt je to kusocek. je pekna, udrziavana. je tam aj plazovy bar, 25m od plaze je obchodik s nafukovackami, slnecnikmi+ samoobsluha.
jedlo bolo v pohode, no na ranajky mi chybala zelenina...bol vsak stol aj so sladkym a ovocim...
ak chcete este nieco vediet, piste, rada odpoviem, ak budem vediet...
Silvia
Nováčik

Založený: 10 Aug 2006, 18:36

hotel riviera-ubytování, može

Odoslaťod eva 14 Aug 2006, 16:02

Silvia napísal:
Marcel napísal:Ahoj, ubytovanie primerane , dvojpostelove izby s balkonom, vlastnou kupelnou s vanou, cistota vynikajuca. Polovica hotela je otocena na tesne susedny hotel, druha do priestoru s dvoma diskotekami. Plaz je pesi asi 200 m cez cestu, podchodom. Hotelovy bazen je otvoreny do 21.00. Kazdy vecer zabava do 01.00, Rusny diskotekovy zivot. Nic pre tych co chcu mat klud:) Strava formou svedskych stolov, ranajky orientovane na nemcov, same vajicka , salamy a slanina. Jedalen v suterene. V hoteli su dva bary. Za cenu aku sa predava je to super:)

Este pridam par postrehov:) izby su otocene tak, ako pisal Marcel akurat to trosku doplnim. jedna cast hotela je situovana na susedny hotel, no druha cast ma krasny vyhlad na "dvor", kde su vysvietene bazeny, hra klubovy program.
diskoteky v noci vobec nie je pocut! tie zacinaju zit az o jednej v noci a su dobre zvukovo izolovane. pri hoteli, hned na skok je jedna, ostatne su dalej na promenade. vstupne si zaplatite na cely tyzden a platite uz len drinky.
plaz je casovo od hotela asi 3minuty, fakt je to kusocek. je pekna, udrziavana. je tam aj plazovy bar, 25m od plaze je obchodik s nafukovackami, slnecnikmi+ samoobsluha.
jedlo bolo v pohode, no na ranajky mi chybala zelenina...bol vsak stol aj so sladkym a ovocim...
eva
Mega Cestovateľ

Re: hotel riviera-ubytování, može

Odoslaťod eva 14 Aug 2006, 16:09

eva napísal:
Silvia napísal:

Já jsem byla v hoteli Riviera letos, v červenci, první noc jsme dostali pokoj v I.patře, kde byl totální puch z kuchyně a hučela tam venkovní klimatizace. ¨Na druhý den jsme požádali o výměnu, je potřeba chodit na recepci každou hodinu, pak se výměna povedla a my dostali pokoj v 5.patře. Diskotéka tam sice je, ale hlavní diskotékové centrum to není, takže v noci to bylo v pohodě :wink:
Vstup do moře není špatný, ale není to úplně ideální pro malé děti, za mého pobytu tam byly větší vlny, občas i sprchlo. Výhled stranou na bazén není špatný, ale zapadá tam slunko, takže odpoledne je tam dost horko, my jsme měli výhled na druhý hotel (obrácená strana) a částečně i na promenádu, bylo to v poho, i když je fakt, že nám v 5.patře už to bylo celkem fuk. Měli jsme na pokoji pokaženou klimatizaci (byla opravena během jednoho dne) a světlo (oprava za 3 dny). Jídlo bylo relativně dobré, hodně melounů a ryb, ale maso - "po česku" moc dobře připravit neumí.
eva
Mega Cestovateľ

Naspäť na Ubytovanie - Španielsko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.