Kto ide Kam v lete 2013?

Príprava na dovolenku, lieky, poistenie, pasy, vízum, financie a iné

Moderátor: mandarinka

Re: Kto ide Kam v lete 2013?

Odoslaťod lotta 18 Júl 2013, 13:07

kuky napísal:
lotta napísal:Ja som bol trikrat na Korfu a tento rok idem zas....sluzby upadaju asi kazdym rokom, ale krasna priroda, more, plaze, dobre jedlo stale zostavaju :)

Ahoj
Môžeš mi odporučiť dobré miesto (hotel,pláž) na ostrove Korfu,kedže si tam bol už 3 x? Ja som tam bol pred 14.rokmi,oblast Moraitika-hotel Nassos,no nebol som veľmi spokojný.Ale chcel by som tento ostrov navštíviť ešte raz.No určite iné miesto.Dík za radu. :wink: Tento rok Turecko,hotel Dinler :!:

Ahoj,

tak ja chodievam do benites...to je kusok do maraitiky. moraitika je posledne roky celkom opustena, lacne dovolenky su tam teraz ale kazdy rok je to horsie a horsie. Benitses je tiez troska vyludnenejsie ale je to ok. Inak kusok od Moraitiky smerom na Kavos su krasne piesocnate plaze niektore skoro bez ludi...krasa. Hned za Moraitikou pred benzinkou do prava asi 10 mins k moru a odtial az po cyp ostrova krasne piescnate plaze.

Inak sever je tiez pekny. Najkrajsia asi Paleokastrica, vedla Agios Georgios a na savere Kavos. Potom severovychodna cast tiez krasna. Cele Corfu je krasne. Vyhoda Benitses a Moratiky je ze su v strede a ked mas skuter tak mozes precestovat cely ostrov.

A skoro som zabudla....Agios Gordios a Glyfada

kukni sem taky maly sprievodca

A okrem plazi sa oplati vylet na Pantokrator a hlavne mesto ktore je prekrasne :)
lotta
Nováčik

Založený: 13 Máj 2013, 13:03

Predchádzajúca

Naspäť na Na cesty - necesty

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.