Hotel Sunrise Mamlouk Palace

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním v destinácií Hurghada

Moderátor: AJKA

Re: Hotel Sunrise Mamlouk Palace

Odoslaťod Turista 09 Aug 2011, 14:30

Nie je možné, aby CK ponúkala LM do Egypta bez dopravy. Skôr by som povedal, že SylviaKE neskoro reagovala na LM ponuku a už boli letenky vypredané, resp. CK nestiahla LM ponuku hneď ako sa vypredala. Toto sa stáva častejšie. Teraz sa za deň LM ponuka zmení na ten istý hotel a termín aj 3x, takže sa nie vždy dá zareagovať okamžite, ak je blazinec pri predaji.
Potom sa stane, že sú vyvesené už neaktualne ponuky.
Turista
Mega Cestovateľ

Založený: 07 Dec 2006, 14:53

Odoslaťod Cartel 10 Aug 2011, 13:34

sylviaKE tak akurát som bol v meste vyplatiť dovolenku :)
Vybral som si Sunrise Garden Beach (sesterský hotel Mamlouku) a keďže som v Mamlouku už bol tak viem do čoho idem :) Veľmi sa tešíme :) Je to síce z BA ale čo už ... ponuka z KE nie je ...
Veríme, že všetko dobre dopadne len držte palce :)
Cartel
Dovolenkár

Založený: 29 Jan 2009, 19:02

Odoslaťod sylviaKE 20 Aug 2011, 07:48

Turista napísal:Nie je možné, aby CK ponúkala LM do Egypta bez dopravy. Skôr by som povedal, že SylviaKE neskoro reagovala na LM ponuku a už boli letenky vypredané, resp. CK nestiahla LM ponuku hneď ako sa vypredala. Toto sa stáva častejšie. Teraz sa za deň LM ponuka zmení na ten istý hotel a termín aj 3x, takže sa nie vždy dá zareagovať okamžite, ak je blazinec pri predaji.
Potom sa stane, že sú vyvesené už neaktualne ponuky.

Turista, riadne čítam a potom reagujem :wink: , ja som reagovala na odpoveď Cartela, že Ck hotely voľné majú, ale letenky nie, a stále mi nie je jasné, ako môžem ponúkať ubytovanie pre 500 hostí, no miest na sedenie v lietadle len pre 300. Písal si správne, lietadlo má svoju kapacitu a tú majú aj hotelové izby. Mňa tiež prekvapilo, keď som bola v CK a zamestnankyňa povedala, že izby ešte sú, ale musí sa pozrieť či je aj letenka. Nie je to môj prípad, ja som mala zájazd zakúpený vopred a v pohode, ale toto myslenie, že izba je, len letenka nie mi je príde veľmi divné. Akoby mi niekto ponúkal omeletu so šunkou, ale bez vajec :D
Obrázok používateľa
sylviaKE
Cestovateľ

Založený: 03 Sep 2009, 15:47

Odoslaťod sylviaKE 20 Aug 2011, 07:49

Cartel napísal:sylviaKE tak akurát som bol v meste vyplatiť dovolenku :)
Vybral som si Sunrise Garden Beach (sesterský hotel Mamlouku) a keďže som v Mamlouku už bol tak viem do čoho idem :) Veľmi sa tešíme :) Je to síce z BA ale čo už ... ponuka z KE nie je ...
Veríme, že všetko dobre dopadne len držte palce :)

držím, ale až teraz, nedávno som sa vrátila :) daj vedieť ako bolo :)
Obrázok používateľa
sylviaKE
Cestovateľ

Založený: 03 Sep 2009, 15:47

Hotel Sunrise Mamlouk Palace

Odoslaťod Sis 17 Jan 2013, 13:37

Prosím ak niekto bol v poslednom roku v tomto hotely napíšte mi Vaše dojmy..
Obrázok používateľa
Sis
Cestovateľ

Založený: 20 Feb 2009, 08:54

Predchádzajúca

Naspäť na Hotely - Hurghada , Safaga

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.