Dysneyland v Paríži poradte...

Iné krajiny Belgicko, Cyprus, Česko, Čierna hora, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Maďarsko, Cyprus, Malta, Portugalsko, Švajčiarsko, Rakúsko

Moderátor: mandarinka

Dysneyland v Paríži poradte...

Odoslaťod Zazinka 07 Feb 2009, 16:35

Ahojte, chceli by sme ist na jar do Pariza na predlzeny vikend aj s dvoma detmi. Chceme byt hlavne v Disneylande. Mohli by ste mi poradit ci ist cez cestovku alebo na blind? Ak sa najde niekto kto mi poradi, budem velmi vdacna.
Zazinka
Mega Cestovateľ

Re: Dysneyland v Paríži poradte...

Odoslaťod Sanyo 07 Feb 2009, 17:59

Ak vam nejde o nejaky luxus, ale len o prespatie, tak vam odporucam hotely Formule1.
http://www.hotelformule1.com/formule1/index.html

Sanyo
Obrázok používateľa
Sanyo
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Nov 2006, 14:26

Odoslaťod Sanyo 07 Feb 2009, 18:08

To uz neviem, bol som v jednych z tychto hotelov minuly rok a uplne mi to stacilo, ja len ze tie hotely su velmi lacne a kto hlada nieco za malo penazi tak toto je najlepsia vo volba. Ale ak ste 4 tak to by uz problem bol. Cize hotely F1 asi nie. Sanyo
Obrázok používateľa
Sanyo
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Sanyo 07 Feb 2009, 18:26

Ja som len chcel pomoct, a naozaj som nevedel ze hotely F1 4-lozkove izby neponukaju. Pardon. Ved nic zle sa predsa nestalo. Napravim to tym, ze dam tip, ktory bude zodpovedat vsetkym poziadavkam :napr. Hotel Novotel Paris Les Halles - 4 hviezdickovy hotel a je moznost ubytovania dvoch deti. Je to uz naozaj vyssia trieda, vyzera to velmi pekne :) :
http://www.accorhotels.com/gb/hotel-078 ... ndex.shtml
Sanyo
Obrázok používateľa
Sanyo
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Hosť 08 Feb 2009, 15:06

:roll: Fakt sa nic zle nestalo,len to,ze tu permanentne zavádzaš ludi svojimi overenymi informaciami!!
Tolko moj postreh. Pozrel si si vobec kolko stoji tebou odporucaný 4* hotel? :roll:
Hosť
Mega Cestovateľ

Odoslaťod -dana- 27 Máj 2009, 17:33

asi to uz nie je aktualne, ale my mame s hotelmi formule1 skusenost, ze nas bez problemov ubytovali ako rodinu (2 dospeli + 2 deti - vtedy 5 a 8 rocne) v jednej izbe. najprv som rezervovala jednu izbu a planovala som rezervovat aj druhu, ale pre istotu som priamo do hotela zavolala. na moje prekvapenie mi povedali, ze s takymi malymi detmi nam staci jedna izba. jednalo sa o hotel v st. julien vo francuzsku (pri geneve) pred rokom. takze netreba sa hned vzdat, radsej sa informovat, mozno to zavisi aj od hotela a veku deti. predpokladam, ze v nemecku to nemusi byt mozne, tam maju myslim specialne podmienky, ze max. 2 dospeli + 1 dieta.
-dana-
Mega Cestovateľ

Odoslaťod lastovička 27 Máj 2009, 17:53

Asi tiež už nie som aktuálna, ale predsa. Vrátila som sa včera z Paríža a len pár informácii pre tých, ktorý sa chystajú na poznávačku .
Z cestovkou máte zabezpečné všetko, autobusom náročnejšia cesta ale dá sa zvládnuť.Ale ideš podľa programu.
Na poznávačku nie je rozumné zabezpečovať si štvorhviezdičkový hotel, stráviš tam minimum času.
Súkromne nevidím problém, autom vôbec nie, výborná cesta, hotel sa dá nájsť za slušnú cenu aj mimo centra.
Treba sa pripraviť na to, že Paríž je drahé mesto, ale zase vždy sa dá nájsť to čo Ti vyhovuje.
Disnyland aj cestu z detmi si treba dobre zorganizovať, predsa len nie je to za rohom a tam by som doporučila dopravu leteckú, ale zase každému to vyhovuje inak.
Nakoniec - krásne, čarovné, mesto, kde na Teba dýcha historia a moderná doba.
Nebola som tam prvýkrát a neviem sa tohto mesta nasýtiť.
lastovička
Mega Cestovateľ

Založený: 25 Mar 2009, 06:26

Naspäť na Európa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.