Kemp - Les Prairies de la mer - cez CK TIP TOUR

Iné krajiny Belgicko, Cyprus, Česko, Čierna hora, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Maďarsko, Cyprus, Malta, Portugalsko, Švajčiarsko, Rakúsko

Moderátor: mandarinka

Re: Kemp - Les Prairies de la mer - cez CK TIP TOUR

Odoslaťod mandarinka 10 Nov 2009, 07:06

Pochvalu odovzdam manzelovi- on sa zucastnil tohto cyklozajadzu,
(chystam sa sem dat fotky aj z Cyklozaj. z Elby ,a Makarskej, no nejako sa neviem k tomu dokopat :mrgreen: )
Keby sa tu Zuzkag nepytala na ten kemp,tak by som to zasa odkladala.
K tej strave- zabezpecovali je češi- cize aj ponuka bola skor ceska kuchyna- ale celkom chutna, ranajky- parky, chlieb, maslo, dzem, salama, no nie vsetko naraz- striedalo sa to, -k pitiu kava,caj,

vecere- knedlo,vepro,zeli, ryza s kuratom, udene maso so zemiakmi a pod.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod zuzkag 10 Nov 2009, 09:19

Ó vďaka "mandarinka" za čerstvé informácie a toľko fotiek.
STRAŠNE sa mi francúzska riviera páči a chcela by som tam ísť, hlavne kvôli širokej možnosti fakult. výletov aj tento kemp má super polohu pri Port Grimaud.
Lenže doteraz som bola len v hoteloch a apartmánoch a neviem si predstaviť to ubytko v mobilhome.
Ak bude čistý, nezničený, bez plesní, tak v pohode :) , potrebovala som vedieť reálnu skúsenoť.
Už si síce poslala veľa fotiek, ale nemáš prosím mobilhomy tejto CK odfotené z vnútra ???
Díky.
zuzkag
Dovolenkár

Založený: 27 Nov 2006, 11:42

Odoslaťod mandarinka 10 Nov 2009, 10:38

Pozri si katalog Ck- su tam zabery z interieru, su realne...
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Vladimíra Hrdá 10 Nov 2009, 21:03

Mandarinka, spomínala si, že manžel bol na viacerých "cyklodovolenkách", nemohla by si napísať o nich viac? Asi by sa to hodilo aj do novej témy. Veľmi by ma to zaujimalo, lebo už som nad takým niečím rozmýšľala. Budem vďačná za každú info. :wink:
Vladimíra Hrdá
Cestovateľ

Založený: 14 Apr 2008, 09:48

Odoslaťod hudba 11 Nov 2009, 22:21

Ja by som tiez bola vdacna za takuto informaciu.
hudba
Dovolenkár

Založený: 13 Júl 2009, 16:05

Odoslaťod mandarinka 13 Nov 2009, 19:08

no pokusim sa cez vikend to sem vlozit, musim oprasit stare fotky z tych dovoleniek a manzelovi mozgove zavity, nech si pospomina ako kde bolo. :wink: :wink: :mrgreen:
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod seba 24 Nov 2009, 09:39

My sme boli vtomto kempe v roku 2007. Kemping ako taký je celkom pekný, ale myslím, že ubytovanie cez Tip tour je jednoznačne na najnižšej úrovni. Mobilhomy nie sú dostatočne čisté, zariadenie ošúchané, no nie sú úplne nanič, len si myslím, že by to malo byť lepšie. My sme mali problém, že je v nich strašne tesno, širšie osoby môžu ten problém pociťovať ešte horšie. Viedol to tam vtedy taký mladý muž s plnoštíhlou sprievodkyňou a ich správanie sa nedalo nazvať ako slušné a úctivé už vôbec nie, oni tam boli veľký šéfovia, pozabudli, že sú tu oni pre nás, nie naopak. Aj personál, ktorý pripravoval jedlo nás zbytočne péroval, môjho 60-ročného otca napomínali mladí páni kuchári keď doniesol taniere 1 minútu pred ukončením odovzdávania riadu. A keď chcel ďalší toal.papier dostal otázku, že čo s ním asi robíme, neviem, čo to malo znamenať. Myslím, že sú zo strany zamestnávateľa zle platení a tak to potom aj vyzerá.Ináč zariadenie kempingu sa nám páčilo, aj pláž bola pekná.
Seba.
seba
Cestovateľ

Založený: 20 Nov 2009, 14:15

Francúzska riviéra-cez Tip Tour

Odoslaťod Silvia Strapeková 14 Sep 2011, 08:47

Rada by som upozornila každého, kto sa rozhodne stráviť dovolenku na Francúzskej riviére cez cestovnú kanceláriu Tip Tour. Táto menovaná cestovná kancelária predáva zájazdy s ubytovaním v tzv. mobilhomoch...Vo svojej ponuke uvádza, že v týchto mobilhomoch sú dve izby, v ktorých sa pohodlne vyspia štyri osoby, a za neobsadenosť lôžka inkasuje neuveriteľných 71 EUR! V jednej tzv. izbe je manželská posteľ s matracom, ktorý si hádam pamätá aj Napoleóna, vedľa postele je asi 20 cm priestor, do ktorého sa ledva napasuje kufor po šírke...Druhá ,,izba,, je niečo ako komora, do ktorej sa zmestí jedna poschodová posteľ. Dospelým neodporúčam spať na hornej posteli, pretože sa môže stať, že sa zaseknú alebo zadusia, pretože ju od stropu delí sotva 50 cm. Štvrtá osoba musí spať na lavici v kuchyni, a samozrejme, že si zaplatí plnú sumu za normálne lôžko, ktoré však nedostane...Ďalší problém je, že čo s batožinou? Celý týždeň ju musíte prekračovať, preskakovať, obchádzať, pretože ju nemáte kam dať. Bolo nám povedané, že na odkladanie batožiny slúži sprchový kút! Ďalším problémom je pleseň. Vítala nás všade...Na závesoch, na poťahoch...Požiadala som správcu kempu, nech nám poťahy zvlečie a operie. Stalo sa, ale až do konca nášho pobytu sme ich nevideli...takže sme mali matrace bez poťahov...K čistote vankúšov a paplónov sa radšej nevyjadrujem...Zariadenie je opotrebované, špinavé a už niekoľko rokov po amortizácii. Pred kontajnerom, v ktorom sme boli ubytované bola zem a burina...keď pršalo, mali sme smolu. Voda a blato bolo všade. Vraj nie sú peniaze na vysypanie priestoru pred kontajnermi kamienkami! A mňa ako klienta to má zaujímať??? Ak si chcete v noci oddýchnuť a vyspať sa, máte smolu. Časť kempu, kde má kontajnery rozmiestnené cestovka sú pri rušnej ceste, kde prefrčí za jednu minútu asi sto áut a motoriek...Pozitívne na našej dovolenke bolo to, že strava bola veľmi dobrá, že šoféri autobusu boli ťažkí profesionáli, že samotný kemp je nádherný (len tá časť, ktorú si prenajíma cestovka pripomína cigánske péro ), že Francúzska riviéra je destinácia, kde by som sa ešte raz rada vrátila, ale nie s cestovkou, ktorá zavádza svojich klientov a nedokáže klientom zabezpečiť dôstojné ubytovanie a základné hygienické požiadavky.
Silvia Strapeková
Nováčik

Založený: 14 Sep 2011, 07:59

Odoslaťod lukino75 03 Jan 2012, 13:53

ked kemp Les Praires de la mer tak doporucujem cestovnu agenturu pitipitipa.sk bol som s nimi a uroven ubytovania je uplne na inej urovni ako tip tour a su to prijemny a slusny ludia tento rok idem s nimi znova
lukino75
Nováčik

Založený: 04 Jún 2009, 08:17

Predchádzajúca

Naspäť na Európa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.