Monte Negro

Iné krajiny Belgicko, Cyprus, Česko, Čierna hora, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Maďarsko, Cyprus, Malta, Portugalsko, Švajčiarsko, Rakúsko

Moderátor: mandarinka

Monte Negro

Odoslaťod tonysp 22 Jan 2011, 11:36

Nakoľko je na tomto fóre veľmi málo informácií o Čiernej Hore, poprosil by som cestovateľov, ktorí ju už navštívili, aby mi poradili dovolenku. Kde v ČH stráviť dovolenku, aby tam bola piesčitá pláž. Autom, alebo cez niektorú CK :?: Polpenzia, alebo stravovanie v reštauráciách :?:
Obrázok používateľa
tonysp
Cestovateľ

Založený: 02 Apr 2008, 10:45

Re: Monte Negro

Odoslaťod dagi11 22 Jan 2011, 15:08

Ahoj,tu je informácií veľa-http://forum.ihvar.cz/read.php?13,132035
:D
Naposledy upravil dagi11 dňa 22 Jan 2011, 15:12, celkovo upravené 1 krát.
dagi11
Cestovateľ

Založený: 27 Júl 2009, 23:29

Odoslaťod Sis 22 Jan 2011, 15:12

V Čiernej hore sú prevažne kamienkové pláže ale pekná prírodná piesočnatá pláž bola v Uljcinj. Cesta autom je podľa mňa len pre veľmi skúsených šoférov, vysoké čiernohorské pohorie, úzke cesty ostré zákruty a tunely dajú zabrať, ak je len trochu možné voliť cestu lietadlom!!čo sa týka hotelov voliť tiež podľa možnosti aspoň 3*. My sme dovolenkovali v mestečku Sutomere a Bar ale za návštevu stojí aj Budva a Sveti Stefan.
Obrázok používateľa
Sis
Cestovateľ

Založený: 20 Feb 2009, 08:54

Odoslaťod tonysp 30 Jan 2011, 13:50

Takže asi rozhodnuté, Ulcinj a auto. A čo trasa? Srbsko, alebo Bosna? Aký máte názor? Tá česká stránka je výborná, človek si tam nájde skoro všetko. Plánujeme aj návštevu Albánska, dúfam, že sa tam situácia dovtedy upraví. Chceli by sme ísť mimo platených ciest, tak poraďte ktorou trasou, aby tam bolo aj na čo pozrieť a fotiť. :mrgreen:
Obrázok používateľa
tonysp
Cestovateľ

Založený: 02 Apr 2008, 10:45

Naspäť na Európa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.