Cesta po Ukrajine

Iné krajiny Belgicko, Cyprus, Česko, Čierna hora, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Maďarsko, Cyprus, Malta, Portugalsko, Švajčiarsko, Rakúsko

Moderátor: mandarinka

Cesta po Ukrajine

Odoslaťod Victorio 25 Júl 2011, 12:30

...uff až teraz som si všimol ten preklep....
ale už je to bezpredmetné, aspoň pri terajšej situácii na UkraJINE :(
Chcel by som cestovať na ukrajinu, ale nie za nákupmi, ale trocha sa vybrať hľadať korene svojich predkov.
Teda predpokladám, že nepôjdem iba po hlavných ťahoch (Užhorod, Mukačevo), ale aj do kopcov v blízkosti Rumunských hraníc zhruba do okolia rumunského mesta Sighetu Marmatiei ale z ukrajinskej strany.
Cieľ mojej cesty je Rakhiv, údajne stred európy, a potom ďalej Chust a Kolomyja.
Nepoznáte to niekto, v akom stave sú cesty, bezpečnosť, možnosť prespania s bezpečným parkovaním auta.
Neviem, nakoľko je to bezpečné s malými deťmi (4 a 5r), ktoré síce s nami absolovali už trikrát Bulharsko cez Rumunsko, ale predsa Ukrajina je Ukrajina, kto nemusí, sa tam nehrnie :(
Navigácia mi asi v tomto prípade nepomôže, mapu ukrajiny tam zrejme nemám (fakt som ešte nepozrel), v Googli satelitné snímky sú miestami veľmi zlej kvality, takže sa nedá pozrieť na detaily.
Victorio
Cestovateľ

Založený: 23 Feb 2010, 11:01

Naspäť na Európa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.