Ako si urobiť lacný výlet do Francúzska

Iné krajiny Belgicko, Cyprus, Česko, Čierna hora, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Maďarsko, Cyprus, Malta, Portugalsko, Švajčiarsko, Rakúsko

Moderátor: mandarinka

Ako si urobiť lacný výlet do Francúzska

Odoslaťod ESoN22 01 Máj 2012, 12:11

Francúzsko je perfektný turistický balík pre niekoho, kto chce zo svojej dovolenky získať čo najviac. So skvelou náladou si môžete užívať počas víkendov alebo prázdnin s členmi vašej rodiny. Ak sa chystáte využiť trajekty pri doprave s rodinou alebo priateľmi, váš výlet bude o to krajší.
Získať lacné lístky na trajekty sa vám žiaľ nie vždy podarí. Avšak operátori trajektov sa snažia ušetriť vám zopár eur tým, že vám buď dajú výhodnú zľavu, alebo vám poradia s výberom vhodnej a lacnejšej alternatívy.
Ak sa vám nepodarí získať miesto na palube, nezúfajte. Je mnoho spôsobov, ako sa pohodlne prepraviť na trase Dover Dunkerque, keďže toto je jedna z najžiadanejších dopravných trás. Aby toho nebolo dosť, až 12 lodných spoločností poskytuje zľavu na cestovanie po Lamanšskom kanály.
Každoročne vznikajú nové lodné a dopravné spoločnosti, aby dokázali uspokojiť požiadavky čoraz viac ľudí, ktorí sa rozhodli využiť námorné služby. S rastúcou konkurenciou sa snaží každý prepravca prísť s niečím, čo by ich odlíšilo od ostatných konkurentov a zároveň prilákalo čo najviac potenciálnych pasažierov. Isté spoločnosti ponúkajú vernostné alebo množstevné zľavy. To znamená, že ak s istou agentúrou cestujete pravidelne, budete mať možnosť pri každej ceste získať istú percentuálnu zľavu z celkovej sumy. Zľavu taktiež dostanete, ak sa na cestu vyberiete vo väčšom počte. Ďalšou výhodou môže byť napríklad to, že v prístave Dover vám ponúknu parkovanie za výhodné ceny. Znamená to, že na svoju dovolenku už nemusíte cestovať tým spôsobom, že najprv sa dopravíte autobusom alebo vlakom do prístavu a až potom sa nalodíte a odplávate v ústrety vašej dovolenke. Teraz máte možnosť doviesť sa do prístavu autom a nechať ho tam. Bude vám ponúknutý cenový plán, čo znamená, že vám bude vypočítané parkovné na základe dĺžky pobytu. Ceny sa pohybujú približne okolo 7 libier.
Určite narazíte na mnoho iných výhodných ponúk a cestovanie trajektom si stopercentne zamilujete.
ESoN22
Nováčik
 
Príspevky: 2
Založený: 01 Máj 2012, 12:08

Naspäť na Európa

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron