Svaty Filip i Jakov - Biograd pri moru

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním v destinácií Severná Dalmácia - Biograd na Moru, Dugi Otok - Božava, Nin , Ostrov Murter-Lovišča, Ostrov Ugljan - Kukljica, Ostrov Vir, Pakoštane, Petrčane, Pirovac, Plitvicka jezera, Primošten, Punta Skala, Rastovac, Starigrad - Paklenica, Sv. Filip i Jakov, Trogir - Seget Donji, Trogir - Seget-Vranjica , Vodice, Vodice - Srima, Zadar, Zaton, Šibenik-Solaris

Moderátori: AJKA, rosaria, djxtreme

Svaty Filip i Jakov - Biograd pri moru

Odoslaťod Lenkao 11 Okt 2007, 22:55

Ahojte bol niekto v tejto dedinke? Pripadne Biograde? Zaujimalo by ma ake tam je prostredie, more, plaz. Pripadne nebol niekto v Apartmanoch KORČANIN*** alebo MILETIĆ*** Sv.Filip i Jakov? Robi to cestovka Firo Tour. Dakujem.
Lenkao
Nováčik

Založený: 24 Jan 2007, 22:34

Re: Svety Filip i Jakov - Biograd pri moru

Odoslaťod Lenkao 19 Okt 2007, 21:07

Lenkao napísal:Ahojte bol niekto v tejto dedinke? Pripadne Biograde? Zaujimalo by ma ake tam je prostredie, more, plaz. Pripadne nebol niekto v Apartmanoch KORČANIN*** alebo MILETIĆ*** Sv.Filip i Jakov? Robi to cestovka Firo Tour. Dakujem.
Lenkao
Nováčik

Založený: 24 Jan 2007, 22:34

hotel Alba

Odoslaťod jaja1 27 Dec 2007, 13:31

Mna by tiez zaujimala plaz v tomto stredisku. My ideme do hotela Alba, je pri nom napisane, ze plaz je strkovo-piesocna, na fotke vyzera celkom dobre, ale mna skor zaujima vstup do mora, ci tam nie su velke skaly ( ako vo Vodiciach) a ako je to s morskymi jezmi. Ideme s malymi detmi, hladame nieco kludnejsie, tak snad by to mohlo aj byt, len to more ma strasi po minulorocnych skusenostiach. Nemate niekto info?
jaja1
Cestovateľ

Založený: 17 Jan 2007, 08:07

Re: Svaty Filip i Jakov - Biograd pri moru

Odoslaťod furtivo 03 Jan 2008, 22:51

Lenkao napísal:Ahojte bol niekto v tejto dedinke? Pripadne Biograde? Zaujimalo by ma ake tam je prostredie, more, plaz. Pripadne nebol niekto v Apartmanoch KORČANIN*** alebo MILETIĆ*** Sv.Filip i Jakov? Robi to cestovka Firo Tour. Dakujem.

Ahojte ja som bol v dedinke Sv.Filip i Jakov je tomala obec ktora lezi pri mori a da sa povedat ze okrem turistov a promenady tam nic ine nieje ale more je tam nadherne plaze su kamenne a betovove no na niektorych miestach je more vzdialene od cesty len par metrov 8-10m ja som byval v kempe no s ubytovanim v sukromi nieje problem. mozno niekomu bude chyba rusna zabava ale o stravu sa obavat nemusite restauracii a kaviarni je tam dost.
pa marek
furtivo
Nováčik

Založený: 22 Dec 2007, 15:20

Odoslaťod jaja1 17 Feb 2008, 15:53

FURTIVO: nemas nejake fotky z plazi odtial? My ideme do hotela Alba od 5.7. ( neviem, ako daleko je to od kempu, ani ktorym smerom - snazila som sa najst kemp cez google earth, ale nejako som to nezvladla, aj ked hotel Alba som nasla). V katalogu pisu, ze plaze su piescito strkove. Ako je to s jezkami a vstupom do mora. Je fakt pozvolny, ci sa treba predrat cez balvany? Ideme s 3 rocnym dietatom, preto ma to zaujima. Dufam, ze v tom case este nebude nejaka divoka sezona ( aj ked to je uz jul) a fakt tam bude kludnejsie :wink: Ja velmi preplnene strediska nemusim, kedze nas nelakaju uz diskoteky a atrakcie pre mladych . :D
jaja1
Cestovateľ

Odoslaťod ivas 21 Feb 2008, 22:26

Ahoj, my sme tam boli v 2006, dcera mala 4 roky a ja v 7 mesiaci. mestecko nam vyhovovalo. plaze naozaj ciste, vstup pre deti dobry/ziadne velke balvany/ vzdy rano ked sme prisli skontrolovali sme jezkov, tak 3-4 sme premiestnili a bol klud.
ale nikde na plazi neni prirodny tien, slnecnik bol nevyhnutny.
ak chces este nieco vediet napis, rada odpoviem.

http://www.sv-filipjakov.hr/hrv/
Zuzana
Obrázok používateľa
ivas
Nováčik

Založený: 05 Jan 2008, 22:37

Odoslaťod jaja1 22 Feb 2008, 08:01

IVAS: ani nevies, ako si ma potesila!!!!!!! :D Dost som sa bala plazi a toho vstupu do mora, lebo minuly rok mi malá odmietla i co len vkrocit do mora kvoli skalam a vodnym travam, co sme mali vo Vodiciach. Tento rok je to nas 2. pokus s Chorvatskom, dufam, ze lepsi :-)
Kde ste boli ubytovani? Ak v tom hoteli, su na izbe chladnicky? ( v CK to maju uvedene, ale priamo na chorvatskej adrese hotela to nie je) Su na plazi aj sprchy? V akom termine ste tam boli? Ta cesta, co ide popri plazi je promenada, alebo tam normalne chodia aj auta? Boli ste niekde aj na vylete lodou? ( myslim na susedny ostrov :wink: )
jaja1
Cestovateľ

Odoslaťod ivas 22 Feb 2008, 18:21

Ahoj JAJA
my sme byvali tu www.apartmani-park.com krasne ubytko. ten hotel kde idete vy asi viem kde je. tesne nad kempom, je tam klud aj ked je to priamo v centre :D
plaz pod kempom je cez den taka rusnejsia. boli tam nejake volejbal. ihriska, nieco na skakanie pre deti, bary s terasou...
k tej ceste - cez den tam prejde par aut, vascinou turistov co sa idu ubytovat. vecer sa cesta uzatvara a je z nej promenada. v casti pod kempom uz vedie cesta horom takte mas plaz, kemp a hotel.
plaz je popri celom mestecku, v tej casti kde sme byvali my bol velky klud, ale neboli sprchy a nic podobne. nam to nevadilo, lebo sme mali ubytko hned nad cestou.
mesto sa taha do dlzky na prechadzky to bolo velmi fain.
ked tam budete chodte na vylet do Primostenu /moja srdcovka :P / krasne mestecko s nadhernou atmosferou www.primosten.hr
na vylete na lodi sme neboli, v 7. mesiaci tehu som bola rada ze zijem :lol:
boli sme v termine 1.7.-14.7 a teda voda bola dost studena. v 2007 sme boli v tom istom termine v Primostene a voda zas studena :evil: tak tento rok ideme na istotu do spanielska :wink:

na tretej foto je plaz pod kempom, ta vasa :D
Obrázok

Obrázok

Obrázok
Zuzana
Obrázok používateľa
ivas
Nováčik

Založený: 05 Jan 2008, 22:37

Odoslaťod jaja1 24 Feb 2008, 12:21

Dakujem, vyzera to pekne. Pozrela som si aj ten link, co si posielala vyssie, tak pevne verim, ze bude fajn - zatial ma este nic neodradilo :-) Co sa teploty vody tyka, pred rokov vo Vodiciach v juni sme mali 26- 27° vodu ( merane ds. teplomerom do vane v takej normalne hlbokej vode ) a pred 2 v Grecku na zaciatku jula 21° ! Takze sa tym nejdem zatazovat. Priebezne budem mesiac pred dovolenkou kontrolovat teplotu vody na nete, nech po prichode na miesto nemam velky sok :wink:
jaja1
Cestovateľ

Hotel Alba Sv.Filip a Jakov

Odoslaťod mira 02 Mar 2008, 15:41

Jaja ja som bola s rodinou pred 3 rokmi v hotely cez cestovku Globtour .Ako sa píše v iných príspevkoch pláž je tam naozaj oproti ostatným plážam čistá ,ale treba slnečník. Čo sa týka ubytovania tak my sme bývali na 1.poschodí ,všade čisto až voňavo v izbe bola aj mini kuchynka+chlacnička a dvojplatnička bolo to super.V izbe je aj trezor na uloženie cenných vecí.Ak ste si neobjednali morskú stranu tak máte smolu :( pretože na druhej strane je ťah jadranskej magistrály a okná sú rovno pod kuchyňou ,takže cítite všetko čo sa varí a okná kvôli prachu a hluku neviete mať furt otvorené.Strava raňajky švédske stoly ,ale stále rovnaké a pozor na farbu salámy a večere je výber z 2 jedál a polievka sáčková.Nie sme nejakí gurmáni ,ale varili otrasne všetci sme mali zdravotné ťažkosti.Ak by si chcela ešte nejaké info. alebo fotky :www.linda@centrum.sk
Obrázok používateľa
mira
Dovolenkár

Založený: 13 Feb 2007, 07:59

Odoslaťod mira 02 Mar 2008, 19:52

Jaja poslala som ti fotky aj odpovede Mira
Obrázok používateľa
mira
Dovolenkár

Odoslaťod jaja1 03 Mar 2008, 18:13

Dakujem. Este, prosim ta, ako je to tam s morskymi jezkami? Je ich vela? A ta kuchynka v izbe ma fakt prekvapila - pozitivne :-)
jaja1
Cestovateľ

Odoslaťod mira 03 Mar 2008, 19:29

Jaja ježkov som nevidela lebo tam bolo väčšinou kamienkové dno a ježkovia sa radi ukrývajú pod skalami....Mira
Obrázok používateľa
mira
Dovolenkár

SV.FILIP I JAKOV

Odoslaťod heno 03 Júl 2011, 09:15

prosim kto mi poradi ideme autom po prvy krat do chorvatska ,sv.filip i jakov poskytne veškere informacie budem mu povdačny odchadzame 13.8.2011 ,trasa, ceny,vylety atd.ktora trasa je najlepšia Trnava - SV.FILIP I JAKOV diky
heno
Nováčik

Založený: 03 Júl 2011, 08:52

Naspäť na Ubytovanie - Severná Dalmácia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.