Fórum o dovolenkách • - hot. kompl. Punta Vodice

hot. kompl. Punta Vodice

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním v destinácií Severná Dalmácia - Biograd na Moru, Dugi Otok - Božava, Nin , Ostrov Murter-Lovišča, Ostrov Ugljan - Kukljica, Ostrov Vir, Pakoštane, Petrčane, Pirovac, Plitvicka jezera, Primošten, Punta Skala, Rastovac, Starigrad - Paklenica, Sv. Filip i Jakov, Trogir - Seget Donji, Trogir - Seget-Vranjica , Vodice, Vodice - Srima, Zadar, Zaton, Šibenik-Solaris

Moderátori: AJKA, rosaria, djxtreme

hot. kompl. Punta Vodice

Odoslaťod majocka1 08 Sep 2008, 09:15

prosím o info o komplexe Punta vo Vodiciach. Ďakujem
majocka1
Mega Cestovateľ

Re: hot. kompl. Punta Vodice

Odoslaťod rosaria 30 Sep 2008, 08:30

Ahoj Vodice sú nádherné samé o sebe- preto ich aj zaslúžene volajú chorvátske Saint Tropéz...
Čo sa týka samotného komplexu Punta, skladá sa z hlavnej budovy(je to starší ale rekonštruovaný komplex), v ktorej Slováci nebývajú ubytovaný(žiadna škoda- je najďalej od mora) Slovákov a čechov dávajú do depadansov- 2 z 3 sú rekonštruované, sú veľmi blízko mora- pár metrov, sú čisté a útulné, strava perfektná, more čisté ale na opaľovanie sú iba betónové platne, ďalej je aj štrková pláž. Pri depadansoch je aj studený bazén:-) ale pekný.
Ja som bola veľmi veeľmi spokojná, suveréjne naj. dovolenka. ak máš ešte otázky kľudne sa pýtaj.
Obrázok používateľa
rosaria
Cestovateľ

Založený: 04 Júl 2007, 13:31

Odoslaťod Rena 13 Jan 2009, 18:52

čauko,uvažujeme o tomto hotelíku na leto 2009 /cez Globtour/...máte niekto skúsenosti z minulého leta? Hlavne názor na pláž ,s ohladom na deti. Dík za veškeré info :wink:
RENA
Rena
Obrázok používateľa
Rena
Mega Cestovateľ

Založený: 17 Aug 2006, 19:24

Odoslaťod jaja1 25 Jan 2009, 14:58

Ahoj, Rena, nepisali sme si minuly rok tiez nejake info o Chrvatsku??? Nieco sa mi mariii:P
Ale moj nazor na Puntu :
Líši sa trochu od predosleho, ale len trochu, aj ked vtedy, ked sme sa odtial vratili, som povedala, ze nikdy viac, s odstupom casu si vravim, ze s vacsimi detmi by som tam isla v pohode. Bola som tam v juni 2007. Byvali sme v dapandansoch - ubytko, strava, animacie... vsetko super, perfekt, spica!!! Ale! More spinave, same vodne travy, velmi zly vstup do vody pod depandansmi. Bola som vtedy s dcerami ( skoro 2,5 a skoro 10r) Starsia si na skalach roztala koleno (lebo prve dni sme chceli byt na tych opalovacich molach pod depandansmi, aby sme nemuseli 2X do dna chodit s kocikom na plaz v zatoke ( cca 500m) ). Nie a nie sa zahojit - tak neviem, co bolo v tej vode! Vstup do vody je tam fakt velmi zly.
Plaz, vzdialena tych cca 500m po chodniku je strkova, nasi znami potom chodievali na tu, ale pre nas to bolo dost od ruky, kedze sme sa mali v najvacsom teple presuvat na poobedne spanie... My sme zostali uz iba pri tych bazenoch, moja mladsia dcera odmietla do mora celkovo ist- takze mi nic ine neozstavalo. Takze ak mas vacsie deti, a nebude vam prekazat chodit sa kupat trochu dalej, tak super ( ale snorchlovanie neplanuj, kedze je blizko pristav, more je rozvirene, mutne, nic nevidiet).
Celkovo vsak taky komfort, ako sme mali v Punte sme este nikde nemali. Izba je velka, priestranna so zabudovanym fenom na vlasy, minibarom a trezorom, klima funguje, v kupelni mas masazne trisky v sprche... Denne upratuju...polpenzia je prefektna, od vymyslu sveta, ziadne to iste kazdy den, animatori pri bazenoch zabavaju ludi cely den ( nakoniec sme mali kazdodenne kulturne a sportove vyzitie, kedze sme nechodili na plaz, lebo oni su cely den pri bazenoch ( je v nich morska voda, ktoru tahaju niekde zo dna, takze je dost studena)a tam organizuju rozne sutaze). Vecer robia pre deti diskoteky, potom posedenie s hudbou pre dospelych - to sme si ale neuzili, kedze sme ukladali deti spat. Prechadzka do Vodic je fajn, len sa nedajte nahovorit na vylet lodou na ostrov oproti, ak nie ste rybari :lol: , lebo tam nic nie je! No, vlastne, celkom dobre sme si posedeli v bare pri pristave a o 4 hodiny sme isli naspat lodou. Nam povedali, ze su tam krasne plaze - ale asi sme isli na ten nespravny ostrov :lol: Ak chces viac info, rpipadne foto, napis mi mailovu adresu, poslem ti.
jaja1
Cestovateľ

Založený: 17 Jan 2007, 08:07

Odoslaťod Rena 15 Feb 2009, 21:34

pre jaja 1,
dík za info.My máme deti 11 a 5 rokov...momentálne však uvažujeme aj o inej destinácií...uvidíme,kde nakoniec skončíme... :wink: ...možno aj v Punte :(
Rena
Obrázok používateľa
Rena
Mega Cestovateľ

Založený: 17 Aug 2006, 19:24

Odoslaťod tatino 15 Feb 2009, 22:50

ahoj.
je fakt ze v Punte bola super strava, asi najlepsia s akou som mal moznost sa stretnut v HR hoteloch,pestra a velmi chutna . Vodice ako take, su pekne no vecer to tam vyzera ako na polskom trhu, dav ludi ta prenasa s jednej strany na druhu :roll:
s tou plazou je to naozaj dost slabe , aj ked vypieskovana, no je to dost od ruky, hlavne pre rodiny s detmi ,ale kto ma rad "zive" more ,ma co obdivovat :lol:
kazdopadne ja osobne, PUNTA super , len keby bola v inej destinavii :wink:
tatino
Dovolenkár

Založený: 25 Feb 2008, 20:38

Odoslaťod rosaria 21 Júl 2009, 08:52

TATINO máš pravdu, večer je to tam dosť husté ale tak to je skoro v každom turistickom meste kde je promenáda s butikmi. Ale niektorým to vyhovuje, pokiaľ Vám skôr záleží na ubytovaní ako na pláži, tak Punta je dobrý výber. Ale pokiaľ radšej uprednostníte lepšie kúpanie, choďte radšej inde, lebo budete sklamaný z tých betónových platní :-) ale zase mesto je krásne...všetko má svoje pro a proti....
Obrázok používateľa
rosaria
Cestovateľ

Založený: 04 Júl 2007, 13:31

Odoslaťod Marcelka 07 Aug 2009, 07:31

Ahojte koncom augusta ideme do hotela Punta. Privitam akékoľvek informacie o tomto komplexe. Kam sa da ist v okoli? Nevratil sa odtial niekto?

Marcelka
Marcelka
Mega Cestovateľ

Naspäť na Ubytovanie - Severná Dalmácia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.