Trogir ???

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním v destinácií Severná Dalmácia - Biograd na Moru, Dugi Otok - Božava, Nin , Ostrov Murter-Lovišča, Ostrov Ugljan - Kukljica, Ostrov Vir, Pakoštane, Petrčane, Pirovac, Plitvicka jezera, Primošten, Punta Skala, Rastovac, Starigrad - Paklenica, Sv. Filip i Jakov, Trogir - Seget Donji, Trogir - Seget-Vranjica , Vodice, Vodice - Srima, Zadar, Zaton, Šibenik-Solaris

Moderátori: AJKA, rosaria, djxtreme

Trogir ???

Odoslaťod Emanka 12 Jún 2009, 10:45

Ahojte, nebol niekto v mestecku Trogir? Ideme tam v juli s partiou. Ppotesila by som sa nejakym typom od ludi, ktori tam uz boli.

Dakujem

Emanka
Emanka
Mega Cestovateľ

Re: Trogir ???

Odoslaťod jankac 20 Jún 2009, 18:17

Ahoj,
boli sme v Trogire na vylete, my sme byvali v Rogoznici-Ražanj.
Trogir je fajn mesto, budete byvat priamo v nom ci niekde blizko neho? Je tam rusno a ma krasny historicky nadych.
Mna osobne viac oslovil Zadar-ako mesto na vylet, ale aj Trogir bol pekny, len by som asi neriesila uybtko priamo v nom, ale niekde blizko...ostrov Čiovo alebo akakolvek dedinka...ak chces fotky trogiru napis mi na beeruska@gmail.com...poslem na mail.
jankac
Mega Cestovateľ

Re: Trogir ???

Odoslaťod Mary 22 Jún 2009, 16:45

Mestečko Trogir je veľmi pekné, starodávne úzke uličky, kaviarničky, prístav, zaujímavosťou sú prelietavajúce lietadlá, nakoľko blízko je letisko. Odporúčam vystúpiť na vežu Kamerlengo, odkiaľ je krásny výhľad na celé okolie a taktiež odviesť sa autobusom do neďalekého Splitu, chodí priamy spoj Trogir - Split.
Nejaké foto z Trogiru som dala do fotoalbumu:

http://www.recenzie-hotelov.sk/gallery. ... rie_id=778

Želám príjemný pobyt v Trogire.
Mary
Dovolenkár

Založený: 21 Jan 2007, 17:39

Naspäť na Ubytovanie - Severná Dalmácia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.