Fórum o dovolenkách • - Hotel Ugljan

Hotel Ugljan

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním v destinácií Severná Dalmácia - Biograd na Moru, Dugi Otok - Božava, Nin , Ostrov Murter-Lovišča, Ostrov Ugljan - Kukljica, Ostrov Vir, Pakoštane, Petrčane, Pirovac, Plitvicka jezera, Primošten, Punta Skala, Rastovac, Starigrad - Paklenica, Sv. Filip i Jakov, Trogir - Seget Donji, Trogir - Seget-Vranjica , Vodice, Vodice - Srima, Zadar, Zaton, Šibenik-Solaris

Moderátori: AJKA, rosaria, djxtreme

Hotel Ugljan

Odoslaťod marti 03 Jan 2007, 09:40

Ahojte! Minulý rok sme boli na dovolenke s našími malými deťmi s Koala Tour v hoteli Ugljan v septembri. Bolo perfektne: ubytovanie, strava vynikajúca, animácie, personál super, more, počasie ideálne - nie horúce 28C. Vie mi niekto zo skúseností povedať, aká je teplota mora v júni? Nie je veľmi studené v porovnaní so septembrom? Ak niekto bol vlakom, aké spojenia ste použili (predovšetkým vlakové, trajekt samozrejme) a potom ako sa dostať až do hotela? Chceli by sme ísť tento rok vlakom, ak to bude zaujímavé. V Koale tento rok ponúkajú pre rodičov a deti samostatné izby (2+2) v tomto hotely. To sú tie na najvyššom poschodí bez balkónov? ˇDakujem.
marti
marti
Nováčik

Založený: 03 Jan 2007, 09:28

Odoslaťod Jarka 07 Feb 2007, 12:15

Ahoj Marti, my sme boli od 18.6.2006 a bolo fajn, ale stihli sme tú teplú vlnu, aj počasie bolo okolo 34 C, a boli sme cez Tip travel, ale ako viem sú spolu s koalou. Mali sme izbu na 1. poschodí - priplatili sme si balkón. Je to jedna izba cca 4x4m, dve spojené postele, 1 zvlášť a jedna taká menšia drevená postieľka - pre menšie dieťa. Priplať si balkón a nemôžu ti dať izbu hore bez balkóna s tým ventilátorom. Ale ak si bola, tak vieš, že sú buď na more alebo na to parkovisko z druhej strany. Do Zadaru ide vlak zo Slovenska? Ak vieš, daj vedieť, lebo už som zobrala tento rok dovolenku do Zadaru a tiež v 6. mesiaci. Inak pozri sa na hotel Donat v Zadare, je to all inclusive a cena je porovnateľná.
Naposledy upravil Jarka dňa 07 Feb 2007, 12:24, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Jarka
Nováčik

Založený: 17 Jan 2007, 10:54

hotel Ugljan

Odoslaťod AJKA 25 Apr 2008, 22:19

Prosim Vas chcela by som sa opytat na hotel Ugljan na ostrove Ugljan idem tam na 30 dni..... mohli by ste mi pomoct kam sa tam da ist a aky je to hotel... Velmi pekne dakujem

caranova.michaela@gmail.com

presunute z minirecenzie
Pravda o Vašej dovolenke www.nadovolenke.sk
Obrázok používateľa
AJKA
Mega Cestovateľ

Založený: 31 Júl 2006, 14:07

Naspäť na Ubytovanie - Severná Dalmácia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.