Solaris Holiday Resort - Šibenik

Informácie, otázky, skúsenosti s ubytovaním v destinácií Severná Dalmácia - Biograd na Moru, Dugi Otok - Božava, Nin , Ostrov Murter-Lovišča, Ostrov Ugljan - Kukljica, Ostrov Vir, Pakoštane, Petrčane, Pirovac, Plitvicka jezera, Primošten, Punta Skala, Rastovac, Starigrad - Paklenica, Sv. Filip i Jakov, Trogir - Seget Donji, Trogir - Seget-Vranjica , Vodice, Vodice - Srima, Zadar, Zaton, Šibenik-Solaris

Moderátori: AJKA, rosaria, djxtreme

Solaris Holiday Resort - Šibenik

Odoslaťod katka 31 Júl 2006, 19:08

Chcem sa opýtať, či bol niekto v tomto hoteli + hodnotenie všetkých služieb. Ďakujem.
katka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod ajka- 31 Júl 2006, 19:14

Práve sme sa vrátili z komplexu Solaris - hotel Ivan. Komplex sa skladá asi z 5 hotelov pri každom je bazen, veľké terasy na sedenie so živou hudbou. Stravovanie je neskutočné bohaté - veľa zeleniny /surovej aj varenej/, zákusky, ovocie bolo rovnaké - banany, jablká, pomaranče a melon. Je tam rôzne využitie športových podujatí, večer programy, hudba. Izby sú klimatizované, každá s balkonom. Podľa môjho názoru sú služby na veľmi dobrej úrovni. Na prípadné otázky rada odpoviem.
ajka-
Mega Cestovateľ

Odoslaťod filip 31 Júl 2006, 19:15

zaujimalo by ma, ake su tam plaze, je tam cista voda? vela jezkov? dakujem... a este by si mohla napisat, aky si z toho mala celkovy pocit, ci si vo vseobecnosti bola spokojna...
filip
Mega Cestovateľ

Odoslaťod dlhy 31 Júl 2006, 19:27

to ajka: ideme tam v auguste s rodinkou, a zaujimalo by ma ake su tam plaze, co je tam pre deti a kolko stoja tie tobogany ? Potesilo ma hodnotenie stravy, ubytka a sluzieb ! A nejake fotecky by sa nenasli ? Dakujem......
dlhy
Mega Cestovateľ

Odoslaťod erika 31 Júl 2006, 19:28

ahoj, mozem sa opytat na akej urovni je tam Wellness centrum? my sa tam chystame 29.7. vdaka erika
erika
Mega Cestovateľ

Odoslaťod lenka 31 Júl 2006, 19:28

Rada by som sa opýtala, či všetky hotely sú na rovnakej úrovni, a to wellness centum aké je. Ja tam idem cez Koalu, a tvrdili mi, že hotel sa nevyberá,pridelí ho až recepcia priamo na mieste? Je to pravda alebo ste mali vopred vybraný Ivan? Išli by ste tam opäť?
lenka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod erika 31 Júl 2006, 20:15

prave pre toto sme sa rozhodli neist cez koalu, ideme cez senecu a vieme ze ideme do hotela andria, poznam tieto ich tahy a pripada mi to velmi neseriozne, my by sme mali stastie na ten najhorsi....
erika
Mega Cestovateľ

Odoslaťod lenka 31 Júl 2006, 20:16

Erika, a ktorý je prosím Ťa najhorší hotel v tom komplexe? Koala ich má všetky ako 3,5 hviezdičkové.Ďakujem. Skús napísať viac,ak si tam bola.
lenka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod dlhan 31 Júl 2006, 20:17

to Erika: celkom by ma zaujimalo ako si prisla na to, ze koala je horsia ako seneca. Nerad by som ti bral tvoj pocit z toho ze mas iste ubytko (tusim Andria), len ti chcem pripomenut, ze podla podmienok ktore mas v zmluve Ti mozu vymenit ubytko ak nebudu volne kapacity !!! Bezna prax slovenskych cestoviek (vsetkych). Skoda ze nie vzdy za rovnaku popripade aj lepsiu kategoriu !!! Ja idem do Solarisu v auguste a tiez neviem presne do ktoreho hotela(tusim Jakov), akurat viem ze nemame balkon, lebo sme sa neskoro zobudili v nasom termine !
dlhan
Mega Cestovateľ

Odoslaťod ajka- 31 Júl 2006, 20:17

odpovedám na všetky príspevky o Solarise - ja som bola cez Pegastour v Ivane, ale je uplne jedno do ktorého hotela Vás ubytujú - všetky sú na veľmi dobrej úrovni. Hotel Ivan má hned Wellnes - je to moderné, slušné a hlavne tam nikdy nie je veľa ludí. Koala má v Jure super delegátku, s tou sme sa stretávali na večerných prechádzkach a mne osobne aj pomohla pri jednej vybavovačke na recepcii Ivana. Hotel Jakov a Andria poznám len z prechádzok okolo nich, ale tie majú peknú veľkú pláž. Ježkovia sú v mori, najviac ich je pred hotelom Niko, pretože ten má betonové platnové pláže do ktorých sa ide po schodíkoch. Ale kto je ubytovaný v hoteli Niko môže prejs cca 50- 70 metrov a nachádza sa na krásnej pláži hotela Jure, kde sú aj tobogany, detské ihrisko, skákadla, zmrzlina ... Tobogán sa platí, jedna jazda sú 3 kuny. V Solarise som už druhý krát, prvýkrát v hoteli Jure a tento rok v hoteli Ivan. Je to viacmenej kludnejšia dovolenka s bohatým športovým vyžitím, ale kto má rád nočný život, tak doporučovali viac Vodice. Služby v hoteloch sú na výbornej úrovni - upratovanie, strava a ochota všetkých pracovníkov, či už na recepcii, alebo na večeri. Co sa týka stravy, uplne na jednotku a to nechválim len ja ale všetci, čo sme sa rozprávali na pláži alebo na prechádzke. Takže Solaris doporučujem a myslím si,že nespokojných dovolenkárov tam moc nie je. Kedže som tam bola pred hlavnou sezonou, tak osadenstvo hotelov tvorili nemci, angličania, francúzi a dokonca aj z californie. Až od 1.7.06 tam prichádzali slováci, česi viac. Na každej recepcii sú katalogy všetkých cestoviek ubytovaných hostí a tie ked som si pozerala, tak z celeho sveta tam chodia dovolenkári.
ajka-
Mega Cestovateľ

Odoslaťod evca 31 Júl 2006, 20:18

my sme boli cez cestovku GLOBTOUR.hotel bol na vyziadanie uz v marci,pridelili nam hotel JAKOV a ten bol najhorsi.najkrajsi je Ivan,nezda sa mi,ze hotel vam pridelia az tam,ten sme mali uz napisany na vouchery.inak by yam po nas ani pes nestekol,nemali sme tam ziadneho delegata.ja by som uz do SOLARISU v zivote nesla,za tie peniaze som uz videla ine destinacie!
evca
Mega Cestovateľ

Odoslaťod eva 31 Júl 2006, 20:20

uplne najhorsi je hotel JAKOV.obycajna izba bez balkona s otasnym vyhladom a neprijemnou obsluhou
eva
Mega Cestovateľ

Odoslaťod edo 31 Júl 2006, 20:21

plaze su tam velke okruhliaky a navozeny strk-riadne pichlavy.vo vseobecnosti na kamenoch oproti ostrovy nad hlavou borovice-celkom ako na Pocuvadle,ale to jeza ine peniaze!nikdy viac!
edo
Mega Cestovateľ

Odoslaťod erika 31 Júl 2006, 20:22

a este jeden dotaz k tomu co si napisal, ja som nepisala, ze koala je zla cestovka, len ze prave kvoli tomu sme hladali inu cestovku, lebo v koale mi nevedeli a nechceli zarucit ze budem byvat v andrii, kdezto v senece mi to zarucili, ze od nich idu vsetci zakaznici len do andrii.
pretoze mi seneca zarucila, ze budem ubytovana v hoteli andria, pretoze oni nemaju zmluvu s inym hotelom, len s tymto jednym a keby to tak nebolo, narobim tam taky bordel ako este nevideli
erika
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Brona 01 Aug 2006, 08:37

Tak, Erika, to sa mi páči, nedaj sa!
Brona
Mega Cestovateľ

Ďalšia

Naspäť na Ubytovanie - Severná Dalmácia

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.