Fórum o dovolenkách • - Dominikánska Republika

Dominikánska Republika

Hornaté a pokryté bujnými lesmi ostrovy Karibského mora sú často navštevované pre svoju krásu. Nájdete tu krásne piesočné pláže a nádherné more. Patria sem tri hlavné skupiny ostrovov: Bahamy, Veľké Antily , Malé Antily. Niektoré vznikli na koralových útesoch, iné majú sopečný pôvod.

Moderátor: AJKA

Dominikánska Republika

Odoslaťod bombal 30 Sep 2011, 06:39

Zdravím.Letím 1.12.2011 z Prahy do Punta Cana - Dominika.Hotel Grand Bahia Principe Punta Cana.Bol už niekto v danom hotely ??? Rady,postrehy atd.Vopred vdaka.
Obrázok používateľa
bombal
Dovolenkár

Založený: 11 Apr 2007, 19:59

Re: Dominikánska Republika

Odoslaťod seba 04 Okt 2011, 08:28

Seba.
seba
Cestovateľ

Založený: 20 Nov 2009, 14:15

Odoslaťod asco 04 Okt 2011, 16:12

bombal napísal:Zdravím.Letím 1.12.2011 z Prahy do Punta Cana - Dominika.Hotel Grand Bahia Principe Punta Cana.Bol už niekto v danom hotely ??? Rady,postrehy atd.Vopred vdaka.

.... ja len upozornim, ze neletis do Dominiky ale do Dominikanskej republiky... aby si nahodou nebol prekvapeny :shock: :wink: :mrgreen:
Obrázok používateľa
asco
Mega Cestovateľ

Založený: 22 Aug 2006, 16:40

Odoslaťod Muchotrafka 06 Okt 2011, 06:57

Bombal, prosim Ta, potom napis, ze jak bolo, fotky daj a secko musime vediet :) U mna je Punta Cana (a este aj Mexiko) on the list na buduci rok :)))))))
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod gitkam3 21 Dec 2012, 11:11

Ahojte, čítala som si príspevky o Dominikánskej republike, no zatiaľ si nám nič nanapísala /Bombal. Ako tam bolo? Taktiež ma zaujíma tento hotel a postrehy z dovolenky v Punta Cana, či sa dá priamo na pláži šnorchľovať a či je tam nejaký ten koral a rybičky? Po návšteve Kuby som začala uvažovať práve nad Dominikánskou republikou a priamym letom z Viedne do Punta Cana. Prestupy nemusím, je to komplikované a nie vždy nadväzuujú lety. Z krásnej dovolenky je na záver stres, ktorý si chcem odpustiť. Karibik ma očaril, taktiež atlantický oceán, veľmi radi šnorchľujeme, no do Egypta sa určite nechystáme - aspoň zatiaľ. Ak máš čas a chuť, napíš ako bolo. Ďíky.
gitkam3
Nováčik

Založený: 13 Apr 2009, 17:46

Odoslaťod bombal 26 Feb 2013, 21:23

Super hotel,super služby,biely piesok a vysoké palmy ..... :wink: Čo dodať neskoro ale predsa.Raj na zemi.Ale viac napovedia fotky ktoré sú na mojom profile na facebooku.

https://www.facebook.com/slavomirdzubera
Obrázok používateľa
bombal
Dovolenkár

Odoslaťod gitkam3 03 Mar 2013, 11:02

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď. Nevadí, že neskoro, ale tie informácie zbieram vopred, nie potom keď sa vrátime. A ak sa môžem opýtať, cez ktorú cestovku ste šli? Bol to priamy let? Vopred ďakujem.
gitkam3
Nováčik

Založený: 13 Apr 2009, 17:46

Odoslaťod bombal 03 Mar 2013, 23:07

Dovolenku sme si kúpili v CK FISCHER.Leteli sme z Prahy do Švajčiarského Zurichu tem sme prestúpili a zo Zurichu sme leteli už priamo do Punta Cany.Ach joj už len spomienka na krásnych 15 dní strávených v Dominikánskej Republike . :cry: :cry: :cry:
Obrázok používateľa
bombal
Dovolenkár

Odoslaťod simci18 04 Mar 2013, 15:24

bombal napísal:Super hotel,super služby,biely piesok a vysoké palmy ..... :wink: Čo dodať neskoro ale predsa.Raj na zemi.Ale viac napovedia fotky ktoré sú na mojom profile na facebooku.

super fotky bombal :D vidim, ze si navstivil "zopar" dovolenkovych destinacii :lol: :shock:

tisko zavidim :wink:
simci18
Cestovateľ

Založený: 13 Júl 2008, 09:52

Odoslaťod bombal 05 Mar 2013, 08:02

simci18 napísal:
bombal napísal:Super hotel,super služby,biely piesok a vysoké palmy ..... :wink: Čo dodať neskoro ale predsa.Raj na zemi.Ale viac napovedia fotky ktoré sú na mojom profile na facebooku.

super fotky bombal :D vidim, ze si navstivil "zopar" dovolenkovych destinacii :lol: :shock:

tisko zavidim :wink:

Vďaka za pochvalu :wink: :wink: Čoskoro tam pribudnú dalšie z júla 2013... :roll: :roll: :roll:
Obrázok používateľa
bombal
Dovolenkár

Naspäť na Karibik

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.