Zoznamka - hladam spolucestujuceho....

Prostredníctvom tejto stránky Vám ponúkame možnosť nájsť si partnera - spolucestujúceho na strávenie príjemnej, a hlavne finančne menej náročnej dovolenky. Vo Vašich odkazoch nezabudnite uviesť predbežný termín, resp. obdobie, kedy plánujete cestovať, destináciu, prípadne Váš vek a samozrejme kontakt na Vás. Prajeme Vám veľa úspechov pri hľadaní spolucestujúceho.

Moderátori: modeor, AJKA

Re: Zoznamka - hladam spolucestujuceho....

Odoslaťod efi 03 Jan 2011, 12:55

Ahojte. Hľadám spolucestujúceho na dovolenku EXOTIKA teraz v januári. Ozvite sa. Ďakujem. erixa@chello.sk
efi
Nováčik

Založený: 03 Jan 2011, 12:46

Odoslaťod Sefko 28 Jan 2011, 00:38

.
Naposledy upravil Sefko dňa 15 Jún 2011, 23:25, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Sefko
Dovolenkár

Založený: 31 Júl 2006, 20:10

Odoslaťod JaCRO 25 Máj 2011, 10:01

Ahojte, plánujem vyraziť niekedy v júni-júli-alebo auguste na 5-6 dní do Chorvátska a hľadám parťáčku. Čisto nízkorozpočtová záležitosť, veci v aute, spánok 30 metrov od mora v stane. Nehľadám si priateľku, ...., ani nič podobné, len vo dvojici to je bezpečnejšie. Žiadne veľké presuny a turistika, len relax, pláž, voda, slnko. Všetko je vecou dohody. kontakt:sup3@centrum.sk
mám 34 rokov, VŠ, pohoďák, outdoor typ
JaCRO
Mega Cestovateľ

Odoslaťod didi079 09 Júl 2011, 08:12

hladam spolucestujuceho,alebo spolucestujucu do Bulharska na Zlate piesky. Od 9 do 16 augusta.
didi079
Nováčik

Založený: 09 Júl 2011, 08:05

Odoslaťod pekl 19 Júl 2011, 16:02

Pred dvomi rokmi som na inom portáli zadal dopyt na spolucestujúcu na dovolenku. Stretol som sa s niekoľkými dámami. S jednou z nich sme 3 dni po prvom stretnutí odcestovali na 12 dní. Dovolím si povedať za seba i za moju spoločníčku, že krajšiu dovolenku som v živote nezažil. Nádherné boli i dva nasledujúce roky. Žiaľ život chcel, aby sa to neskončilo ako v rozprávke: " ... a žili až kým ...". Ale nebanujem. Zažili sme veľa pekného. Jediné negatívum z toho je, že sa bojím zadať dopyt znovu. Bojím sa, že budem porovnávať. Nerád by som komukoľvek ublížil.
pekl
Nováčik

Založený: 19 Júl 2011, 15:40

Chorvátsko

Odoslaťod Aďo 28 Máj 2012, 03:40

Pridá sa niekto na dovolenku do Chorvátska? Auto mám. Termín do konca augusta
Aďo
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Dan 22 Jún 2016, 13:07

Hľadám partnerku, na dovolenku na Krétu. Zmluva je na 2 osoby, termín 8.7 - 19.7. 2016 (12 dní, 11 nocí),(all inclusive) 600 E na osobu.
Odlet z BA. Vek cca 30 - 50 štíhlej, až normálnej postavy. Ak sa dá, rád by som preferoval spoločný program, ak už sme na izbe spolu.
Dôvod, prečo sa mi to takto zomlelo, ...osobne :-)
Som ževraj sympatický, spoločenský, v pohode chlap.
Dan
Nováčik

Založený: 22 Jún 2016, 12:54

Predchádzajúca

Naspäť na Zoznamka - Hľadám "spolucestujúceho"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.