Lieky v Turecku

Všeobecné informácie o Turecku, nakupovanie, doprava, reštaurácie, peniaze, po?asie, zvyky a praktické rady

Moderátori: AJKA, Aja

Lieky v Turecku

Odoslaťod Danieja 15 Aug 2006, 17:21

Vie mi niekto poradit, ci si do Turecka treba zobrat nejake lieky trebars na zazivacie tazkosti ako napr. v Egypte?? Dakujem
Danieja
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Eva 16 Aug 2006, 15:06

Vždy na dovolenku brávam lieky najmä keď ideme s deťmi. Pred týždňom sme sa vrátili z Turecka a ku koncu pobytu viac detí malo zažívacie problémy s teplotami. Dospelí nie. Nemyslím, že to bolo zo stravy, skôr myslím že z bazéna. Ťažko ale posúdiť. Lieky si určite vezmite.
Eva
Mega Cestovateľ

info

Odoslaťod dara 10 Sep 2006, 11:41

Pripájam sa, že na každú dovolenku beriem lieky. Ale v Turecku som bola už druhý krát a nemala som žiadne ťažkosti, ani nikto z oboch zájazdov. V predchádzajúcom príspevku šlo možno o úpal. Nakoľko teploty, ale závisí od lokality v Turecku bývajú obvykle dosť vysoké.
dara
Mega Cestovateľ

Re: info

Odoslaťod Muchotrafka 10 Sep 2006, 16:31

ja som sa prave vratila, pouzili sme Endiaron a priatel dostal horucku, takze aj Paralen, ale vsetko sa tam da kupit (samozrejme, nie za ceny ako na Slovensku, ale niekolkonasobne drahsie)
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod kony 14 Sep 2006, 09:35

nie nepotrebuješ, najlepšie je si vziat Fenyklovy čaj ,, :-) Ten je nad všetky lieky :-)
kony
Mega Cestovateľ

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.