Aquapark Aquacity Poprad

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

Moderátor: AJKA

Aquapark Aquacity Poprad

Odoslaťod maross 06 Jan 2008, 20:27

Ak máte niekto skúsenosti s návštevou tohoto strediska hlavne z obdobia zimnej prevádzky napíšte svoje postrehy prípadne porovnania s inými podobnými strediskami.
Ďakujem
Maross
maross má rád more
Obrázok používateľa
maross
Mega Cestovateľ

Založený: 09 Aug 2006, 19:39

poprad aquacity

Odoslaťod daniela66 06 Jan 2008, 21:17

Ahoj, ja tam chodievam dosť pravidelne a určite by som ti neodporúčala zimnú vianočnú a silvestrovskú "sezónu". No v tomto čase tam už nenájdeš ukrajincov a celý areál už bude asi free. Určite by som odporúčala vitálny svet a laser show o 21:30 - je to pekné, ale stačí raz vidieť. Ideálne je zájsť do AC po dobrej lyžovačke. Je to určite príjmené miesto na relax, a ak si zarezervuješ ubytko v ich hoteli máš zadarmo vstup do všetkých zón.
daniela66
Nováčik

Založený: 24 Máj 2007, 09:18

Odoslaťod stanulko 07 Jan 2008, 17:06

no bol som tam nedavno 04.01.2008 a uz sa tam nikdy nevratim a nechcem travit dovolenku ani v inom slovenskom zariadeni. v satniach sa kradne!!! cipove skrinky ktore su tam tak vedia zlodeji otvorit bez vecsich problemov. mna osobne obrali o 23000sk (10000sk a 2 mobily). na moju otazku ci maju poistene satne mi odpovedali ze som si mal dat veci do trezoru, ze to maju v kupelnom poriadku a viacej sa so mnou nebavili. na policii mi potrdili ze je tomu tak, uz tam boli viackrat ohladom vykradnutych skriniek. chodil som tam s kosic s celou rodinou ale uz tam nepojdem aj keby ma pustali zadarmo. dakujem za pozornost a prajem prijemne kupanie v zlodejcity
dovolenka na slovensku nikdy za tie peniaze zahranicie s ovela lepsimi sluzbami a ochotnym personalom
stanulko
Nováčik

Založený: 07 Jan 2008, 17:02

Re: Aquapark Aquacity Poprad

Odoslaťod pianko 28 Sep 2009, 09:05

AQUA CITY bolo na Slovensku zatiaľ to najlepšie, čo sa mi podarilo vidieť. (ešte som na veľa miestach nebola, takže to netreba brať osobne).
Jediné, čo je ozaj zlé, je cena vstupného - rozhodne nie je stavaná na našinca strednej vrstvy.. A ak, tak max. raz za rok. Samotné zariadenie je ale na špicovej úrovni a to som ja dosť rozmaznaná Maďarskom a vitálnymi svetmi vôbec a háklivá na čistotu. Tu teda naozaj bolo čisto, voda príjemná, trysky v bazénoch a bublinky od výmyslu sveta, nebolo narvaté ako v LM, občerstvenie na úrovni a za slušné ceny..
Teda až na vysoké vstupné nemám ja osobne na AC jediné negatívne slovo. Pekné,,bohužiaľ a naozaj - BOHUŽIAĽ -práve cena vstupného zapríčiní, že zasa dám prednosť Maďarsku. Mám to rovnako ďaleko a za polovičné ceny. Myslím, že cudzinci by nemali mať vstupné rovnaké, ako našinci, neviem.. Každopádne AQUA CITY bol najkrajší zážitok tejto dovolenky..a najväčší RELAX..
Obrázok používateľa
pianko
Nováčik

Založený: 29 Júl 2007, 15:07

Odoslaťod lenusik 14 Aug 2010, 11:55

Ponukam kupon do Aquacity poprad v hodnote 70 eur len za 40 !!!!!
Kontakzujte ma emailom: lenka.minarcinova@gmail.com
lenusik
Nováčik

Založený: 14 Aug 2010, 11:51

Odoslaťod karolzip 23 Mar 2011, 13:16

Navštívili sme s manželkou AquaCity Poprad po celodennej lyžovačke v Tatrách a musím povedať, že to bol neobyčajný relax. AquaCity môžem iba doporučiť. Výborné služby, ústretový personál a perfektné bazény. Obzvlášť sa nám páčilo v bazénoch Blue Sapphire a samozrejme Laser show.
Karol
karolzip
Nováčik

Založený: 23 Mar 2011, 13:11

Odoslaťod frontman 16 Júl 2016, 13:47

som rád, že mám vo svojej blízkosti niečo také ako aquacity poprad. vždy si oddychnem a samozrejme že si aj vypijem :D
bar priamo vo vode v bazene je naj
frontman
Nováčik

Založený: 14 Júl 2016, 14:24

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.