Aquapark Turčianske Teplice

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

Moderátor: AJKA

Odoslaťod maross 06 Jan 2008, 20:23

Ahoj.
Práve som si prečítal príspevky, kde popisujete svoje nie práve dobré skúsenosti s návštevou Tatralandie........
Minulý piatok sme boli s deťmi v aquaparku Turčianske Teplice. Keďže sme v zimnom období ešte v inom aquaparku neboli, je ťažké hodnotiť úroveň tohoto strediska, lebo nemám s čím porovnať, a s letnými kúpaliskami by to bolo asi "hrušky s jablkami ".
Celkovo som mal však dobrý pocit,vstupné na dve hodiny 290,- dosp., jedno dieťa za polovicu, jedno zdarma, čiže 4 členná rodina cca 725,- Sk ľudí primerane - na kľúče sme nečakali, skrinky mohli byť vačšie - tiež systém náramkov, v cene všetky bazény a výrivky /asi 5/tiež tobogány, reštaurácie tam boli no táto návšteva mala mať skôr info charakter tak sme to obehli a vyskúšali no na dôkladné hodnotenie to nebolo. Viac v prípade opakovanej návštevy prípadne ak bude možné s niečim porovnať...
Maross
maross má rád more
Obrázok používateľa
maross
Mega Cestovateľ

Založený: 09 Aug 2006, 19:39

Odoslaťod mandarinka 11 Máj 2008, 09:57

viacej info na : http://aquapark.therme.sk/

Obrázok

Obrázok

ZDROJ :aquapark.therme
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod tatino 11 Máj 2008, 18:18

Ahoj
Vrele doporucujem ,aj s malymi detmi.
Od 5.maja menili cennik polovicu uz platia deti od 4 rokov,doteraz bol do 8 rokov zdarma.
co ma tam prekvapilo su ceny,na slovenske pomery v aquaparkoch prekvapivo nizke .som zvedavy ako to bude v letnej sezone.

tatino
tatino
Dovolenkár

Založený: 25 Feb 2008, 20:38

Odoslaťod Zuzka 12 Máj 2008, 06:24

Aquapark Turčianske Teplice je oveľa, oveľa menší ako Tatralandia v Liptovskom Mikuláši - to je komerčná masovka. Turčianske sme nedávno navštívili a bolo nás tam dohromady možno 30-40 ľudí v celom aquaparku, tak sa tam vynikajúco relaxovalo. Dalo sa aj pohodlne zaplávať, lebo v bazéne sme boli asi 6-ti a nezavadzali sme si. Boli sme tu aj teraz cez víkend, a to už bolo ľudí oveľa viac a plávať sa nedalo.
V Tatralandii som v lete zažila aj to, že som sa ani nedostala do bazéna, tak bolo narvané :( :( :(
- a tak sa tomuto aquaparku radšej vyhýbam, hoci to máme takmer pod nosom.
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Odoslaťod jaja1 14 Máj 2008, 09:21

V Turcianskych sme boli aj my teraz 2X po sebe. Prvykrat v aprili - boo super!!!! Druhykrat uz bolo viac ludi, hlavne, vonku bolo zima, takze sme sa vsetci tlacili vo vnutornych bazenoch a na 1 tobogane. Ale dalo sa! Vo vnutornych bazenoch si ale urcite nezaplavate. Nie su na to urcene.
Asi sa zacina uz aj tam letna sezona, takze to bude pravdepodobne cez vikendy podobne natrieskane ako v Tatralandii. Celkovo som vsak mala dobry dojem ( aj ked obcerstvovacie vymozenosti sme nevyuzili, nakolko sme si kupili len 2 hodinovy listok a to je tak akurat na trosku vyblaznenie sa s detmi v bazenoch a na tobogane). Hlavne movie tobogan sa pacil nasim detom ( aj mne :-) ) Nie je rychly, takze ho v pohodicke zidete v tandeme aj s dietatom okolo 2-3 rokov.
Co mi vadilo bolo:
1. ze sa neda platit kartou ( da sa iba vtedy, ak vchadzate cez kupele, ale tam nie je dost niesta na parlovanie. Ak zastanete pred aquaparkom, sice zaparkujete na parkovisku, ale musite mat pripravenu hotovost do AQ )
2. ze listok nema ziadnych 15-20min gratis ako v inych AQ ( napr. Poprad, Tatralandia, Vyhne) na prezlecenie, takze ak dopadnete podobne ako my, ze starsiemu dietatu daju naramok bez kolicka na upevnenie, pridete na to pri satni, teraz sa vratite naspat vymenit to, zabijete 15 min v satni a dalsich 15 min musite ratat aspon na rychle osprchovanie a ususenie ( ak mate so sebou 2 male deti, tak aj viac :-( ), takze si nakoniec za tie 2hodiny uzijete asi 1,5 hod v AQ
3. v damskej satni nie su feny na vlasy ( vlastne, prvykrat boli 2ks, druhykrat ziaden), takze ak je vonku zima, musite si priniest vlastny, alebo sa dosusit tesne pred vychodom k turniketom ( tam je jeden na stene - dost vysoko na dieta, a susi tak pomaly, zeby ste tam stravili aj pol hodiny)

No a aby neboli len same negativa, tak to pozitivne:
( mame vyskusane len vnutorne bazeny)
1. super movie tobogan, vhodny aj pre male deti ako som pisala vyssie
2. dostatok lezadiel
3. jednoduchy prechod z AQ do kupelnej casti ( cez chodbu, ktora je zastresena a uzavreta, takze deti neprefukne), kde su dalsie 2 teple bazeny ( iba do jedneho mozu deti do 10 rokov) a vyrivka
4. nie je tam chladno, ani necitit, zeby niekde vyslovene fucala klima
5. je to take "komornejsie", ako v Tatralandii

P.S: kedze mam male deti, vsimam si ine veci ako ludia, co sa idu do AQ zabavat inac, ako my :-) Ale snad som svojimi postrehmi pomohla hlavne rodinam s detmi, co este nedovrsili obdobie puberty :-)
jaja1
Cestovateľ

Založený: 17 Jan 2007, 08:07

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.