Wellness Patince

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

Moderátor: AJKA

Wellness Patince

Odoslaťod valika21 12 Aug 2006, 13:33

Mám otázočku, bol už niekto v novootvorenom centre Patince, na ktoré robí reklamu Martina Moravcová. na www stránke som bola, ale chcem informácie od návštevníkov
Obrázok používateľa
valika21
Nováčik

Založený: 12 Aug 2006, 13:17

Odoslaťod Hosť 21 Aug 2006, 14:25

ted jsem jsem se z tohoto centra vratil, vse perfektni, malo lidi, tim ze bylo hezky tak byli vsichni ve venkovnich bazenech a vevnitr skoro nikdo, vsude cisto, kuchyne vytecna, ochota personalu dobra, uchazejici bar. Nevyhody asi jen predrazeny bowling, jinak vse ok. neim co Vas konkretne zajima ?
Hosť
Mega Cestovateľ

Re: Wellness Patince

Odoslaťod Dammia 10 Jún 2007, 09:39

valika21 napísal:Mám otázočku, bol už niekto v novootvorenom centre Patince, na ktoré robí reklamu Martina Moravcová. na www stránke som bola, ale chcem informácie od návštevníkov

Ahoj my sme vo Wellnes boli na jeden den zaciatkom maja. Velmi sa nam pacilo, je to tam nove, cistunke, super jakuzzi a malemu sa najviac pacil protiprud vo velkom bazene, ktory ho unasal. Voda vo velkom bazene by mohla byt na moj vkus aj teplejsia, ale dalo sa zohriat v jakuzzi alebo este v druhom sedacom bazene. No v lete myslim teplota vody nie je problem. Bolo malo ludi - takze super sa dalo aj zaplavat. 3/4 lehatok bolo volnych, bufet trosku drahsi - klasika, ale na bufet dost velky vyber jedal, mna prekvapili. Restauraciu sme neskusali.
Co sa tyka ceny na tri hod. tak to vychadzalo pre nas 2+1 dieta ovela ovela lacnejsie ako aquathermal v Senci, avsak v Senci je to vacsie + tobogany vnutri aj vonku.
A od jula by mali byt v Patinciach tiez uz k dispozicii dalsie nove bazeny vonku + tobogan, takze to tam bude este lepsie. :-)
Takze vsetkych vrelo odporucam. !!! My sme boli velmi spokojni a vobec sa nam odtial nechcelo ist. 8)
Dammia
Nováčik

Založený: 07 Jún 2007, 16:54

Re: Wellness Patince

Odoslaťod Zmrzlinka 29 Jún 2008, 16:59

valika21 napísal:Mám otázočku, bol už niekto v novootvorenom centre Patince, na ktoré robí reklamu Martina Moravcová. na www stránke som bola, ale chcem informácie od návštevníkov

Ahojte. Bola som tam asi 4x a stale sa tam chcem vracat. Vzdy som tam ale bola cez leto kedy sa to oplati najviac, pretoze za cely den zaplatite tolko co mimo letnu sezonu na 3hodiny + mozte ist do vonkajsieho bazenu.
Je to tam pekne, voda aj vo vnutri aj dnu prijemna. Pre deti je tam tobogan tak isto aj vonku aj dnu. Kuchyna je vyborna :)

Vrelo odporucam kazdemu.
Zmrzlinka
Nováčik

Založený: 28 Jún 2008, 19:00

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.