Krajina Legiend v Bojniciach

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

Moderátor: AJKA

Krajina Legiend v Bojniciach

Odoslaťod mandarinka 27 Máj 2009, 10:49

Zábavný park Bojnice

Krajina Legiend v Bojniciach

Viete, kde je pre deti raj na zemi? Čoskoro vyrastie na Slovensku. Medzi Prievidzou a Bojnicami vznikne jeden z najväčších tematických zábavných parkov v Európe s ponukou zábavy, oddychu a poriadneho adrenalínu!

Park s pracovným názvom „Krajina Legiend“ prinesie unikátne zážitky nielen deťom, ale aj dospelým. Nájdete v ňom tematický rodinný hotel, areál oddychu a zábavy s reštauráciami, kaviarňami, kinom a ďalšími možnosťami trávenia voľného času. Samotný park bude rozdelený na niekoľko „legendárnych krajín“ s regionálne orientovaným obsahom a atrakciami viazanými na oblasť Hornej Nitry, Slovenska a strednej a východnej Európy. Ponúkne vyše 50 zábavných možností a atrakcií obsahujúcich špeciálne prvky, napr. aj vzdelávanie, aby ste si okrem zážitkov odniesli aj štipku vedomostí o našej minulosti. Park môžete pokojne navštíviť celý rok, pretože jeho súčasťou bude zimná zóna s krytými cestičkami a atrakciami.

Bojnice sa tým stanú ešte vyhľadávanejšou turistickou lokalitou, ako doposiaľ. Pôjde totiž o prvý park svojho druhu v strednej a východnej Európe. Jeho brány sa otvoria už na jar roku 2011


Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ
 
Príspevky: 2134
Založený: 05 Aug 2006, 12:01
Bydlisko: Partizanske

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron