Výlet s deťmi - okolie Bratislavy

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

Moderátor: AJKA

Výlet s deťmi - okolie Bratislavy

Odoslaťod seba 28 Júl 2010, 13:10

Chcela by som s deťmi (chlapci 5 a 8 ) v najbližších dňoch niekam na výlet do hodiny cesty z BA. Čo pozerám na internete, to sme už absolvovali - Červený kameň, Smolenice, Baťov kanál, jaskyňa Driny, farma v Stupave atď. Máte niečo iné? Budem veľmi rada, keď sa dozviem niečo nové :D .
Seba.
seba
Cestovateľ

Založený: 20 Nov 2009, 14:15

Re: Výlet s deťmi - okolie Bratislavy

Odoslaťod Muchotrafka 28 Júl 2010, 15:28

A neskusali ste ist lodou do Gabcikova????? Ale to zas nie je kazdy den a nie je to uplne lacne. Alebo je pekny vylet na Devin, lodou sa ide tam aj naspat, hodinku sa potom pomotate na Devine. Chodi to tusim 2x denne, "lodny" poriadok je na webe www.lod.sk. Viem, ze to nie je uplne vylet, ale mne sa pacilo ked som bola na Devine tou lodou, je to prijemny vylet a clovek vidi z vody uplne ine veci ako z autobusu.
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod seba 28 Júl 2010, 15:45

Na Devíne loďou sme boli vlani, bolo to celkom fajn. V Gabčíkove sme boli autom. Celkom ma zaujalo ísť loďou do Viedne, ale je to tuším tiež dosť drahé.
Seba.
seba
Cestovateľ

Odoslaťod Muchotrafka 29 Júl 2010, 06:54

No minuly rok stal spiatocny s tou lodou katamaranom do Viedne tusim 20 eur na osobu, deti maju asi zlavu. Ale tiez by to nemusel byt zly celodenny vylet, ze rano tam a po obede spat.
Mna este napadla taka typicka slovenska destinacia ze Bojnice :D
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod seba 30 Júl 2010, 20:54

Tie Bojnice sa mi zdajú ďaleko, asi pohľadám cenník na tú Viedeň. Ďakujem za radu.
Seba.
seba
Cestovateľ

Odoslaťod Muchotrafka 01 Aug 2010, 10:33

Nasla som to na webe http://www.lod.sk, kamarat tiez chcel ist s detmi, ale prislo mu to drahe.
Neboli ste v Zline v ZOO Lesna? Tam je to tiez fajn, len asi trochu daleko. http://www.zoozlin.eu/
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Odoslaťod anna21 06 Aug 2010, 10:31

Moje vnúčence absolvovali s rodičmi výlet do ZOO v rakúskom Schonbrune. Nie je to ďaleko a boli z toho úplne hotoví nielen deti ale i rodičia. Určite budete mať pekný zážitok, chce to však auto.
anna21
Cestovateľ

Založený: 30 Jan 2007, 09:34

Odoslaťod seba 08 Aug 2010, 13:53

Asi si nakoniec zopakujeme výlet do lunaparku Märchenpark pri Neziderskom jazere, tam sa nám páčilo aj vlani, ale aj tie ďalšie typy možno neskôr zrealizujeme.
Seba.
seba
Cestovateľ

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.