Anglicania v Bratislave

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

Moderátor: AJKA

Anglicania v Bratislave

Odoslaťod Katy 03 Aug 2006, 18:52

Ahojte. Co poviete na "najazdy" prevazne mladych anglickych muzov na nase centrum?? Verim, ze je to business, ale na druhej strane, cez vikend podvecer sa bojim sama prejst sa po meste, su opili a dost agresivny... je toto turizmus, ktory chceme propagovat?
Katy
Mega Cestovateľ

Odoslaťod modeor 04 Aug 2006, 22:41

No sam som zvedavy ako sa to bude riesit. Fakt je, ze ma to dost hneva ze nas Anglani maju jedine na "ozieracku"
Obrázok používateľa
modeor
Administrátor

Založený: 23 Júl 2006, 12:04

Odoslaťod Erik 09 Aug 2006, 16:27

Ako by povedal nas cesky brat:" jo, vo tom to je...". Kto ma peniaze si mysli, ze moze vsetko a hlavne ak si mysli, ze je na "zaostalom" Slovensku, kde bude panom. U nich doma by si nic take nedovolil....
Obrázok používateľa
Erik
Nováčik

Založený: 08 Aug 2006, 15:49

pro Erika

Odoslaťod Dadulka 09 Aug 2006, 21:45

Pravdu říkáš slovenský bratře, já bych to vypráskala všechno. V Čechách toho je také mraky, ale bohužel, pokud je nabídka i poptávka v rovnováze, tak se toho nezbavíme. Zůstává otázkou, proč si to zrovna my, tj. já a ty, necháme líbit. Všichni co jsou na tom nějak zainteresovaní, tak na tom vydělávají a jsou zticha. V Praze i policajti, kteří to tiše tolerují. Kdyby tohle dělal někdo z našich, tak ho zavřou nebo dostane pokutu. Ale oni jsou holt něco víc, ale jak si to každý národ udělá, tak to má. :cry:
Obrázok používateľa
Dadulka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:56

v aubotuse

Odoslaťod madeleine 14 Okt 2006, 13:39

Ja som zazila uryvok opery dvoch opitych fesakov v autobuse... je pravda, ze je velmi neprijemne takym ludom vysvetlit, ze napriek tomu ze su podla nich "v zapadakove", aj tu ludia ziju podla urcitej kultury a toto nie je ulne v sulade s nou.

Na druhej strane, ak ich nedokaze upratat policia, neviem, kto by mal. Takze jedina rada, treba volat hliadky, ak mate podobne skusenosti, inak to nejde... a az sa raz objavia vo vlastnych spravach, lebo ich krajina vykaze, potom ich zabava prejde.. a i nevesty, ktore netusili, co za idiotov si idu brat...
madeleine
Nováčik

Založený: 28 Sep 2006, 23:02

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.