Aquapark Tatralandia

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

Moderátor: AJKA

Aquapark Tatralandia

Odoslaťod dusana1 04 Aug 2006, 11:21

V začiatkom júla sme navštívili aquapark Tatralandia a môžem povedať, že to bola hotová katastrofa. Neuveriteľné množstvo ľudí prevažne Poliakov a Čechov, dlhé čakanie na atrakcie. Keď sme vystáli radu, nakoniec nás nepustili na tobogán, pretože dcéra sa im zdala primalá (7 rokov, 130 cm), hoci v zahraničí s tým problém nemali, chodila takmer na všetky atrakcie aj na také na ktoré som sa ja neodvážila. Na nás im vadilo, že máme retiazky. Keď sme si pýtali uzamykateľnú skrynku, aby sme si ich odložili, tak nám povedali, že všetky sú obsadené, tak zo šmýkania nebolo nič. Dcérke povolili chodiť len na malé šmýkačky pre deti, čo ju nebavilo. v Bazénoch bola hlava na hlave, ledva sa tam dalo vojsť, na plávanie sme mohli zabudnúť. Tak sme asi po hodine a pol vyšli znechutení. Za toto utrpenie sme zaplatili 1300 Sk a povedali sme si, že už nás tam nikto nedostane. :( :(
dusana1
Dovolenkár

Založený: 04 Aug 2006, 10:51

Re: Aquapark Tatralandia

Odoslaťod Muchotrafka 04 Aug 2006, 12:46

Ja som bola minuly rok zaciatkom septembra a tiez som nemala extra dobre pocity. Nepacilo sa mi napr. ze tam je dost obmedzeny vyber jedal v bufetoch, vsetko na pitie len chladene a strasne vela ludi, malo lehatok a v bazenoch hlava na hlave, co moze byt mnohokrat aj nebezpecne. Vcelku sa mi pacilo vo vitalnom svete, ale pre Slovakov (aspon cast z nich a hlavne z toho regionu) je to prilis draha zabavka, ked len vstupne je na osobu 500 korun.
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod cicuska66 10 Aug 2006, 10:06

ja som sa tam aj s kamosmi chystala pozriet,ale ked je to tak ako hovorite tak ma uz presla chut,no ale co by sme cakali od slovenska :(
cicuska66
Mega Cestovateľ

Odoslaťod modeor 10 Aug 2006, 12:07

No ja som sa tam tiez chystal ... ale vzhladom na to, ze dostavam len zle referencie tak to asi necham na buduci rok. Hadam sa dovtedy spamataju ;)
Obrázok používateľa
modeor
Administrátor

Založený: 23 Júl 2006, 12:04

Odoslaťod Dadulka 10 Aug 2006, 13:11

přitom, kdyby ta cena byla nižší a ochota větší, tak by určitě vydělali více peněz, ale to je ta naše neviditelná ruka trhu, která mi připadá, :roll: jako by byla zlomená
Obrázok používateľa
Dadulka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:56

Odoslaťod Muchotrafka 10 Aug 2006, 13:50

Ako ja nechcem nikoho odhovarat, ale myslim, ze za tie peniaze sa to neoplati. Ja som bola v lete minuly rok (prelom august/september) ked bol pracovny den, cize az taky naval tam nebol. Prisli sme hned rano, okolo 10,00 cca, to uz boli obsadene skoro vsetky lehatka, pri bazenoch aj na travniku. Bolo tam priserne vela poliakov, vlastne skoro sami poliaci a potom este cesi, slovakov strasne malo. Na tobogany bolo treba cakat v rade, na niektore aj viacej ako 10 minut, bol problem s prezliekanim a skrinkami, stalo sa, ze ludia ktori prisli neskorsie museli cakat v rade, kym sa uvolnia skrinky a okamzite si brali kluce, dokonca ich doslova vytrhavali z ruk ludom, ktori ich vracali. Ja osobne som sa tam dost nudila, nakolko tobogany nemusim, tak som chcela ist aspon do toho vitalneho sveta (je mozne tam byt presnu hodinu od vstupu a upozornujem, ze tam NEPUSTAJU deti, nakolko tam je treba byt vo vacsine tych veci nahy). Momentalne je vstup 490 pre dospeleho a 250 sa doplaca za vitalny svet. Minuly rok sa dali doplatit aj rozne masaze, ale neviem, ako je to tento rok. Minuly rok bolo mozne si so sebou vziat vlastne jedlo a napoje (ja som nepocitala, ze bude tak otrasny vyber v bufetoch), nviem ci to nahodou medzicasom zakazali. Jako pre deti je tam atrakcii kopa, oplati sa tam ist aj na cely den.
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod Ella 23 Aug 2006, 07:13

...
Obrázok používateľa
Ella
Nováčik

Založený: 22 Aug 2006, 07:33

pro Ellu

Odoslaťod Dadulka 23 Aug 2006, 08:43

Pěkné, ale co tím chtěl básník říci? :)
Obrázok používateľa
Dadulka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:56

Odoslaťod devils 23 Aug 2006, 12:42

toto je to co nemusim, mam rad tobogany a celkovo vodnu zabavu, ale aby som niekde cakal ako lolo... asi im nic nehovori obmedzeny pocet navstevnikov, im ide len o zisk o nic ine, ak je to plne maly by prestat vpustat ludi, ale oni nie... Tatralandiu asi neokusim nikdy lebo ani jeden známy nepovedal jedno pekne slovo na tento "raj" :evil:
devils
Nováčik

Založený: 22 Aug 2006, 23:49

No...

Odoslaťod JoHnY 31 Aug 2006, 16:11

Ja som sa tam tento rok tiez konecne chystal kedze mam chatu pri Liptovskom Mikulasi a este som tam nebol ale ma presla chut po tom co mi hovoril znamy z Hradku :-)
Nejaky jeho znamy tam robil v bufete ci kde, a ze tam jedlo robia zo skazeneho masa a podobne, jedine co sa tam da bez ujmy zjest je varena kukurica vraj :-) A tiez tie masy ludi, cakat X minut na tobogan to mozem okaslat. Tak som siel len cez kopec do Liptovskeho Jana, kde bolo tiez vela ludi ale aspon sa tam dalo pohybovat :-)
JoHnY
Mega Cestovateľ

tatralandia

Odoslaťod chip 12 Sep 2006, 05:25

ahojte, my jsme tam byli v zimě a bylo to skvělé, malinko lidí, plavčíci chodili v oteplovačkách, ale zase nefungovaly všechny tobogány, ale mně se tam líbilo...rodiče tam byli na konci srpna a měli zkušenosti stejné jako popisujete vy-hlava na hlavě, fronty...můžu doporučit návštěvu v zimním období nebo třeba ve škaredém počasí, to se tam asi lidi moc nepohrnou..jinak poláků tam bylo dost i v zimě :D
chip
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Elca 27 Okt 2006, 06:40

Já se přidávám k těm co popisují letní zážitky!Neochotný personál,hlava na hlavě a velmi draho! :(
Elca
Dovolenkár

Založený: 26 Okt 2006, 20:12

Odoslaťod jaja1 13 Mar 2007, 08:19

Minuly rok sme tam boli v lete, sice v strede tyzdna, ale vyzeralo podobne, ako popisujete! A este jeden moj postreh: na malicke deti je to maximalne nevhodne, lebo sice je tam to broditko s hradom, ale je v nom dost studena voda - kedze je to "len ohrievany" bazen. ( su tam sice preliezky, hojdacky a pod. -myslim pre taketo malicke deticky, ale za to, aby sme boli na preliezkach si predsa nebudem platit tolke peniaze - na preliezkach sa da celkom dobre vysantit uz aj na odpocivadlach pri dialnici a je to zadarmo :wink: ) V podstate, starsia dcera s manzelom cele 3 hodiny stali rady na tobogany! ( niekedy cakali aj 20 min!) na jeden, takze ani vsetky za ten cas nepresli a ja som sa s malou, vtedy 1,5 rocnou druhou dcerou, len presuvala po areali, pripadne bola v tom broditku. V termalnych bazenoch, co su teple bola hlava na hlave, nikto nedava pozor, ludia sa strkaju... a do studeneho bazena, kde ma len tak striasalo, ked som strcila nohu predsa ist za tie peniaze, len preto, ze som v Tatralandii... :evil: Po odchode som si povedala, ze nikdy viac! Nielenze ma nenadchol, ale doslova ma to tam znechutilo! To radsej budem v lete na obycajnych kupaliskach, pripadne pri jazere a na tobogan kvoli dcere zajdem v zime do Popradu, pripadne do Senca.
jaja1
Cestovateľ

Založený: 17 Jan 2007, 08:07

Odoslaťod Miruška 24 Apr 2007, 11:45

Na túto tému môžem prispieť aj ja , my sme navštívili aquapark zrovna nedávno 19.-22.4.07. Počasie nám prialo /ako celému Slovensku/ a bola ešte vtedy akcia , pri zaplatení 1vstupu druhý deň bol zdarma. Ľudí bolo minimum, na atrakcie sa nečakalo, bazén sme mali skoro pre seba, takže bola spokojnosť. Zároveň sa nám páčili čipové náramky, ktoré dostal každý a nepotrebovali ste mať klúčik od skrinky, peňažnú hotovosť, pokiaľ ste chceli niečo kúpiť./vyplatili ste pri odchode./ a ešte krásny výhľad na zasnežené Tatry. Cez leto viem že aquapark praská vo švíkoch, určite by som nešla, ale takáto skutočnosť nie je len v Tatralandii ale skoro na všetkých kúpaliskách. Pokiaľ chcete mať bazén pre seba treba ísť do Egypta alebo do Tunisu, tam nájdete súkromie. Na Slovensku sa s preplnenými kúpaliskámi treba zmieriť. :lol: :lol: :lol:
Miruška
Dovolenkár

Založený: 09 Jan 2007, 23:38

Odoslaťod Aquana 26 Jún 2007, 16:25

Ano, musim sa pridat. V Tatralandii su v hlavnej top sezone (teda cez prazdniny, leto, sviatky, vikedny) skutocne preplnene bazeny. To je vsak dan za to, ze je to asi jedno z mala novych a este zachovalych kupalisiek na Slovensku. Ked len prejdete autom okolo Tatralandie, vidite len neustale prichazajuce auta, preplnene parkoviska hlavu na hlave nie len vo vode, ale aj vnutri arealu. Neviem vsak posudit, ako to tam vyzera mimo sezony, vtedy sa tam mozno da uzit aj za normalnejsie ceny. Treba len skusit. :D
Myslim si, ze doma vo vani najdete vacsi pokoj a komfort. :lol:
Obrázok používateľa
Aquana
Dovolenkár

Založený: 13 Dec 2006, 18:57

Ďalšia

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.