Aquapark Tatralandia

Vaše skúsenosti a tipy na výlety, aquaparky, festivaly, discotéky, bary a iné atrakcie

Moderátor: AJKA

Odoslaťod Ivetta 23 Júl 2007, 18:11

Máte niekto čerstvé info z Tatralandie? Tak prosím dajte vedieť :)
Obrázok používateľa
Ivetta
Cestovateľ

Založený: 07 Aug 2006, 08:29

Odoslaťod katy 24 Júl 2007, 05:11

Celá Tatralandia - to je podnikanie po Slovensky. Za čo najkratší čas - čo najväčšie zisky!!!! :evil:
Počnúc preplnenými platenými parkoviskami, cez horibilné vstupné a chudobným bufetovým výberom končiac.

Všetci sa čudujú, prečo Slováci nenevštevujú Slovensko, ale chodia radšej do zahraničia. Ja nie!
Ak si spočítam, čo nás s rodinou výjde jeden deň V Tatralandii, tak to si rovno môžem zbaliť kufre a ísť k moru. Alebo bližšie- na Balaton. Tam si zaplatím akurát ten benzín. Žiadne parkovné, WC na každom kroku - čisté a bezplatné a výber CHUTNÝCH, čerstvých jedál neúrekom - a za prijateľné ceny!!!
To nie je reklama, to je BOHUŽIAĽ fakt. Bohužiaľ pre nás - Slovákov, ktorí kvalitu a prijateľné ceny musia hľadať ešte stále v zahraničí.
katy
Dovolenkár

Založený: 21 Apr 2007, 22:07

Odoslaťod Ivetta 25 Júl 2007, 09:23

Katy a ja som si myslela, že je to už v pohode, škoda... Máš pravdu, prečo hľadáme oddych v zahraničí :idea:
Obrázok používateľa
Ivetta
Cestovateľ

Založený: 07 Aug 2006, 08:29

a teraz v zime ?

Odoslaťod maross 06 Jan 2008, 20:07

Ahoj.
V tomto období - január sa chystáme navštíviť aquapark Tatralandia, po prečítaní príspevkov ma síce prechádza chuť no všetky sú z letných mesiacov, ak máte niekto informácie ako to vyzerá teraz v zimných mesiacoch napíšte pár postrehov - ďakujem.
Maross
maross má rád more
Obrázok používateľa
maross
Mega Cestovateľ

Založený: 09 Aug 2006, 19:39

Tatralandia

Odoslaťod snickers1510 07 Jan 2008, 11:59

Mno ... pred pár rokmi sme boli v Tatralandii! Strašne veľa ľudí, na ten počet ľudí málo miesta,tobogánov!Dlhé rady na tobogány,v bazéne s 38 stupňovou vodou to bola hlava na hlave - to bolo asi tým že bola dosť veľká zima,aj keď sme tam boli asi niekedy v júly.Asi po hodine a pol sme na to už nemali nervy,keďže tam fúkal silný vietor a mňa z toho začalo bolieť ucho,zbalili sme si svoje veci,sadli do auta so slovami už nikdy viac.
snickers1510
Dovolenkár

Založený: 07 Jan 2008, 11:41

Odoslaťod stanulko 07 Jan 2008, 17:22

proste sa pripajam k vecsine a dodavam ze dovolenka na slovensku su vyhodene peniaze pre mna. neochota personalu prehnane ceny sluzieb. cipove naramky na to by som sa az tak nespoliehal. no bol som v aquacity nedavno 04.01.2008 a uz sa tam nikdy nevratim a nechcem travit dovolenku ani v inom slovenskom zariadeni. v satniach sa kradne!!! cipove skrinky ktore su tam tak vedia zlodeji otvorit bez vecsich problemov. mna osobne obrali o 23000sk (10000sk a 2 mobily). na moju otazku ci maju poistene satne mi odpovedali ze som si mal dat veci do trezoru, ze to maju v kupelnom poriadku a viacej sa so mnou nebavili. na policii mi potrdili ze je tomu tak, uz tam boli viackrat ohladom vykradnutych skriniek. chodil som tam s kosic s celou rodinou ale uz tam nepojdem aj keby ma pustali zadarmo. dakujem za pozornost a prajem prijemne kupanie v zlodejcity.
PS: niekto si povie naco si mal tolko penazi pri sebe. no je to pravda ale vyber sa s rodinou na dovolenku po slovensku a nezober si hotovost. cena listka cca1000sk vitalny svet. myslim si ze vina je v zlodejoch a v zlom zabezpeceni tychto zariadeni. oni si mysli ze sme na zapade kde si mozes na deke cely den nechat veci aj ked ides na obed do hotela ale tu sme na slovensku ludia zobudte sa. zlodeji maju novy biznis tak si davajte pozor kde pojdete minut svoje uspory.
dovolenka na slovensku nikdy za tie peniaze zahranicie s ovela lepsimi sluzbami a ochotnym personalom
stanulko
Nováčik

Založený: 07 Jan 2008, 17:02

Odoslaťod stanulko 07 Jan 2008, 17:23

proste sa pripajam k vecsine a dodavam ze dovolenka na slovensku su vyhodene peniaze pre mna. neochota personalu prehnane ceny sluzieb. cipove naramky na to by som sa az tak nespoliehal. no bol som v aquacity nedavno 04.01.2008 a uz sa tam nikdy nevratim a nechcem travit dovolenku ani v inom slovenskom zariadeni. v satniach sa kradne!!! cipove skrinky ktore su tam tak vedia zlodeji otvorit bez vecsich problemov. mna osobne obrali o 23000sk (10000sk a 2 mobily). na moju otazku ci maju poistene satne mi odpovedali ze som si mal dat veci do trezoru, ze to maju v kupelnom poriadku a viacej sa so mnou nebavili. na policii mi potrdili ze je tomu tak, uz tam boli viackrat ohladom vykradnutych skriniek. chodil som tam s kosic s celou rodinou ale uz tam nepojdem aj keby ma pustali zadarmo. dakujem za pozornost a prajem prijemne kupanie v zlodejcity.
PS: niekto si povie naco si mal tolko penazi pri sebe. no je to pravda ale vyber sa s rodinou na dovolenku po slovensku a nezober si hotovost. cena listka cca1000sk vitalny svet. myslim si ze vina je v zlodejoch a v zlom zabezpeceni tychto zariadeni. oni si mysli ze sme na zapade kde si mozes na deke cely den nechat veci aj ked ides na obed do hotela ale tu sme na slovensku ludia zobudte sa. zlodeji maju novy biznis tak si davajte pozor kde pojdete minut svoje uspory.
dovolenka na slovensku nikdy za tie peniaze zahranicie s ovela lepsimi sluzbami a ochotnym personalom
stanulko
Nováčik

Založený: 07 Jan 2008, 17:02

Re: a teraz v zime ?

Odoslaťod jessyca25 07 Jan 2008, 17:56

maross napísal:Ahoj.
V tomto období - január sa chystáme navštíviť aquapark Tatralandia, po prečítaní príspevkov ma síce prechádza chuť no všetky sú z letných mesiacov, ak máte niekto informácie ako to vyzerá teraz v zimných mesiacoch napíšte pár postrehov - ďakujem.
Maross

my sme tam boli v aprili pred 2 rokmi. To bola este zimna sezona. Nebolo az tak vela ludi. Mali sme vnutorne bazeny + vonkajsie a aj ked bola vonku dost chladno tak sa v pohode dalo byt aj vo vonkajsich bazenoch. Skusenost v okradnutim sme nemali ale bola to nas prva navsteva Aquaparku a nevedeli sme ako sa pri odchode robi s tym cipom a dost neochotny personal... Ak by som sla do Aquaparku tak skor asi do Besenovej. Tam su super vnutorne bazeny, vyrivky, maly tobogan. Je mi to tam sympatickejsie
Obrázok používateľa
jessyca25
Cestovateľ

Založený: 30 Máj 2007, 19:17

stanulko

Odoslaťod asco 07 Jan 2008, 19:36

nechcel by si sa rozhodnut, ze kde ta vlastne okradli? tento isty pribeh si totiz umietstnil aj do tatralandie aj do aquacity :lol:

stanulko napísal:proste sa pripajam k vecsine a dodavam ze dovolenka na slovensku su vyhodene peniaze pre mna. neochota personalu prehnane ceny sluzieb. cipove naramky na to by som sa az tak nespoliehal. no bol som v aquacity nedavno 04.01.2008 a uz sa tam nikdy nevratim a nechcem travit dovolenku ani v inom slovenskom zariadeni. v satniach sa kradne!!! cipove skrinky ktore su tam tak vedia zlodeji otvorit bez vecsich problemov. mna osobne obrali o 23000sk (10000sk a 2 mobily). na moju otazku ci maju poistene satne mi odpovedali ze som si mal dat veci do trezoru, ze to maju v kupelnom poriadku a viacej sa so mnou nebavili. na policii mi potrdili ze je tomu tak, uz tam boli viackrat ohladom vykradnutych skriniek. chodil som tam s kosic s celou rodinou ale uz tam nepojdem aj keby ma pustali zadarmo. dakujem za pozornost a prajem prijemne kupanie v zlodejcity.
Obrázok používateľa
asco
Mega Cestovateľ

Založený: 22 Aug 2006, 16:40

Re:

Odoslaťod Silvinka 18 Apr 2009, 23:10

Aquana napísal:Ano, musim sa pridat. V Tatralandii su v hlavnej top sezone (teda cez prazdniny, leto, sviatky, vikedny) skutocne preplnene bazeny. To je vsak dan za to, ze je to asi jedno z mala novych a este zachovalych kupalisiek na Slovensku. Ked len prejdete autom okolo Tatralandie, vidite len neustale prichazajuce auta, preplnene parkoviska hlavu na hlave nie len vo vode, ale aj vnutri arealu. Neviem vsak posudit, ako to tam vyzera mimo sezony, vtedy sa tam mozno da uzit aj za normalnejsie ceny. Treba len skusit. :D
Myslim si, ze doma vo vani najdete vacsi pokoj a komfort. :lol:

Aj ja využívam túto možnosť a rozhodla som sa sem napísať o akvaparku Tatralandia.

Po prve cenu vobec nie su priliehave "kvalite", o ktorej sa v Tatralandii nedá ani hovorit.

Je tam v akvaparku neochotny personal uz na vratnici, vsade špina, blbé poznámky zamestnancov a protivná ženská v saunovom svete, ktorá na Vas čumi a sleduje, kde je kto a jačí po Vás, čo je naozaj nepríjemné. Ak nahodou si nesledujete čas, tak na Vás zamestnanci vyletia s hrubými slovami a vetou" ved mi tu mame aj tak dost turistov."

Som z Tatralandie totalne sklamana, sluzby na mizernej urovni, pracovnici neochotni az protivní, drahe vstupenky, ktoré su drahsie ako vo svete!

Nikdy viac do Tatralandie! Neodporucam nikomu. Ked som sa aj stažovala na vulgarnu pani v bielom pri vstupe do sauny, len sa na mna usmievali a mysleli si zamestnanci svoje, uplne im na zákaznikoch nezáleží. A nech sa čuduju, ze im tam ludia nechcu chodit! Za velmi vela penazi, viac nez v zahranici, velmi malo muziky, nehovoriac o vyčítavých plavčíkoch, ktorí len balia dievčatá.

Dakujem, ze ste si moj postreh precitali.

Silvia
Silvinka
Mega Cestovateľ

Re: Aquapark Tatralandia

Odoslaťod maross 19 Apr 2009, 18:30

Čaute.
Boli sme v "tralalandii" minulý týždeň v nedeľu, čiže cez veľkonočné sviatky.
Našťastie nebolo moc veľa ľudí ako býva pravidlom. Počasie bolo super, takže sme boli aj pri vonkajších bazénoch a slnili sa. Bolo celkom fajn až na...
Mali sme zaplatené 3 hodiny. Po dvoch sme si chceli dať s manželkou poobednú kávičku a deťom nejaké sladkosti tak sme šli k baru - reštike na poschodí nad "detským karibikom". V rade stálo asi 10 -12 ľudí, tak v pohode za max 15 min. dostaneme?????!!!!!!!
NO JASNÉ. po asi 15 minútach boli vybavení asi dvaja zákazníci, takže s prepáčením "mažoretky za barom" mali deň....
Takže sme to zabalili a šli z našej fakt "tralala landie" o 45 minút pred vypršaním "zaplateného času".
Obsluha vyriešila našu ďalšiu /ne/ prítomnosť v tomto aquaparku...
Obrovské pozitívum však bolo vstupné - tzv. regionálna zľava :
2 dosp. + 2 deti na 3 hodiny len cca 16 euro...

Čiže aj pozitívum.
Ja len toľko
Nech sa darí
Maross
maross má rád more
Obrázok používateľa
maross
Mega Cestovateľ

Založený: 09 Aug 2006, 19:39

Odoslaťod Janulka2233 10 Máj 2009, 16:59

Ja sa tiež chcem s Vami podeliť o zlú skúsenosť s akvaparkom Tatralandia v Liptovskom Mikuláši. Bola som tam aj s kamarátkami a aj s priateľom a zostala som skutočne zhrozená. Už ceny sú neprimerané „kvalite“, ktorú ponúka Tatralandia. V Nemecku za trištvrte ceny Tatralandie máte celodenný vstup včítane sáun, ktoré sú niekoľkonásobne väčšie. V Tatralandii je len neochotný personál a o hygiene sa nedá hovoriť. Všetci, čo sme tam boli sme chytili rovnaký ekzém na nohy. Už iritovaná som bola na začiatku z neochotných pokladníčiek, čo mi zle vydali (o cca 3 eura menej, ako bolo na bloku). Plavčíčka v teenegerskom veku kričala po ľuďoch, ako keby boli ľudia nejaké zvieratá, absolútna neochota. Telo na tele, nalačené, neumyté záchody a sprchy, predražené ceny. V Tatra-term-vitálnom svete ofučaná pani v stredných rokoch pri vstupe, prudko upozorňujúca na čas a sledujúca obnažených ľudí, zvlášť mladých chlapcov. V saunách špina a neporiadok, zapotené, neumyté, hlavne že s prirížkou skoro 400,- Sk. Ďakujem, nemusím. Nechcem viac chytiť ekzém a takýchto podnikateľov – ako je Akvapark TATRALANDIA, čo za veľa peňazí ponúkajú málo muziky, teda takmer žiadnu, ja podporovať naozaj nebudem.
Janulka2233
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Meszárošová 08 Aug 2009, 21:10

Ja sa tiež chcem s Vami podeliť o moju skúsenosť s hotelierstvom a službami, konkrétne s akvaparkom Tatralandia v Liptovskom Mikuláši:

Bola som tam aj s kamarátkami a aj s priateľom a zostala som skutočne zhrozená. Už ceny v tomto neochotnom akvaparku sú neprimerané "kvalite", ktorú ponúka Tatralandia. V Nemecku za trištvrte 3 hodinovej ceny Tatralandie máte celodenný vstup včítane sáun, ktoré sú niekoľkonásobne väčšie a komplex je 5-6 väčší ako údajne najväčšia na Slovensku Tatralandia.

V Tatralandii je len neochotný personál a o hygiene sa nedá hovoriť. Všetci, čo sme tam boli sme chytili rovnaký ekzém na nohy.

Už iritovaná som bola na začiatku z neochotných pokladníčiek, čo mi zle vydali (o cca 3 eura menej, ako bolo na bloku). Všimla som si to, ked som bola za pokladnou a ked som aj povedala, povedali mi, že si "lepšie prerátajte peniaze, lebo ste už odišli od pokladne." - takže tak.

Plavčíčka v Tatralandii v teenegerskom veku kričala po ľuďoch, ako keby boli ľudia nejaké zvieratá, absolútna neochota. Telo na tele, natlačené, neumyté záchody a sprchy, predražené ceny.

V Tatra-term-vitálnom svete ofučaná pani v stredných rokoch s blond vlasmi pri vstupe, prudko upozorňujúca na čas 3 hodinového pobytu ako kvázi policajtka a sledujúca obnažených ľudí, zvlášť mladých chlapcov. Ja som sa prišla do sauny zrelaxovať a nie čumieť na starú blondínu, čo ma upozornuje na čas. Inak to je riadna hluposť, ked si zaplatíte drahý celodenný vstup a ešte aj doplatok do Tatra-term-vital a ak náhodou si presne neodstopujete čas (no skuste si to v saunách a atrakciách, kde ich je cca 20 a nemáte hodinky, iba jedni su na stene), tak Vám dajú aj o pár minút prekročenia, AJ KED STE SI ZAPLATILI CELODENNY VSTUP znova musíte zaplatiť! To je choré a je to ZDIERANIE KLEINTOV!!!

V saunách bola špina a neporiadok, zapotené, neumyté, hlavne že s prirážkou skoro 400,- Sk. Ďakujem, nemusím. Nechcem viac chytiť ekzém a takýchto podnikateľov ako je Akvapark TATRALANDIA, čo za veľa peňazí ponúkajú málo muziky, teda takmer žiadnu, ja podporovať naozaj nebudem. Aj taký je slávny a naj... na Slovensku - akvaparkt tatralandia v Lipt. Mikuláši.! Toto je moja osobná skúsenosť!

Nech sa už konečne nenažratí slovenskí podnikatelia spamätajú!
Meszárošová
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Mesárošová J. 08 Aug 2009, 21:12

Tu máte celu správu, lebo dáko to odoslelanie blbne.
Brat bol včera v tatralandii a bolo to, že vrah ešte horšie.
ODporucam, nechodte do tataralandie, vyhodíte zbytočne peniaze a pridete o nervy! moja rada!
Jana Meszárošová
Mesárošová J.
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Kucar 10 Aug 2009, 10:56

No pridam aj ja par postrehov mna a mojej rodiny z Tatralandie. Bol som tam minuly tyzden aj s rodinou. Boli sme druhy krat. Prvy v roku 2007. Hodne sa zmenilo. Pocity mam aj pozitivne aj negativne takze moj kratky suhrn.
Pozitiva: Dobra cena - dvaja dospeli a tri deti 30 EUR na cely den
Slusne a bezplatne parkovanie
Velky , udrziavany a na slovenske pomery cisty areal
Vela atrakcii pre dospelych aj deti a este aj moznost navstivit Westernove mestecko
Animacie celkom usli, deti aj nieco vyhrali, uroven tak niekde v strede
Na kazdej atrakcii obsluha, ktora ma usmernila

Negativa:
Rada na listky cca 20 min, no kvitujem aspon snahu o slnecniky pre matky s detmi a rozlievanie mineralky cakajucim
Stiesnene vstupne priestory
Skrinky v dolnej casti uz boli minute a vyzerali male, potom nas nasmerovali krizom cez cely areal do stanu kde boli dalsie a tam bolo volne no sli sme tam asi pat minut.
Strava typu fast food, tazko sa vybera nieco pre deti
S postupom dna pribudalo ludi cakalo sa na nejake atrakcie cca do 10 min v bayenoch bolo miesta menej.
Pomerne razni plavcici, zas sa im nedivim ked som tam videl niektorych "elitnych" slovakov ci poliakov
Nemoznost platit kreditnou kartou v bufetoch, len hotovostou
Ceny v bufetoch su tak na hrane

Moj osobny zaver:
podla mna je to taky dobry slovensky priemer. Nie vsetko je super, no nemal som problem tam stravit den, hoci sa da este aj par veci vytknut. S personalom ako pisete predo mnou som konflikt nemal, uznam bol raznejsi, no v medziach normy. Maju rezervy a co zlepsovat. No ak sa ma niekto opyta ci pojdem, tak ano, pacilo sa mi a najma detom hoci vyhrady mam
Kucar
Mega Cestovateľ

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Zábava

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.