Korfu - Agios Petros - apart. dom Sunrise?

Vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním na Korfu

Moderátor: AJKA

Korfu - Agios Petros - apart. dom Sunrise?

Odoslaťod miriamka5 07 Jan 2010, 10:45

Chcela by som sa spýtať, či bol niekto v stredisku Agios Petros - Korfu, hotel Sunrise? Ideme tam celá rodinka, tak by ma potešili nejaké bližšie a hlavne osobné skúsenosti. Aká je tam pláž, more, ubytko?
miriamka5
Nováčik

Založený: 01 Jan 2009, 18:16

Re: Korfu - Agios Petros - hotel Sunrise?

Odoslaťod mandarinka 07 Jan 2010, 13:20

Mas na mysli APARTMANOVY DOM -SUNRISE v tomto stredisku?
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod miriamka5 07 Jan 2010, 14:12

Mandarinka, ano. Je to apartmánový dom.
miriamka5
Nováčik

Odoslaťod Aninka 07 Jan 2010, 14:51

Korfu ako ostrov je pekný, ale Agios Petros pri Kavose nič moc. Pláže sú no povedzme nič moc, jediná schopná vedľa apt. domu Sokratis,a le je to na začiatku letoviska. Ja som bývala v Dore, ubytovanie celkom ok až na Kavos, myslím, že cestovka by mala dopredu upozorniť aké je to letovisko.
Anka
Obrázok používateľa
Aninka
Nováčik

Založený: 17 Dec 2009, 13:18

Odoslaťod mandarinka 07 Jan 2010, 15:05

Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod miriamka5 08 Jan 2010, 07:53

Mandarinka, moc si ma nepotešila, ale aj tak vďaka. Aspoň sa budem vedieť zariadiť.
miriamka5
Nováčik

Odoslaťod kmarta 10 Jan 2010, 18:40

miriamka5 napísal:Chcela by som sa spýtať, či bol niekto v stredisku Agios Petros - Korfu, hotel Sunrise? Ideme tam celá rodinka, tak by ma potešili nejaké bližšie a hlavne osobné skúsenosti. Aká je tam pláž, more, ubytko?

My sme boli v letovisku Agios Petros pred 2 rokmi. Boli sme ubytovaní v ap. dome Sokratis. Už som o tom aj písala myslím, že v téme Sokratis. Je to hrozné stredisko. Pláž bola pri tomto apartmáne najlepšia z celého strediska no aj tak nič moc - deti nám tam nechceli do vody - samá riasa. Chodili sme do bazéna. Reštaurácia Sokratis - majiteľ si nadhadzoval ceny a keď sa niekto ozval - poslal ouzo akože nič. A Kavos - hrozné letovisko - už by ma tam nikto nedostal. Ale ináč - ostrov Korfu je krásny ale Agios Petros a Kavos je úplne iný svet.
marta
Obrázok používateľa
kmarta
Mega Cestovateľ

Založený: 20 Mar 2007, 10:56

Odoslaťod Aninka 11 Jan 2010, 14:17

Ahojte. Presne ako napísala kmarta, Kavos je jedno mesto hriechu a to som mladá, ale čo sa tam večer robilo na tých diskotékach no niečo otrasné, v celom Kavose sme nemohli nájsť čerstvú zeleniu ako na Zakynthose, ten ti odporúčam je to krásny ostrov,a ale tiež Argassi milé mestečko ale pláž takisto o ničom, boli sme sa tam pozrieť my sme bývali v dedinke Vasilikos, nádherná pláž, piesok, v mori dve veľké skaly, proste pekné. Aj Corfu je krásne, ale iné strediská Paleokastrica boli sme na výlete autom náderné stredisko na vrchu nad ním je milučký kláštor, kde mnísi predávajú oregano, a olivový olej, nádherný výhľad. Bola to moja najhoršia dovolenka, čo sa týka strediska, ešteže sme si prenajali auto a videli aký je naozaj, lebo Kavos kazí image Corfu. Zistila som, že si treba dopredu pozrieť kam má človek namierené. Nikdy som to nerobila, aspoň pred Corfu nie,ale teraz si všetko radšej zistím dopredu,aby som nebola zase nemilo prekvapená.
Anka
Obrázok používateľa
Aninka
Nováčik

Založený: 17 Dec 2009, 13:18

Re: Korfu - Agios Petros - apart. dom Sunrise?

Odoslaťod miriamka5 13 Jan 2010, 09:03

Ďakujem všetkým za odpovede. Takže to asi zmením, ak to pôjde. Možno by som to vymenila za Thassos-Blue Wiew-Skala Prinos. Bol tam niekto?
miriamka5
Nováčik

Re: Korfu - Agios Petros - apart. dom Sunrise?

Odoslaťod miriamka5 13 Jan 2010, 17:40

Sorry, Blue Wiew na Thassose, stredisko Skala Potamia.
miriamka5
Nováčik

Naspäť na Hotely - Korfu

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.