Kréta-Ammoudara-hotel Santa Marína

Informácie, otázky a skúsenosti s ubytovaním na Kréte (hotely, apartmány, penzióny)

Moderátor: AJKA

Odoslaťod kucko 16 Jan 2011, 20:54

Dobrý večér,chystáme sa do tohto hotela a zaujimalo by ma či má niekto osobné skúsenosti s týmto hotelom a oblasťou v okolí Ammoudara pri Heraklione.Ak áno prosím info. Ďakujem
kucko
Nováčik

Založený: 10 Jan 2007, 20:04

Re: Kréta-Ammoudara-hotel Santa Marína

Odoslaťod Mary 17 Jan 2011, 18:31

V Ammoudare som bola pred štyrmi rokmi, bývala som vedľa tohto hotela (hotel Armonia), ale stravovať sme sa chodili do hotela Santa Marina a mohli sme využívať aj ich animačné programy. Samotná Ammoudara je stredisko zložené z hotelov, je tam jedna hlavná ulica s obchodmi a reštauráciami. Boli sme spokojní. Strava v Santa Marine bola výborná. Výhodou Ammoudary je blízkosť Heraklionu autobusom - spojom. Lístky na autobus sme kupovali v obchode. Pláž piesková bola perfektná, nebola vôbec preplnená ľuďmi a voda v mori príjemne teplá (začiatkom júla). Upozorňujem na komáre, treba kúpiť RAID a bude pokoj.
Mary
Dovolenkár

Založený: 21 Jan 2007, 17:39

Odoslaťod domi 20 Jan 2011, 22:28

Ahoj. Kedy cestujete? My ideme začiatkom Jula (Santa Marina)
domi
Nováčik

Založený: 18 Jan 2011, 21:33

Odoslaťod kucko 21 Jan 2011, 20:55

My letíme 22.7.2011
kucko
Nováčik

Odoslaťod domi 22 Jan 2011, 22:33

My 1-12.7. Tak potom možem napísať ako bolo. 8)
domi
Nováčik

Odoslaťod kucko 23 Jan 2011, 12:46

Budeme velmi radi, keď sa po návrate ozvete a podelíte sa s nami s Vaším názorom na túto oblasť-Ammoudara a hotelom Santa Marína, nakoľko podobnú otázku na túto oblasť a hotel som dal aj na českej stránke Orbion a tam sú nie moc lichotivé názory, tak teraz nevieme čo je pravda,ale už to meniť nebudeme a dúfame ,že Vy aj my prežijeme spokojnú dovolenku plnú pekných spomienok a šťastný návrat domov.
kucko
Nováčik

Odoslaťod milujemmore 31 Jan 2011, 16:50

kucko napísal:Kréta-Ammoudara-hotel Santa Marína
Dobrý večér,chystáme sa do tohto hotela a zaujimalo by ma či má niekto osobné skúsenosti s týmto hotelom a oblasťou v okolí Ammoudara pri Heraklione.Ak áno prosím info. Ďakujem

Prosím Vás, ak môžete zrušiť túto dovolenku, tak to rýchlo urobte. Pred troma rokmi sme boli v tomto hoteli. Bola to najhoršia dovolenka nášho života. Okrem bazéna, ktorý bol dobre udržiavaný, bolo tam hrozné všetko. Mimoriadne slabé ubytovanie, kúpeľňa doslova obitá, diery po poličke v stene, nábytok ošumelý, zásuvky bez dna, zostali sme v podstate nevybalený, veci ležali v kufroch. Strava veľmi biedna, občas len hranolky ako príloha a nič iné, nejaké mleté mäso a dusená zelenina, oproti predchádzajúcim hotelom tejto kategórie sa to nedá ani porovnať. Uvedomujem si, že každý z nás má nejaké nároky a niekto by mohol byť spokojný, ale my nie sme rodina chronických sťažovateľov, stačí nám, keď nie sme hladní, ale toto bola ozaj bieda. Hotel som vybrala, kvôli vraj pláži ocenenej modrou vlajkou EÚ. Ešte sme sa v tak špinavom mori nekúpali, voda nebola mútna, ale plával v nej komunálny odpad, všetok!!!, čo sa nám hnusilo( či je to tak aj teraz neviem posúdiť, ale väčšinou sa to zhoršuje). Samotné stredisko je jedna biedna ulica plná obchodov, ktoré sa striedajú s prelukami plnými buriny a odpadkov. Tá mazutová elektráreň, ktorá je v blízkosti je najmenší problém. Kréta je krásna, ale nebudete si to myslieť, ak pôjdete do Ammoudary
milujemmore
Nováčik

Založený: 31 Jan 2011, 16:28

Odoslaťod domi 15 Júl 2011, 11:12

Práve sme sa vrátili z tohto hotela( 12.7.)ale po prečítaní Váších skúsenosti s týmto hotelom ešte pred naším odchodom sme trpli ,čo sme si to vybrali za hotel.Náš pobyt zhrniem do základných informácii bez akých koľvek emócii a prikrašľovania.
Let meškal 8 hodín takže do hotela sme dorazili po polnoci.Na naše prekvapenie nás v hoteli čakali s otvorenou jedálňou a pripravenými stolmi plnými jedla.
Izba priestranná ,čistá ,výmená osušiek,uterákov a prádla každý deň.
Klíma fungovala tak dobre ,že sme ju na noc museli vypínať ,alebo otvoriť dvere na balkon.(aj pri nastavení na minimum)
V chladničke sme mali balenu vodu(1x neperlivá,1x perlivá.)
Kúpelňa čistá - na podlahe je mramor,kachličky až po strop, pripravené mydlo, šampóny(2ks),šitie,poháre.
V jedálni na výber množstvo zeleniny,ovocia,morské špeciality,zmrzlina,zákusky,...nestihli sme ochutnať všetko.
Celý hotel ,vrátane pláže je bezbarierový a má 2 výťahy.(pre vozičkárov-bez problémov sa dostanete až k moru,)
Plážový bar bez čakania s výberom chladených nápojov ,jedla (pizza,špagety párky,ovocie ,zelenina,zmrzlina,
zákusky ku káve,atď,atď,atď...)
Plážové osušky a lehátka zdarma.(výmena plážových osušiek je 1x za 3 dni,ale bez akých koľvek otázok Vám ich vymenia každý deň)
Pláž piesková a každé ráno uprataná ,priestranná (max. vyplavené steblá trávy )
Vstup do mora pozvolný ,dno pieskove.
Ta ,,mazutová elektráreň"je tak ďaleko že o nej ani neviete.
Animácie na pláži aj pri bazéne, wifi ,biliard ,stolný tenis,šipky,bocca ,vodná gymnastika...
Obsluha v baroch a v jedálni nad očakávanie výborná.
Takto by som mohol opísať aj okolie strediska,ale načo?
Tento môj popis hotela mám podložený množstvom detailných fotografií a vídeí.
Akceptujem všetký názory návštevníkov tohto hotela ,ktorý majú iné skúsenosti.
Bola to jedna z najlepších dovoleniek v Grecku.
domi
Nováčik

Odoslaťod Tommy911 18 Júl 2011, 08:10

Ahojte, chystame sa do tohto hotela na zaciatku septembra.
Su tu strasne protichodne nazory. Az sa mi to nexce verit ze ste boli na tych istych miestach.
Mozem poprosit tych co neboli spokojny s cim kolvek aby to sem dolozili fotografiami, a potom tych mozno aj tych co boli spokojny a maju to nafotene.
Pretoze ak to nemate nafotene a stazujete sa tak mi to pride take slovo proti slovu a tazko Vam uverit ze to bolo naozaj take strasne. Potom neviem ci nejde len o Vas pohlad na vec.

Dakujem
Tommy911
Nováčik

Založený: 18 Júl 2011, 08:02

Odoslaťod Tommy911 16 Sep 2011, 12:21

Ahojte.
Vratili sme sa po 12 dnoch z tejto dovolenky pred dvoma dnami v stredu.
Ludia nemajte ziadne obavy, presne ako pise Domi.
Tento hotel vrelo odporucam a myslim ze sa tam chystame aj buduci rok, bol to prenas vyslovene luxus a velky oddych.
Ak mate akekolvek otazky rad zodpoviem, dokonca mame vela veci nafotenych takze to mozem aj zdokumentovat.
Tommy911
Nováčik

Založený: 18 Júl 2011, 08:02

Odoslaťod colaloca 18 Sep 2014, 12:04

Ahoj, chtěla bych vědět jak to teď v tomhle hotelu vypadá. Rádi bychom jely ještě na konci tohoto měsíce... :D :D
colaloca
Nováčik

Založený: 08 Sep 2014, 11:08

Naspäť na Hotely - Kréta

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.