Lehátka na pláži

Všeobecné informácie o Grécku, nakupovanie, doprava, reštaurácie, peniaze, po?asie, zvyky a praktické rady

Lehátka na pláži

Odoslaťod alik 29 Júl 2007, 15:57

Boli ste niekto teraz v Grécku, v Polichrone?Ako je to s lehátkami na plážach v Polichrone, sú len za poplatok ? Dá sa tam ležať na karimatkách, nenafúka veľmi vietor piesok?A aké sú ceny v obchodoch a tavernách?
Dík za každú odpoveď :D
ALI
alik
Nováčik

Založený: 29 Júl 2007, 15:40

Odoslaťod zakynt 15 Aug 2008, 17:56

My sme sa pred týždnom vrátili z Polychrona.Lehatka sa dajú kúpit na celý den za 7euro.Ale vela ludí tam bolo aj na dekách a mali vlastné slnečníky.Tie sa tam dajú kúpit za 4euro.Potraviny sú v porovnaní s nami skoro za tie isté ceny.Je tam česká reštaurácia Tulip,ceny porcií celkom slušné.Napr. plnené kuracie prsia+hranolky a obloha boli za 6euro.Robia tam aj pizzu,cestoviny a morske špeciality.My sme boli spokojný aj s jedlom aj s obsluhou.Reštauráciu vlastnia a pracujú v nej česi.Vo fastfoodoch stáj gyros 1,60eura,pri kúpe 4ks stál 6euro.Gyros na tanieri s hranolkami stál 4euro.Na promenáde pri pláži bolo drahšie.Gyros pita 2,20euro a na tanieri 6euro.Kura s hranolkami 3,50euro.Ceny v tavernách za porciu asi 7euro a viac.Chlieb v pekarni Furnos stál 0,80euro.Bývali sme nad tou pekarnou.Predavajú super sladké pečivo.More čisté bez rias,len po daždi kalné,ale poobede už bolo čisté.Mali sme aj super velké vlny ked viac fúkalo.Polychrono nieje velmi velké,ale stačí ak nepotrebujete chodit po pamiatkach a podobne.Je tam aj jeden bar v ktorom sú každý večer diskotéky.Volá sa Tropical.Myslím že Polychrono je fajn.
zakynt
Nováčik

Založený: 23 Apr 2008, 18:56

plaze na olympic beach chalkidiki

Odoslaťod sakal 30 Jún 2011, 22:53

ahojte moze mi niekto povedat ako je to splazami ,lehatkami a slnecnikom na olympic beach?pamatam si pred 4 rokmi ze stacilo si dat vodu za 0,50c a mohlo sa lezat alebo hocijaky drink pmohlo by mi keby mi napisali ty co akurat dosli odtial dakujem
sakal
Cestovateľ

Založený: 08 Jan 2011, 10:56

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.