RODOS - počasie

Všeobecné informácie o Grécku, nakupovanie, doprava, reštaurácie, peniaze, po?asie, zvyky a praktické rady

RODOS - počasie

Odoslaťod cestovatel 13 Aug 2006, 08:10

Počas nášho pobytu na Rodose v časti Kolymbia, ktorí sme uskutočnili v mesiaci júl pred trmi rokmi bolo príjemné teplo aj vo večerných hodinách. Raz sa nán stalo, že večer pršalo alo to bolo príjemné osvieženie.

Je samozrejme, že ked idete na dovolenku až koncom augusta, tak by som zvažoval aj to, že či nezabalit aj ten nejaký lahký svetrík
Obrázok používateľa
cestovatel
Cestovateľ

Založený: 10 Aug 2006, 16:38

Re: RODOS - počasie

Odoslaťod Ema 29 Aug 2006, 08:11

cestovatel napísal:Počas nášho pobytu na Rodose v časti Kolymbia, ktorí sme uskutočnili v mesiaci júl pred trmi rokmi bolo príjemné teplo aj vo večerných hodinách. Raz sa nán stalo, že večer pršalo alo to bolo príjemné osvieženie.

Je samozrejme, že ked idete na dovolenku až koncom augusta, tak by som zvažoval aj to, že či nezabalit aj ten nejaký lahký svetrík

,, ad pocasie"
ten svetrik sa na rodose zide pocas celeho leta , najmä v noci nakolko tam stale pofukuje vetrik
my se ho nazvali ,,rodosska fukana "

Ema
Ema
Nováčik

Založený: 19 Aug 2006, 20:58

Re: RODOS - počasie

Odoslaťod Jedi99 29 Aug 2006, 09:40

Ema napísal:
cestovatel napísal:Počas nášho pobytu na Rodose v časti Kolymbia, ktorí sme uskutočnili v mesiaci júl pred trmi rokmi bolo príjemné teplo aj vo večerných hodinách. Raz sa nán stalo, že večer pršalo alo to bolo príjemné osvieženie.

,, ad pocasie"
ten svetrik sa na rodose zide pocas celeho leta , najmä v noci nakolko tam stale pofukuje vetrik
my se ho nazvali ,,rodosska fukana "

Ema

ten svetrik tam treba koli tomu ze je ten vetrik STUDENY ? alebo je inak neprijemny ? Pri letnych teplotach by to snad nemal byt studeny hmm, rad by som sa tam niekedy vybral, ale predstava svetra vecer ma nie velmi laka......,

Marek
Obrázok používateľa
Jedi99
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Aug 2006, 21:59

Odoslaťod Stano 29 Aug 2006, 17:16

8) Dnes som sa vrátil z pobytu na Rhodose. Ešte včera večer som sa kúpal v mori. Denné teploty stále nad 30° C, v noci 25° C. Vetrík pofukuje len mierne. Určite žiadny svetrík netreba. Bol som
aj s rodinou v časti Montemar resort pri Lindose. Tento komplex tu bol dosť kritizovaný, u mňa spokojnosť tak na 95 %.
Stano
Nováčik

Založený: 29 Aug 2006, 16:53

Odoslaťod Ivetta 02 Sep 2006, 18:18

Z Rodosu som sa vrátila práve dnes a počasie sme mali super, teplo,slnko,vietor v norme,iba včera fúkalo silnejšie.Večer bolo tiež teplo,príjemne -týka sa to Kolymbie a hlavného mesta.Na západnom pobreží,ktoré je dosť veterné,možno ten sveter večer využijete.
Obrázok používateľa
Ivetta
Cestovateľ

Založený: 07 Aug 2006, 08:29

Odoslaťod Ivetta 05 Sep 2006, 08:51

Ešte zaujímavosť k počasiu -som doma druhý deň a grécky operátor mi stále posiela správy o počasí v Grécku. Je to milé :lol:
Obrázok používateľa
Ivetta
Cestovateľ

Založený: 07 Aug 2006, 08:29

Odoslaťod Sefko 05 Sep 2006, 14:51

Tak pre zaujemcov o pocasie tu mam asi najlepsi link na webe pre pocasie vo svete kde su predpovede na 15dni dopredu aj s informaciou o vetre a podobne..a udaje su presne,lebo som bol od 14.8-24.8 na Krete a bolo to spolahlive..
http://wwwa.accuweather.com/index-world ... 08|RHODES|
Obrázok používateľa
Sefko
Dovolenkár

Založený: 31 Júl 2006, 20:10

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.