aká CK letecky Grécko so zvozom busom na letisko?

Všeobecné informácie o Grécku, nakupovanie, doprava, reštaurácie, peniaze, po?asie, zvyky a praktické rady

letecky Grécko - zvoz busom do BA na letisko

Odoslaťod majocka 06 Máj 2008, 06:33

Vie mi niekto poradiť, ktorá CK robí letecky Grécko so zvozom autobusom do Bratislavy (smer zo ZA)
Ďakujem
majocka
Nováčik

Založený: 08 Jan 2007, 13:47

aká CK letecky Grécko so zvozom busom na letisko?

Odoslaťod majocka 06 Máj 2008, 07:03

Vie mi niekto poradiť, ktorá CK robí letecky Grécko so zvozom autobusom do Bratislavy (smer zo ZA)
Ďakujem
majocka
Nováčik

Re: aká CK letecky Grécko so zvozom busom na letisko?

Odoslaťod Muchotrafka 06 Máj 2008, 07:21

Zvoz robi skoro kazda CK, ale len v pripade, ze sa nazbiera dostatocny pocet ludi, ktory maju o zvoz zaujem. Zvoz nie je zdarma, plati sa zanho podla vzdialenosti. Je dobre, aby ste sa informovali priamo v CK, ktoru ste si vybrali, nakolko Grecko je destinacia, ktora je v ponuke vacsiny CK, od lacnejsich pobytov po drahsie, staci si vybrat.
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Odoslaťod majocka 06 Máj 2008, 08:32

ďakujem, len tie CK, o ktorých som vedela tieto zvozy zrušili, tak by som chcela nejakú konkrétnu, ktorá ich robí.
majocka
Nováčik

Odoslaťod Muchotrafka 06 Máj 2008, 13:23

Jaj, tak potom neviem. Ono tie zvozy sa malokedy naplnili, lebo ked niekto chce za osobu 450 korun napr. (zo Ziliny) tak 4-clenna rodina radsej zaplati nejakemu znamemu benzin/naftu a odvezu sa pohodlne autom a nie su odkazany na to, ci pride alebo pre nich zvoz. V minulosti som pocula o pripadoch, ze den vopred bolo oznamene, ze pardon, nie je dost ludi, takze sa dostante na letisko ako chcete.
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.