Nei Pori-stravovanie v tavernach

Všeobecné informácie o Grécku, nakupovanie, doprava, reštaurácie, peniaze, po?asie, zvyky a praktické rady

Nei Pori-stravovanie v tavernach

Odoslaťod kacenka83 13 Jún 2008, 11:53

Viete prosim niekto poradiť koľko eur vychádza večera v tavernach Nei Pori? Nemyslim večeru typu gyros, pizza a pod. Myslim v podobe hlavneho menu - polievka, druhe jedlo +šalat alebo obloha.
Na slovensku ponukajú cestovky moznost doobjednať ku dovolenke bez stravy polpenziu na 1 osobu 9 dni za 4600 sk alebo len večere za 3300. Počula som že sa tam da v pohode prestravovať v tavernach. Prosim poradte.
kacenka83
Nováčik

Založený: 13 Jún 2008, 11:44

Re: stravovanie v tavernach Nei Pori

Odoslaťod jessyca25 15 Aug 2008, 11:10

kacenka83 napísal:Viete prosim niekto poradiť koľko eur vychádza večera v tavernach Nei Pori? Nemyslim večeru typu gyros, pizza a pod. Myslim v podobe hlavneho menu - polievka, druhe jedlo +šalat alebo obloha.
Na slovensku ponukajú cestovky moznost doobjednať ku dovolenke bez stravy polpenziu na 1 osobu 9 dni za 4600 sk alebo len večere za 3300. Počula som že sa tam da v pohode prestravovať v tavernach. Prosim poradte.

Ahoj, my ideme do Pralie na 9 noci a tiez sme si mohli zaplatit polpenziu alebo vecere ale v CK nam povedali ze sa oplati skor tam sa najest ako doplatit si jedlo. Ono ked som si ratala ze za obed a veceru nechame cca 7Eur (14-15 Eur na osobu za obed a veceru) tak nas to vyjde lacnejsie a mozme si vybrat my co chceme jest a sami si aj daco navarit. A nebudete casovo obmedzeny 8)
Obrázok používateľa
jessyca25
Cestovateľ

Založený: 30 Máj 2007, 19:17

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.