cigarety v batozine

Všeobecné informácie o Grécku, nakupovanie, doprava, reštaurácie, peniaze, po?asie, zvyky a praktické rady

cigarety v batozine

Odoslaťod koleno 14 Jún 2008, 18:19

prosim poradte mi niekto. v utorok/17.6./cestujeme letecky na rhodos. sme dvaja fajciari a chceme si zobrat 3 kartony cigariet,no nerada by som pri kontrole batoziny o ne prisla. kolko cigariet je mozne previest?
jarka
koleno
Cestovateľ

Založený: 12 Apr 2008, 16:37

Odoslaťod ivanko 14 Jún 2008, 18:46

...to su nápady, to ako nosiť drevo do hory !!! Ked budeš fajčiť tolko kolko potrebuješ tak ta tie cigarety vyjdú o 300sk viac ako zo slovenska a robit si pre par korun problemy ?
ivanko
Dovolenkár

Založený: 24 Feb 2008, 18:06

Odoslaťod koleno 14 Jún 2008, 19:13

predpokladam,ze na rodose nebudu cigarety rovnake ako u nas. nejde mi o peniaze,ale sme zvyknuti na urcitu znacku a preto si tie cigarety chcem zobrat so sebou.
jarka
koleno
Cestovateľ

Založený: 12 Apr 2008, 16:37

Odoslaťod Muchotrafka 15 Jún 2008, 13:27

Jarka, obvykle je povolene zobrat 100 cigariet na hlavu, ale neviem o tom, ze by to niekto kontroloval. Je moznost, ze si vezmete do batoziny dva kartony s tym, ze si na letisku v Dutyfricku kupite kazdy dalsi karton (viac tusim ani nepredaju, leto to treba preclit). Na letisku maju vacsinou len tie nadnarodne znacky (nebudem vypisovat, vsetci ich pozname).
Obrázok používateľa
Muchotrafka
Mega Cestovateľ

Založený: 01 Aug 2006, 11:00

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.