3 G

Všeobecné informácie o Grécku, nakupovanie, doprava, reštaurácie, peniaze, po?asie, zvyky a praktické rady

3 G

Odoslaťod cestovatel 17 Aug 2006, 17:09

Śpecialitou Grécka - Rodos ako aj Cypru je turistická atrakcia 3 G, ktorá je založená na tom, že Vás posadia do kresla, bezpečnost poistia pásmy a vystrelia Vás rýchlostou 160 km . Tento zážitok je znásobený tým, že po vystrelení do výky 100 metrov sa niekolkokrát otáčate. Celý pobyt vo vzduchu može samozrejme filmovat kamera, ktorá zachytí všetko čo zažijete a potom si to ako suvenýr odnesiete domov. Stojí to po prepočte asi 1 600 SK.

Ja som sa na toto nedal nahovorit. Na niektorých miestach dokonca dávajú turistom podpisovat akýsi zdravotný reverz pre prípad zdravotných problémov.

Takže kto má chut a peniaze može si to vyskúšat. Podla výrazov tváre tých čo to absolvovali, nakolko to možete sledovat v mieste pri vystrelení je to určite zážitok na ktorý budete dlho spomínat a náhodou ja mám takúto videokazetu doma a tvorí súčast mojho dovolenkového archívu.
Obrázok používateľa
cestovatel
Cestovateľ

Založený: 10 Aug 2006, 16:38

Odoslaťod Ivetta 18 Aug 2006, 06:04

Videla som to na Rhodose.Dobrý adrenalín, taký nemusím mať.Je fakt zaujímavé sledovať aktérov po akcii, nie každý vyzerá dobre :roll:
Obrázok používateľa
Ivetta
Cestovateľ

Založený: 07 Aug 2006, 08:29

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.