Pelopenéz- Patras, Hydorotor, IBA z BA

Všeobecné informácie o Grécku, nakupovanie, doprava, reštaurácie, peniaze, po?asie, zvyky a praktické rady

Aj Vám sa nepáči, že skoro všetky atraktívne detsinácie sa lietajú len z BA a nie aj z KE?

Áno, nepáči sa mi to.
2
25%
Áno, nepáči sa mi to.
2
25%
Áno, ale mňa sa to netýka.
0
Žiadne hlasy
Áno, ale mňa sa to netýka.
0
Žiadne hlasy
Je mi to jedno.
2
25%
Je mi to jedno.
2
25%
Tak je to dobré (odlety len z BA).
0
Žiadne hlasy
Tak je to dobré (odlety len z BA).
0
Žiadne hlasy

Celkový počet hlasov : 8

Pelopenéz- Patras, Hydorotor, IBA z BA

Odoslaťod Aquana 16 Dec 2006, 10:28

Toto leto sme boli s rodinou na poslednú chváíľu s touto CK na IBize a musím podotknúť, že to bola mimoriadne dobrá dovolenka. Smaozrejme, plánovali sme ísť na Peloponéz, Patras, hotel Olympian Village, ktorý sa nám veľmi páčil. Chceli sme ísť k Košíc, lenže kvoli VELKEMU záujmu už neboli voľné miesta. Tak sme tento rok čakali na nový katalóg, dočkali sme sa, ale čakalo nás tam nemilé prekvapenie: Tento rok sa lieta na Peloponéz iba z Bratislavy. Neviem, prečo je to tak, ale všekty dobré destinácie (Malorca, Menorca, Peloponéz...) sa lietajú len z Bratislavy. Ako keby z Košíc sa to ani len neoplatilo. Je to dost skoda, lebo sme sa tesili, ale zaroven nerozumiem tomuto rozhodnutiu. Nech je to už lne chyba na strane CK alebo let. spol., je to dosť smutné. :(
Mám pocit, hoci je BA hl. mesto, že Košice všetci odsúvajú na vedľ. koľaj.
Obrázok používateľa
Aquana
Dovolenkár

Založený: 13 Dec 2006, 18:57

Re: Pelopenéz- Patras, Hydorotor, IBA z BA

Odoslaťod maruska24 23 Dec 2006, 10:31

Ck zdvihla cenu na Peloponéz o dosť vysoko, preto chápem aj vaše rozčarovanie že let je z BA. Určite to nepoteší, ale mnohé ck to riešia takto. Je to škoda.
maruska24
Mega Cestovateľ

Založený: 15 Nov 2006, 19:55

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.