Doporučte prosím

Všeobecné informácie o Grécku, nakupovanie, doprava, reštaurácie, peniaze, po?asie, zvyky a praktické rady

Doporučte prosím

Odoslaťod Pepíno 10 Feb 2007, 14:55

Prosím poradí mi někdo hotel, pokud tedy nějaký takový je, který by byl přímo u pláže(písek), byl minimálně 4*, nebylo to nějak moc km od letiště a bylo to v atraktivní zóně, kde jsou i služby hotelu na úrovni.S Tureckem nemám zkušenosti a rád bych vybral hezkou dovolenou.Cestovat budeme dva dospělí a 6-ti leté dítě.Děkuji všem za dobrý tip, případně i foto.
Obrázok používateľa
Pepíno
Dovolenkár

Založený: 05 Aug 2006, 20:53

Re: Doporučte prosím

Odoslaťod Pepíno 17 Feb 2007, 11:16

Pepíno napísal:Prosím poradí mi někdo hotel, pokud tedy nějaký takový je, který by byl přímo u pláže(písek), byl minimálně 4*, nebylo to nějak moc km od letiště a bylo to v atraktivní zóně, kde jsou i služby hotelu na úrovni.S Tureckem nemám zkušenosti a rád bych vybral hezkou dovolenou.Cestovat budeme dva dospělí a 6-ti leté dítě.Děkuji všem za dobrý tip, případně i foto.

Tak koukám, že sem lidi chodí, ale asi jen ze zvědavosti.Proč, když už si tady někdo něco přečtete, tak nemůžete napsat pár řádků a poradit? :?:
Obrázok používateľa
Pepíno
Dovolenkár

Odoslaťod fiona 17 Feb 2007, 18:57

Pepíno, nevím, jestli jsem dobře pochopila dotaz, je sice v sekci o Řecku, ale píšeš , že nemáš s Tureckem zkušenosti. Tak pokud chceš opravdu poradit hotel v řecku, tak já byla velice spokojená na Zakyntose, hotel Galaxy, 4*, all inclusive, přímo na pláži, výborné jídlo, písečná pláž, v moři jemný píseček, na hlavní živou ulici Laganas pěšky dojdeš za 8 minut. U nás ho má Firo tour, více o tomto hotelu jsem psala jak do starého fóra, tak i sem, ale do sekce Zakynthos.
fiona
Dovolenkár

Založený: 31 Júl 2006, 17:03

Odoslaťod Pepíno 17 Feb 2007, 22:41

fiona napísal:Pepíno, nevím, jestli jsem dobře pochopila dotaz, je sice v sekci o Řecku, ale píšeš , že nemáš s Tureckem zkušenosti. Tak pokud chceš opravdu poradit hotel v řecku, tak já byla velice spokojená na Zakyntose, hotel Galaxy, 4*, all inclusive, přímo na pláži, výborné jídlo, písečná pláž, v moři jemný píseček, na hlavní živou ulici Laganas pěšky dojdeš za 8 minut. U nás ho má Firo tour, více o tomto hotelu jsem psala jak do starého fóra, tak i sem, ale do sekce Zakynthos.

Děkuju princezno (fiona) za tip, hledám sice něco do Turecka, ale klidně číhnu i na Řecko.To, že tento dotaz mám v sekci Řecko, to má na starosti moderátor Aja, která mi to sama přesunula sem z vlastní píle.
Tobě však děkuju.
Obrázok používateľa
Pepíno
Dovolenkár

Turecko v Grecku????

Odoslaťod hexulda 18 Apr 2007, 12:06

inak ta rada na Zakynthos je dobra....
Obrázok používateľa
hexulda
Dovolenkár

Založený: 15 Sep 2006, 21:29

Naspäť na Informácie pre turistov

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.