Hotel Sunrise Holidays****

Vaše otázky a skúsenosti s ubytovaním v Egypte ( Hurghada, Makadi Bay, El Gouna, Safaga, Soma Bay, Sharm el Sheikh, Taba, Dahab a iné)

Moderátori: modeor, AJKA

Hotel Sunrise Holidays****

Odoslaťod Tika 31 Júl 2009, 20:13

Ahojte všetci. Prosím Vás napíšte mi všetko o tomto hotely. Chystáme sa tam 18.8.09 ale ce maďarskú cestovku. Ešte som v Egypte nebola ale v Tunisku áno, je to niečo podobné? Prosím poradte na čo všetko si tam máme dať pozor. Moja dcéra má 6-rokov. Už som čítala aj o Faraónovej pomste. No uvidíme. Len tak náhodou nechystá sa tam niekto v tom termíne. Odlietame z Budapešti. Vopred Vám ďakujem. :P
Tika
Mega Cestovateľ

Re: Hotel Sunrise Holidays****

Odoslaťod sylviaKE 03 Aug 2009, 15:53

v tomto hoteli som bola v r.2005 a 2006, a práve predvčerom som sa rozprávala s jednou pani z Čiech, ktorá tam bola tiež dvakrát, zhodli sme sa, že je to veľmi dobrý hotel, nedá sa mu nič vytknúť, akurát možno budeš trochu sklamaná, že nemá otvorené more, ale lagúnu a z tej sa takým tunelíkom alebo schodami dostaneš na otvorené more, je blízučko mesta, určite sa vám bude páčiť, želám ti peknú dovolenku :D a k tomu faraónovi, pokiaľ nebudeš piť rozhorúčená ľadové nápoje, kombinovať jedlá sladké s korenenými a nekontrolovane ich do seba pchať, určite ti nič nehrozí...
sylviaKE
Mega Cestovateľ

Naspäť na Hotely - Egypt

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.