CK- ponukajuce BG

Vaše otázky a skúsenosti s konkrétnymi CK

Moderátori: AJKA, Zuzana

Re: medina nikdy!!! neodporúčam

Odoslaťod koberec 19 Júl 2007, 16:20

maruska24 napísal:to vážne? mne sa páči z ich ponuky hotel Steigenberger, majú ho aj v last minute.
tak keď ani táto ck je nespoľahlivá, tak to je des. už ma fakt na tom našom slovenskom trhu nič nenapadne. ja som počula veľa zlého na azur reizen, ale osobnú skúsenosť nemám.

Každá cestovka má sem tam problémy (iné hotely a pod.(
Ak môžem poradiť ta asi kartago je dobré na Egypt aTunisko-bol som s nimi už 5X a žiadny problém
na Grécko je dobrý Aeolus no a Bulharsko to je Hechter.Potom nám na Slovensku zostáva Tip-travel,Hydrotour a Satur.S každou touto cestovkou som bol a nemal som vážnejšie problémy,samozrejme cestoviek je na trhu ďaleko viac ale to už by som asi trochu riskoval-napr.Azur reizen mal pred 3 rokmi obrovské finančné problémy a tento rok sú klienti celkom spokojný ako sa hovorí risk je zisk.
koberec
Nováčik

Založený: 01 Jan 2007, 17:57

CK ponukajuce BG

Odoslaťod mandarinka 19 Júl 2007, 17:47

Ak Ta mozem KOBEREC doplnit, tak na PRIMORSKO je dobra CK ALFATRAVEL..
Nikdy sa nestalo ze by zmenili ubytovacie zariadenie,maju dobrých dopravcov( pri autob.doprave), a skvelých delegatov-ktorí maju zaujem sa starat o svojich klientov,a nerobia to preto,"ZE MUSIA".
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Re: CK ponukajuce BG

Odoslaťod koberec 19 Júl 2007, 19:14

mandarinka napísal:Ak Ta mozem KOBEREC doplnit, tak na PRIMORSKO je dobra CK ALFATRAVEL..
Nikdy sa nestalo ze by zmenili ubytovacie zariadenie,maju dobrých dopravcov( pri autob.doprave), a skvelých delegatov-ktorí maju zaujem sa starat o svojich klientov,a nerobia to preto,"ZE MUSIA".

Súhlasím i keď v Bulharsku som bol len s Hechterom
koberec
Nováčik

Založený: 01 Jan 2007, 17:57

Odoslaťod mandarinka 19 Júl 2007, 19:23

No ja som mala moznost uz "OTUKAT" sa sukromne ako dovolenkar , s TIPTRAVELom, TURANCARom,HECHTERom, JAZZWELTom,a ALFATRAVELom, takze si viem porovnat pristupy tychto CK ku klientom, zabezpecenie ubytovania, dopravy, odbornost delegata.
Netvrdím,ze by som nebola spokojna s tymito CK, ale ta s ktorou som najviac spokojna,je prave tato.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Re: CK- ponukajuce BG

Odoslaťod Turista 30 Júl 2013, 06:48

Skrachovala už 2. slovenská CK - banskobystrický A-Tour. V Bulharsku nechala 88 klientov.
Viac na:
http://bbonline.sk/banskobystricka-cest ... la-upadok/
Turista
Mega Cestovateľ

Založený: 07 Dec 2006, 14:53

Naspäť na CK - Informácie a otázky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.