CK Ceres

Vaše otázky a skúsenosti s konkrétnymi CK

Moderátori: AJKA, Zuzana

CK Ceres

Odoslaťod Barborka 09 Feb 2009, 20:52

Ahojte.

Máte niekto skúsenosti s CK Ceres? Zvažujeme cez ňu dovolenku do Chorvátska, ale ešte som o nej nepočula. Využili ste jej služby a boli ste (ne)spokojní?

Ďakujem. :)
B.
Obrázok používateľa
Barborka
Cestovateľ

Založený: 04 Júl 2008, 10:59
Bydlisko: Medzi Starhradom na Strečne a Budatínskym zámkom :)

Re: CK Ceres

Odoslaťod Zuzka 09 Feb 2009, 22:02

o CK Ceres som nikdy nepočula. Do Chorvátska ti odporúčam ísť bez CK. Nie je problém si nájsť tam ubytovanie a určite ťa to bude stáť menej. A ak sa ti nebude páčiť lokalita, pláž, more alebo ubytovanie nemáš problém sa zdvihnúť a ísť inde, nájsť si niečo lepšie. Riskovať s neznámou CK neodporúčam a to mám cestovný ruch dosť zmapovaný. Ak potrebuješ ísť autobusom, tak potom radšej CK, ktoré sú dlhé roky na trhu napr. Globtour. Niekedy nízka cena nie je všetko a lepšie je byť na drahšej dovolenke ako na pokazenej dovolenke.
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Odoslaťod mandarinka 10 Feb 2009, 07:08

Existuje tato CK, pocula som o nej, respektíve videla v minulosti niekde jej Last minute ponuky, no aj ked je na trhu uz 10 rokov, (podla info na ich web.stranke)nikde som ju nevidela v rebricku hodnotenia"OBLUBENOSTI" a pod. kriterii na CK . (a to ich sledujem casto) Ani pozitivne, ani negativne hodnotenie.
Ale za tych 10 rokov urcite s nimi niekto bol-a ozve sa ti tu na fore.
Inak plne suhlasim s tym,co napisala ZUZKA.
Ak nechces cestovat vlastnym autom, na Slovenku je mnoho CK,co maju v ponuke Chorvatsko, a maju na slovenskom trhu uz vybudovanu svoju poziciu.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod Vševedko 11 Mar 2009, 16:07

Ceres robia dvaja mladici. Vyber si radšej s ponuky renomovaných cestovných kancelárii. Je to iba rada.

(Prispevok bol editovany pre porusenie pravidiel fora)
Vševedko
Mega Cestovateľ

Odoslaťod Barborka 11 Mar 2009, 17:20

Vďaka, už máme booknute niečo iné. Prvá skúsenosť s dovolenkou čisto cez net, tak uvidíme. :)
Obrázok používateľa
Barborka
Cestovateľ

Založený: 04 Júl 2008, 10:59
Bydlisko: Medzi Starhradom na Strečne a Budatínskym zámkom :)

Odoslaťod MariaJuraj 11 Aug 2010, 12:41

Ahoj,
no ja by som s CK ceres uz nikdy nesla. Ked sme prisli do aparthotela, tak na nas majitelka pozerala s udivom ze oni nasu razervaciu nemaju, pritom sme si dovolenku poriadne objednali, taplatili a dostali sme aj ubytovaci poukaz....vraj to zabudli poslat z Ceresu
MariaJuraj
Nováčik

Založený: 11 Aug 2010, 12:33

Odoslaťod golem 29 Júl 2011, 13:45

Nikdy viac cez túto CK sú to obyčajní klamári a to je slabé slovo.ch sľubi sú plané a ich webové stránky plné lží. Hovorím to iba preto,lebo som bol s rodinou na dovolenke cez ich lastminute,ktorý ponúkali. V apartmáne mala byť satelitna TV,klimatizácia,internet gril Nič z toho tu nebolo.
golem
Nováčik

Založený: 29 Júl 2011, 13:39

CK Ceres

Odoslaťod colora51 21 Máj 2012, 11:29

Dobrý deň,

verím že skúsenosti máme každý iné, no ja možem CK CERES iba odporúčať, boli sme s nimi na dovolenke uz 6x, vždy v inej lokalite a za každým maximálna spokojnosť! Fotky podľa reality, čistota, rýchlosť komunikácie a prijateľná cena. Takže vrelo odporúčam! A čo sa týka poznámky o majiteloch - "dvaja mladici" - nejedna sa o ziadnych mladikov ale o starsich muzov, vyznelo to tozi akoby CK riadili dva a20-rocni chlapci, to urcite nie. Takze tolko moja skusenost.
colora51
Nováčik

Založený: 21 Máj 2012, 11:26

Odoslaťod alexix 22 Máj 2012, 11:02

Ano aj ja som bol na dovolenke s nimi 3x a mozem vyslovit len spokojnost. To co bolo napisane v popise a vo fotogalerii sedelo so skutocnostou. Dokonca skutocnost bola este lepsia ako sa pise na stranke. Ja mozem teda tiez len odporucat.
alexix
Nováčik

Založený: 22 Máj 2012, 10:55

Odoslaťod AJKA 22 Máj 2012, 19:25

Ahoj Alexix, pises ze si bol 3 x cez tuto cestovnu kancelariu. A kde si bol v Chorvatsku alebo v Taliansku? Budem rada ak napises, viac info.

Dakujem

Ajka
Pravda o Vašej dovolenke www.nadovolenke.sk
Obrázok používateľa
AJKA
Mega Cestovateľ

Založený: 31 Júl 2006, 14:07

Odoslaťod alexix 07 Jún 2012, 10:10

Ahojte, no bol som v Primostene, v Splite a na Pagu. Zakazdym to boli super dovolenky. Hlavne Split ma co ponuknut so svojou historiou. Na Pagu zase nocny zivot ako nikde v Chorvatsku.
alexix
Nováčik

Založený: 22 Máj 2012, 10:55

Naspäť na CK - Informácie a otázky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.