CK KARYA

Vaše otázky a skúsenosti s konkrétnymi CK

Moderátori: AJKA, Zuzana

CK Karya Tour

Odoslaťod Feri 23 Dec 2008, 10:05

V časopise Cestovateľ sa predstavuje nova CK Karya Tour, ktora prišla z Maďarska a je zameraná na letecké zájazdy do Turecka (má tureckych majiteľov). Vie niekto o nej niečo viac, prip. má nejake informaácie o nich?
Feri
Mega Cestovateľ

Re: CK KARYA

Odoslaťod Zuzka 11 Feb 2009, 09:27

Porovnávala som ceny nemeckej a ich - cena trochu zavádza, lebo je to za 2 osoby - alebo za izbu. Cez nemecké Ck stojí týždeň v apríli v hoteli Titanic 630-650 eur, cez Karya vyše 700 eur. Uvidíme, ako sa im bude v lete dariť.

Manžel odchádza teraz v piatok služobnedo hotela Titanic, tak budem mať novšie info o hoteli. 8)
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Odoslaťod Zuzka 11 Feb 2009, 09:56

Katy2, ja nerobim v cestovke, je to len môj koníček :D

Len prvý dojem je, že cena je za 1 osobu...
Zuzka
Mega Cestovateľ

Založený: 08 Aug 2006, 20:08

Odoslaťod andres 12 Feb 2009, 18:13

neviem prečo, ale veľmi dobrý pocit nemám z tejto cestovky, u nás už úspešne kedysi predávala zájazdy do Tunisu CK Pasha tour a nakoniec ? mnohým ostali len oči pre plač, je táto cestovka (karya)naozaj kóšer ?
andres
Dovolenkár

Založený: 10 Feb 2009, 23:31

Odoslaťod andres 12 Feb 2009, 20:38

andres napísal:neviem prečo, ale veľmi dobrý pocit nemám z tejto cestovky, u nás už úspešne kedysi predávala zájazdy do Tunisu CK Pasha tour a nakoniec ? mnohým ostali len oči pre plač, je táto cestovka (karya)naozaj kóšer ?

ospravedlňujem sa, nechcela som na nikoho zaútočiť,ani nemám ten pocit, tým kóšer som myslela, či je riadne zaregistrovaná u nás(myslím proti úpadku) aj keď som si neskôr našla konečne w.na túto ck, je naozaj nemiestne opýtať sa také niečo ? a pasha som uviedla ako príklad
andres
Dovolenkár

Odoslaťod Feri 13 Feb 2009, 08:25

Karya Tour je sice poistená proti úpadku v Allianzi, ale je otázka či prišla na náš trh v správnu chvíľu a či sa jej podarí presadiť sa s odletmi do Turecka už v apríli, keď iné slovenské cestovky začínajú (aj to s problémami) začiatkom júna. Osobne tomu neverím, veď lacných zájazdov do Turecka je s odletom z Viedne veľa a aj tak sú lietadlá slabšie viťažené v jarných mesiacoch. Hoci je na tureckej riviere pekne horúco aj v októbri, tak posledné odlety z BA bývajú v 2.polke spetembra, takže aj jesenné odlety bude potrebné asi tiež zredukovať.
Skôr by nás malo zujímať kto je skutočným majiteľom tejto CK, keďže podľa správ od iných CK v Turecku mala ich materská firma problémy ešte v decembri, rovnako ako dcérska firma v Egypte.

Bol by som rád, keby sa moje úvahy na jeseň ukázali ako zbytočne skeptické.
Feri
Mega Cestovateľ

Odoslaťod andres 13 Feb 2009, 10:57

Feri napísal:Karya Tour je sice poistená proti úpadku v Allianzi, ale je otázka či prišla na náš trh v správnu chvíľu a či sa jej podarí presadiť sa s odletmi do Turecka už v apríli, keď iné slovenské cestovky začínajú (aj to s problémami) začiatkom júna. Osobne tomu neverím, veď lacných zájazdov do Turecka je s odletom z Viedne veľa a aj tak sú lietadlá slabšie viťažené v jarných mesiacoch. Hoci je na tureckej riviere pekne horúco aj v októbri, tak posledné odlety z BA bývajú v 2.polke spetembra, takže aj jesenné odlety bude potrebné asi tiež zredukovať.
Skôr by nás malo zujímať kto je skutočným majiteľom tejto CK, keďže podľa správ od iných CK v Turecku mala ich materská firma problémy ešte v decembri, rovnako ako dcérska firma v Egypte.

Presne to som mala na mysli, lebo ich int. katalóg síce ukazuje hotely, no majú tam aj Egypt, lenže hotely som žiadne nenašla(možno sa tam len neviem dostať)lenže zistila som, že vyjadriť akékoľvek pochybnosti na tomto fóre sa pomaly približuje k trestnému stíhaniu za útočenie a ohováranie. dovolMala som pocit, že fórum má slúžiť pre enkárov a k tomu patrí aj hlbšie skúmanie či nová cestovka, ktorá sa objaví na trhu aj to len v BA je naozaj kvalitná, lebo mne to môže byť jedno, ale predsa len nikomu neprajem oči pre plač .
andres
Dovolenkár

Odoslaťod asco 13 Feb 2009, 13:08

Pripajam sa 100% k nazoru Katy2 - dajme tomu cas a hlavne nech sa vyjadria ti, ktori sluzby tejto CK skutocne aj vyuziju. Take nejake polemizovanie a prejudikovanie dalsieho vyvoja je skutocne nemiestne a neferove.

btw: nic ma nevie viac rozladit ako tzv. odbornici, ktori napr. pri otazke na kvalitu ubytovania v tom ktorom zariadeni napisu: "ja som tam sice nebol ale myslim, ze je to kvalitny hotel s kvalitnymi sluzbami..." - to je fakt smerodajne a hlavne to ma vysoku informacnu hodnotu. Zvlast jeden taky expert na vsetko mi tu "pije krv"... :mrgreen: no ale vsak hlavne ze sme vsetci zdravi, nie? :D
Obrázok používateľa
asco
Mega Cestovateľ

Založený: 22 Aug 2006, 16:40

Odoslaťod asco 13 Feb 2009, 13:13

Feri napísal:Karya Tour je sice poistená proti úpadku v Allianzi, ale je otázka či prišla na náš trh v správnu chvíľu a či sa jej podarí presadiť sa s odletmi do Turecka už v apríli, keď iné slovenské cestovky začínajú (aj to s problémami) začiatkom júna. Osobne tomu neverím, veď lacných zájazdov do Turecka je s odletom z Viedne veľa a aj tak sú lietadlá slabšie viťažené v jarných mesiacoch. Hoci je na tureckej riviere pekne horúco aj v októbri, tak posledné odlety z BA bývajú v 2.polke spetembra, takže aj jesenné odlety bude potrebné asi tiež zredukovať.

feri, pokial ta zaujima kto je majitelom CK pozri sem http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=112329&SID=2&P=1
Obrázok používateľa
asco
Mega Cestovateľ

Odoslaťod mandarinka 13 Feb 2009, 13:31

ASCO- tento "UPÍRÍ" problem sme tu riesili s Katy a adminom minulý tyzden, nebol si sam, komu to uz islo na nervy ..

Nas Všadebolko truhlikovy dostal odporucanie,neprispievat, no mam dojemm, ze tomu tak nie je..

Som rada, ze si vyjadril svoj nazor,pretoze aspon je jasne, ze mudre rady typu "aj ked som tam nebol"
,nevytacali len nas dve.
Obrázok
Obrázok používateľa
mandarinka
Mega Cestovateľ

Založený: 05 Aug 2006, 12:01

Odoslaťod modeor 18 Feb 2009, 14:12

Dorazne upozornenie pre uzivatelov Spravodlivost a Feri od Administratora: Osobnu nevrazivost a profesionalne problemy si rieste cez mail. Utoky na uzivatelov alebo osocovanie akejkolvek CK tu nebudu tolerovane. Taketo prispevky neznamenaju pre uzivatelov nasho fora ziadny prinos. V pripade dalsieho porusenia pravidiel Vam bude zakazany pristup na forum. (toto upozornenie sa tyka dvoch poslednych prispevkov ktore som zmazal)
Obrázok používateľa
modeor
Administrátor

Založený: 23 Júl 2006, 12:04

Re: Karya Tour

Odoslaťod domenique 15 Mar 2009, 23:38

Takze, o Karyi mam info take, ze som par krat s nimi komunikovala ohladom spoluprace, mozno v aprili pojdem na taku infocestu po hoteloch, tak ak sa tak stane, budem informovat :) inak je to povodom turecky touroperator, ktory posobi v Rusku, na Ukrajine a v Madarsku, a su tam dost uspesni... vzhladom na to, ze sa orientuju na najluxusnejsie hotely na tureckej riviere (niektore som osobne navstivila, takisto som zila a studovala v turecku cestovny ruch, tak co to o tureckom CR viem) tak si myslim, ze si davaju zalezat na kvalite a chcu aby boli spokojni aj ti najnarocnejsi klienti... no uvidime ako rozviria hladinu tuto sezonu...
domenique
Nováčik

Založený: 15 Mar 2009, 23:31

Odoslaťod karya.sk 04 Máj 2009, 11:59

Bol som s nimi tento rok v aprili na dovolenke v hoteli Delphin Diva Premiere 5* a boli sme maximalne spokojni. Maju spickove hotely za vyborne ceny.
http://www.karya.sk/hotely/antalya/hotel-delphin-diva-premiere
karya.sk
Mega Cestovateľ

Odoslaťod asco 04 Máj 2009, 13:05

karya.sk napísal:Bol som s nimi tento rok v aprili na dovolenke v hoteli Delphin Diva Premiere 5* a boli sme maximalne spokojni. Maju spickove hotely za vyborne ceny.
http://www.karya.sk/hotely/antalya/hotel-delphin-diva-premiere

a v ktorom termine konkretne ste tam boli a odkial ste leteli?
Obrázok používateľa
asco
Mega Cestovateľ

Odoslaťod macka f 19 Máj 2009, 19:04

26.5.2009 mala by som odlietať s kamarátkou do Turecka do hotela Crystal Admiral Resort a spa.Turecko už navštívim po 6 krát a išla som cez rôzne cestovné kancelárie,ale tento rok som dala dôveru novej cestovnej kancelárie KARYA a verím,že sa v nej nesklamem. Som človek ktorý neodsudzuje to čo na vlastnej koži neskúsim! Možno budeme sklamané a možno nie,ale určite sa po návrate z dovolenky podelím o zážitky a hodnotenie hotela s Vami :)
macka f
Mega Cestovateľ

Ďalšia

Naspäť na CK - Informácie a otázky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.