Airstop

Vaše otázky a skúsenosti s konkrétnymi CK

Moderátori: AJKA, Zuzana

Airstop

Odoslaťod garensk 12 Nov 2012, 07:41

Dobrý deň, ako sa máte? Chcela by som sa spýtať na referencie na jednu cestovku. Chystáme sa na Silvestra za teplom do Grécka a moc sa nám páči ponuka na http://airstop.sk/last-minute/grecke-ostrovy/korfu akurát je problém v tom, že túto cestovku nepoznáme a nemáme s ňou skúsenosti a navyše už sme sa raz spálili, tak sa radšej spýtam vás. Ďakujem za odpovede.
garensk
Nováčik

Založený: 20 Júl 2012, 08:35

Re: Nová cestovka

Odoslaťod jaja1 19 Nov 2012, 20:09

To nie je nova cestovka, je to ako u nas invia a pod stranky, kde sa ponuka vyber dovoleniek roznych CK. Len tu su rakuske a nemecke cestovky. Ceny maju fajn, hlavne lasty. Zatial som na nich nic zle necitala.
jaja1
Cestovateľ

Založený: 17 Jan 2007, 08:07

Re: Nová cestovka

Odoslaťod vicky223 21 Máj 2013, 14:26

nepoznám ich, takže ti asi veľmi neporadím...ale ked chceš overenu cestovku, tak ja chodím na last minute kam len chcem a za cenu, ktoré ma neruinuju ;)
vicky223
Nováčik

Založený: 10 Máj 2013, 15:43

Re: Airstop

Odoslaťod kuky 22 Máj 2013, 18:24

Ahojte
No ja ich tento rok vyskúšam. Mám zaplatenú cez nich dovolenku Turecko,11 dní, hotel DINLER, odlet AT, parkovisko zadarmo a cena tej istej dovolenky cez slovensku CK rozdiel 450€.(drahšia) Takže nieje o čom,ked všetko dobre dopadne. Viem predpokladaný odlet-prílet (čo sa síce môže zmeniť), ale tu ešte ani CK poriadne nevedia s kým poletia! Minulý rok tiež mali z Travelservisom lietať Samair,nakoniec zistili že nekupili lietadlá(mali tuším len jedno či dve),tak to lepili ako sa dalo.Tak uvidím. :roll:
kuky
Nováčik

Založený: 10 Jan 2010, 14:43

Naspäť na CK - Informácie a otázky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.