CK Hechter

Vaše otázky a skúsenosti s konkrétnymi CK

Moderátori: AJKA, Zuzana

Re: CK Hechter

Odoslaťod kuky 15 Máj 2012, 18:12

Ahojte
No ja idem s nimi tento rok druhý krát,minulý rok som bol s nimi v Bulharsku,všetko v pohode,delegát tiež.Tak ako píše nadomnou,delegáta veľmi nevyužívame,dovezie nás na hotel a tým to pre nás končí. Dovolenku si robíme sami.
Trochu sklamanie že zrušili 7.dnové pobyty čo mali minulý rok a su tento rok 10- 11dnové,ale čo už,viac si užijeme(samozrejme drahšie). A finta ako minulý rok,ked zaplatíš do konca apríla 100%,nemusíš platiť palivový poplatok.Takže od apríla točia tvoje peniaze.To bolo aj minulý rok. Ak nechceš zaplatiť,tak nemusíš,len hned upozornenie,ak sa bude ešte zvyšovať,budeš doplácať všetko. Tak mali dať palivový hned do kaukulácie a hotovo(ako iné cestovky),no tak by nezískali 100% platby za dovolenky. Majú to premyslené! Ale to je už o niečom inom. Dohodnuté služby v poriadku.My sme boli spokojný,no na 100% všetkých uspokojiť nemôžu. Tak uvidíme tento rok. :roll: :shock:
kuky
Nováčik

Založený: 10 Jan 2010, 14:43

Odoslaťod sanaya 16 Máj 2012, 07:52

kuky ale ved vsetky cestovky dali navysovanie paliva akurat a vsetky dali moznost doplatit 100% aby sa pripadne dalsie navysenie paliva tych ktori doplatia nedotklo takze neurobila to tak len hechter prave myslim , ze oni dali moznost aj tym ktori si zakupia zajazd do 30.4. a zaplatia plnu sumu tak sa im palivo neuctovalo co ine tusim tak nemali .
sanaya
Nováčik

Založený: 19 Aug 2006, 13:37

Odoslaťod kuky 16 Máj 2012, 08:25

sanaya napísal:kuky ale ved vsetky cestovky dali navysovanie paliva akurat a vsetky dali moznost doplatit 100% aby sa pripadne dalsie navysenie paliva tych ktori doplatia nedotklo takze neurobila to tak len hechter prave myslim , ze oni dali moznost aj tym ktori si zakupia zajazd do 30.4. a zaplatia plnu sumu tak sa im palivo neuctovalo co ine tusim tak nemali .

Sanaya,ja som sa týmto na cestovku nešťažoval! Písal som že nemám s nou problém,len tento istý scenár ako minulý rok,nič viac! Že určite vedeli že sa ten poplatok platiť bude,tak ho mohli dať hned do kaukulácie.
A je zaujímavé že ked zaplatíš 100% zájazdu,už ho nemusíš platiť,ani ked sa opeť zvýši. Potom kto ho zaplatí-majiteľ? Myslím že sa nejedná o jedného zákazníka čo uhradil plnu sumu.Tak nech mi tu nikto netvrdí,že netočia tvoje peniaze! A preto si myslím že aj ked vedia že doplatok za palivo bude,nedaju ho hned do kaukulácie,ale vídu s ním neskôr,s možnostou doplatenie do 100% zájazdu.Ale máš možnost si vybrať.Týmto sa na cestovku nestažujem,len píšem svoj názor na danú vec.
kuky
Nováčik

Založený: 10 Jan 2010, 14:43

Predchádzajúca

Naspäť na CK - Informácie a otázky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.